تیوپ منبع تحت فشار, لوازم جانبی

تیوپ منبع تحت فشار سفا

تیوپ منبع تحت فشار سفا

برند سفا

گفتیم که برای بهبود عملکرد انواع پمپ های آب خانگی از منابع تحت فشار استفاده می شود. این منبع ها از یک پوسته بیرونی و تیوپی لاستیکی در داخل آن ها تشکیل شده اند. کارکرد این منابع مستقیما وابسته به تیوپ منبع تحت فشار می باشد. یکی از برند های این تیوپ ها، تیوپ منبع تحت فشار سفا نام دارد. قیمت تیوپ sefa علی رغم کیفیت بالای آن، بسیار مناسب محسوب می شود. شما می توانید جهت خرید تیوپ سفا با شهر پمپ به شماره 44965607-021 به عنوان نماینده فروش سفا تماس حاصل فرمایید.  

برند سفا متعلق به شرکتی ایتالیایی می باشد که فعالیت خود را در تولید و عرضه انواع پمپ و لوازم جانبی از چندین سال قبل شروع کرده است. تولید این کمپانی بر پایه حفظ کیفیت و انجام آزمایش های بسیار روی این محصولات می باشد. از جمله ی لوازم جانبی تولیدی این شرکت، تیوپ منبع تحت فشار سفاست که در ادامه، اطلاعات بیشتری از آن ها نیز ارائه شده است.

برند سفا

ویژگی های تیوپ منبع تحت فشار سفا

به طور کلی ساختمان داخلی این لوازم بسیار ساده می باشد. این تیوپ ها متشکل از یک پوسته، یک تیوپ و یک فلنج هستند. بنابراین نمی توان تنوع مدل زیادی برای آن ها قائل شد. تنها معیار تنوع آن ها در میزان ظرفیتی است که دارند. در کادر پایین می توانید محصولات مختلف را جهت خرید تیوپ سفا مشاهده فرمایید.

همانطور که قبلا ذکر شد، تفاوت تیوپ ها تنها در میزان حجم آن ها می باشد. تیوپ های برند سفا از ظرفیت های پایین 5 لیتری را پوشش می دهند. همچنین می توانند تا 1500 لیتر نیز افزایش یابند. بنابراین بدیهی است که قیمت تیوپ sefa در انواع با ظرفیت بالاتر، بیشتر از تیوپ های کم ظرفیت تر است.

مزایای تیوپ منبع تحت فشار سفا

روشن است که مهم ترین ویژگی آن ها تنوع بسیا بالایشان می باشد. این تنوع هم به لحاظ شکل ظاهری و هم از نظر مشخصات فنی که دارند، قابل تشخیص است. شهر پمپ به عنوان نماینده فروش سفا، تمامی این محصوللات را عرضه می نماید. متریال مورد استفاده در ساخت انواع تیوپ سفا، لاستیکی از نوع EPDM می باشد. این لاستیک ها، حالت ارتجاعی بسیار بالایی دارند. علاوه بر این کاملا هم بهداشتی هستند. بنابراین به راحتی می توان از این محصولات در پمپاژ آب های تمیز و آشامیدنی استفاده نمود.

از دیگر ویژگی های برند سفا، کیفیت بالای تمامی تولیدات آن هاست. علت این کیفیت نیز انجام آزمایشات متنوع جهت اطمینان کامل از مرغوبیت این محصولات می باشد. به همین خاطر با استفاده از این تیوپ ها به بهبود طول عمر پمپ ها نیز کمک شایانی می شود. نکته دیگر در رابطه با تیوپ های سفا، مقاومت بالای آن ها در برابر دما های تا 90 درجه سانتری گراد می باشد.  

قیمت تیوپ sefa

کاربردهای تیوپ منبع تحت فشار سفا

با توجه به توضیحات بالا متوجه شدیم که استفاده اصلی از این لوازم در سیستم های آبرسانی و همراه پمپ های آب خانگی می باشد. مصارف کاربردی آن ها نیز به طور کلی در موارد زیر خلاصه می شود:

  • کاهش فشار وارده روی پمپ آب حین کارکرد
  • تنظیم و کنترل میزان فشار آب داخل لوله کشی ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *