بوستر پمپ, پمپ

بوستر پمپ سیستما

کاتالوگ بوستر پمپ سیستما

پمپ و بوستر پمپ هر دو تجهیزاتی جهت افزایش فشار می باشند. اتصالات بوستر پمپ شامل چندین پمپ است که ساختار این پمپ می باشد. که این اتصالات بوستر پمپ منجر به افزایش فشار تولیدی آن ها می شود. بوستر پمپ از دو یا چند پمپ موازی با یکدیگر ساخته شده که بتوانند با کمترین انرژی و بالاترین راندمان دبی مورد نیاز را تأمین کنند. پمپ و بوستر پمپ دارای تفاوت هایی هستند که در مقاله ی لینک شده اطلاعاتی راجع به آن ارائه شده است.

با توجه به الگوی متغییر مصرف، وظیفه بوستر پمپ ها ثابت نگه داشتن فشار لازم برای تأمین شبکه مصرف می‌ باشد. به همین دلیل وقتی که در شبکه مصرفی نباشد بوستر پمپ ها خاموش هستند. با مصرف آب فشار در شبکه افت پیدا می‌کند و برای جبران این افت اولین پمپ شروع به کار می کند.

اگر این پمپ نتواند فشار را تأمین کند پمپ‌های دیگر به ترتیب وارد مدار می‌ شوند. تا فشار را در بازه ی مشخصی، ثابت نگه دارند. وقتی که مصرف، کم یا متوقف شود پمپ‌ ها نیز از مدار به ترتیب خارج می‌ شوند.

این وسیله دارای برند های متنوع و مشخصات گوناگونی است. به همین دلیل بر اساس این مشخصات، بوستر پمپ قیمت های مختلفی دارد. در این مطلب قصد داریم اطلاعاتی راجع به  بوستر پمپ سیستما را ارائه دهیم.

بوستر پمپ سیستما

برند سیستما متعلق به شرکتی ایتالیایی می باشد. این شرکت در زمینه تولید و عرضه انواع پمپ ها در زمینه های مختلف بیش از 30 سال سابقه دارد. تولیدات این کمپانی به بیش از 100 کشور در سراسر جهان صادر می شود. از دیگر ویژگی های این کمپانی که باعث محبوبیت آن شده است، توسعه و گسترش دامنه محصولات خود به منظور رفع تمامی نیاز های مشتریان می باشد. از جمله ی پمپ های تولیدی این شرکت، بوستر پمپ سیستما می باشد که در ادامه به کاربرد های آن اشاره می کنیم.

برند سیستما

ویژگی بوستر پمپ سیستما

نمونه هایی از بوستر پمپ ها شامل بوستر پمپ آتش نشانی و آبرسانی می باشد. همچنین با دو نوع دور ثابت و متغیر نیز عرضه می شوند. که شهر پمپ امکان ساخت هر گونه بوستر پمپی را مطابق با هد و دبی مورد نطر شما را دارد. به دلیل تنوع محصولات برای انتخاب درست پمپ خود باید از کاتالوگ بوستر پمپ ها کمک بگیرید. شما می توانید جهت دریافت کاتالوگ بوستر پمپ قیمت و گرفتن مشاوره با ما در شهر پمپ تماس بگیرید.

مزایای بوستر پمپ سیستما

از جمله مزایای محصولات بوسترپمپ سیستما می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • با کیفیت
  • همراه با پمپ خودمکش
  • بی صدا

بوستر پمپ قیمت

کاربرد بوستر پمپ سیستما

  • آبرسانی ساختمان هایی با انواع کاربری ها نظیر اداری، مسکونی، شهرک ها، بیمارستان ها، فرودگاه ها، هتل ها و کارخانه جات
  • موارد آبیاری زمین های زراعی و گلخانه ها
  • سیستم های آتش نشانی
  • افزایش فشار آب جهت پمپاژ مناسب به طبقات بالا
  • مکان هایی با کمبود آب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *