درباره ما

آیا تا بحال با مشکلاتی نظیر کمبود زمان و یا عدم داشتن اطلاعات کافی جهت خرید تجهیزات آب رسانی و سیستم های آتش نشانی و متعلقات آن ها روبه رو بودید؟ شهر پمپ با دارا بودن سوابق درخشان در این زمینه، می تواند راهنمای مناسبی جهت ارائه مشاوره برای این منظور باشد.

درباره ما

درباره شهر پمپ

با پیشرفت تجهیزات مکانیکی در زمینه های متفاوت صنعتی، خانگی، کشاورزی و غیره در دهه اخیر، ضرورت استفاده از این تجهیزات که در راس آن ها پمپ ها، گیربکس ها و انواع الکتروموتور ها قرار دارند، بیش از پیش در زندگی بشر احساس می شود.

فروشگاه اینترنتی شهر پمپ با داشتن تجربیات موثر در زمینه واردات، تولید و فروش این تجهیزات از سال 1389 فعالیت خود را آغاز کرده است. همچنین این شرکت با ایجاد بستری مناسب توانایی تامین و ارسال پمپ، الکتروموتور، گیربکس و لوازم جانبی آن ها در برند های معتبر و بنام نظیر ابارا، پنتاکس، لوارا، لئو، سائر و سایر برند ها با تضمین اصالت کالا و مناسب ترین قیمت، در سریع ترین زمان ممکن به سراسر کشور را دارا می باشد.

علاوه بر این داشتن همکاری در صنایع متنوع نفت، گاز، پتروشیمی، فولاد، سیمان، آب و فاضلاب، غذایی، دارویی و کاشی و سرامیک، ما را بیشتر بر آن داشت تا در تاسیس این فروشگاه اینترنتی راسخ باشیم.

محصولات شهر پمپ

هدف شهر پمپ با تامین و عرضه انواع محصولات در زمینه های گوناگون که در ادامه به تفصیل ذکر شده است، این می باشد که مرجعی کامل جهت تامین این تجهیزات در فضای مجازی باشد و مشتریان محترم را از هرگونه اتلاف وقت برای جست و جو در سایت های متفاوت برای دسترسی به محصول مورد نظر خود، مصون دارد.

محصولات موجود در شهر پمپ شامل موارد زیر می باشد:

  • تجهیزات آبرسانی و سیستم های آتش نشانی
  • انواع پمپ ها (اعم از پمپ های صنعتی، خانگی و انتقال در صنایع آب و فاضلاب، نفت، گاز و پتروشیمی) و لوازم جانبی آن ها
  • انواع الکتروموتور ها و لوازم جانبی آن ها
  • انواع گیربکس ها و لوازم جانبی آن ها
  • تجهیزات استخر، سونا و جکوزی به همراه ادوات و متعلقات جانبی آن ها

درباره ما

تعهدات شهر پمپ به مشتریان

شهر پمپ، مهم تریم وظیفه خود را جلب رضایت مشتری می داند و در عمل نیز با ارائه پایین ترین قیمت نسبت به سایر هم صنفان و نیز تضمین کیفیت کالا، این موضوع را به اثبات رسانده است. همچنین از دیگر اقدامات شهر پمپ جهت آسایش مشتریان محترم و تسریع پروسه خرید و ارسال محصولات، داشتن انبار مرکزی و انبارهای جانبی علاوه بر کارخانه تولید و دفتر فروش می باشد.

لازم به ذکر است که ارسال تمامی محصولات نیز در تهران به صورت رایگان می باشد.

چشم انداز های شهر پمپ و آینده کاری

شهر پمپ بر آن است تا طی چند سال آینده با توسعه فعالیت های خود و نیز به انبوه رساندن تولید محصولات، به بومی سازی و بهبود سطح کیفی صنعت کشور، کمک شایانی انجام دهد.