پمپ, پمپ آب خانگی

پمپ آب خانگی توان تک

پمپ آب خانگی توان تک

برند توان تک

شرکت توان تک در سال 1362 تاسیس گردید. هدف این شرکت برای ساخت و تولید انواع پمپ های آب و ادوات کشاورزی است. شرکت توان تک با بهره گیری از علم و تحقیقات گسترده و رعایت استاندارد های جهانی معتبر منجر به تولید محصولات با کیفیت بالا شده است. به همین علت بازار مناسبی در بین مصرف کنندگان خانگی و صنعتی پیدا کرده است. از انواع پمپ آب برای ساختمان های اداری و مسکونی استفاده می شود. در ادامه با انواع پمپ آب خانگی توان تک که شامل پمپ آب نیم اسب و پمپ آب بشقابی است، آشنا خواهیم شد.

برند توان تک

ویژگی های پمپ آب خانگی توان تک

پمپ آب خانگی توان دارای دو مدل پمپ آب بشقابی و پمپ آب نیم اسب می باشد. شما می توانید با توجه به جدول زیر و بر حسب نیاز خود و کاتالوگ موجود در سایت شهر پمپ، مدل مد نظر خود را انتخاب نمایید. همچنین برای خرید پمپ آب نیم اسب و بشقابی از طریق تماس با مشاوران شهر پمپ از راهنمایی رایگان ما بهره مند شوید.

      نام سری    حد اکثر هد

       (متر)

    حد اکثر دبی

   (متر مکعب بر

      ساعت)           

      جنس بدنه
TPS32             32              9  آلومینیم و چدن
TPS35            35           2.58  آلومینیم و چدن  

مزایای خرید پمپ آب کوچک و بزرگ

 معمولا در ساختمان های چندین طبقه با مشکل کاهش فشار آب مواجه می شویم. مزایای خرید پمپ آب نیم اسب و پمپ آب بشقابی این است که می توان برای بهبود آب رسانی از این دو پمپ برای ساختمان ها با توجه به تعداد طبقات استفاده نمود. مزیت خرید پمپ آب کوچک این است که در ساختمان های مسکونی و اداری دارای یک طبقه می توان از آن ها استفاده نمود.

همچنین این پمپ آب نیم اسب در سیستم آبرسانی ویلا ها نیز استفاده می شود.  نوع دیگر پمپ های آب توان تک، پمپ آب بشقابی است که برای ساختمان های دو و سه طبقه کاربرد دارد. این مدل پمپ کم صدا است و آبدهی بالایی دارد. به همین علت این پمپ آب برای ساختمان 4 طبقه نیز به کار برده می شود.

پمپ های خانگی توان تک

کاربرد پمپ آب توان

پمپ آب کاربرد های مختلفی دارد که به طور کلی شامل موارد زیر است:

  • پمپاژ آب
  • افزایش فشار آب داخل لوله ها در سیستم های آبرسانی و آبیاری
  • بهبود فشار آب در ساختمان های مسکونی و اداری
  • در حوزه ی کشاورزی و صنعتی  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *