مقدمه

امروزه به دلیل افزایش جمعیت و گسترش شهرنشینی، استفاده از تجهیزات صنعتی بیش از پیش می باشد. با این حال به دلیل افزایش هزینه ها، گاها تعمیر این تجهیزات از خرید مجدد آن ها به صرفه تر است. البته این موضوع به عوامل متعددی بستگی دارد. در برخی مواقع، خرابی تجهیزات به گونه ایست که قیمت تعمیر پمپ ، گیربکس و الکتروموتور از خرید مجدد آن ها بیشتر می شود. شهر پمپ به عنوان فروشگاه اینترنتی انواع تجهیزات صنعتی و در کنار آن مرکز تعمیر پمپ ، الکتروموتور و گیربکس آماده خدمت رسانی در هر دو زمینه می باشد.

بخش تعمیرات شهر پمپ

نظر به درخواست های مکرر مشتریان در رابطه با تعمیر موتور الکتریکی ، گیربکس و پمپ، شهر پمپ اقدام به افزودن این خدمات به سایت خود کرده است. از این رو زین پس به عنوان مرکز تعمیر پمپ ، تعمیر موتور الکتریکی و گیربکس در خدمت مشتریان محترم خواهیم بود. شما می توانید از اقصی نقاط کشور، تجهیزات صنعتی خود را با هماهنگی قبلی به شهر پمپ ارسال کنید. در اسرع وقت و با مناسب ترین قیمت تعمیر پمپ ، گیربکس و موتور شما انجام خواهد شد. همچنین شهر پمپ خدمات پس از فروش برندهای موجود در سایت را به عنوان نمایندگی تعمیر پمپ و سایر تجهیزات پوشش می دهد.

انواع خدمات تعمیرات شهر پمپ

به طور کلی شهر پمپ، تعمیرات انواع پمپ، گیربکس و الکتروموتور را به شرح زیر انجام می دهد.

  • تعمیر قطعات تشکیل دهنده این تجهیزات پس از معاینه و عیب یابی آن ها
  • تعویض قطعات در صورت عدم امکان تعمیر آن ها

در هر یک از تجهیزات صنعتی بالا غالبا قطعاتی خاص، امکان خراب شدن دارد و نیازمند تعمیر یا تعویض است. از جمله ی این قطعات می توان به موارد زیر در هر یک از تجهیزات اشاره کرد.

  1. تعمیر پمپ ها

سیل مکانیکی (مکانیکال سیل)

اورینگ

سیم پیچ استاتور و روتور

سرامیکی

پوسته

بلبرینگ

پروانه و پره

شافت

کاسه نمد

خار

فلوتر یا اتوماتیک پمپ در صورت وجود

و سایر قطعات یدکی

  1. تعمیر گیربکس

چرخ دنده

کاسه نمد

یاتاقان

شافت

پوسته

  1. تعمیر الکتروموتور

روتور

استاتور

شافت

پروانه خنک کننده

بلبرینگ

یاتاقان