پمپ, پمپ بشکه کش

پمپ روغن کش بشکه شهر پمپ

پمپ روغن کش بشکه شهر پمپ

برند شهر پمپ

پمپ روغن کش بشکه یکی از پمپ های پر استفاده در صنایع می باشد. مشکل اصلی در مورد این پمپ های بشکه کش، قیمت بالای نمونه های خارجی نظیر پمپ بشکه کش Lutz است. هرچند امروزه ساخت پمپ تخلیه بشکه توسط تولید کنندگان داخلی، این مشکل را برطرف کرده است. چرا که علاوه بر کاهش قیمت پمپ بشکه ای ، تعمیر پمپ بشکه کش نیز در این حالت بسیار ساده تر است. مرکز تولید پمپ بشکه کش در مشهد می باشد. کارگاه ساخت پمپ روغن کش بشکه شهر پمپ نیز در این شهر واقع شده است.  

برند شهر پمپ متعلق به شرکتی ایرانی می باشد. تولید این کمپانی بر پایه شناسایی نیاز مشتری و تلاش در جهت پاسخگویی و ارائه راهکار به این نیاز هاست. از جمله ی پمپ های تولیدی این شرکت، پمپ بشکه کش استیل شهر پمپ می باشد که در ادامه، کاتالوگ پمپ شهر پمپ نیز ارائه شده است. لازم به ذکر است که با تماس با کارشناسان ما می توانید از قیمت انواع پمپ تخلیه بشکه شهر پمپ مطلع شوید.

شهر پمپ

ویژگی های پمپ روغن کش بشکه شهر پمپ

ساخت پمپ تخلیه بشکه شهر پمپ در داخل ایران انجام می شود. به همین دلیل مشتری می تواند مدل مورد نظر خود را به صورت خاص، سفارش و دریافت کند. موارد زیر نمونه هایی از مدل های موجود از پمپ روغن کش بشکه شهر پمپ می باشند.

نام سری حداکثر هد (بار) حداکثر دبی (لیتر بر ساعت) جنس بدنه
سری 1 3 3300 استنلس استیل
سری 2 3 2800 استنلس استیل
سری 3 4 8000 استنلس استیل
سری 4 3 4000 استنلس استیل

 

شما می توانید جهت اطلاع از شرایط سفارش ساخت پمپ تخلیه بشکه مدل مد نظر خود با شهر پمپ تماس بگیرید. همچنین برای دریافت قیمت پمپ بشکه ای ، مدل های بالا، به قسمت محصولات سایت مراجعه نمایید.

مزایای پمپ بشکه کش شهر پمپ

مهم ترین مزیت برند شهر پمپ این است که ساخت پمپ بشکه کش در مشهد انجام می گیرد. این مورد هم باعث می شود قیمت انواع پمپ تخلیه بشکه بسیار مناسب تر از انواع خارجی آن ها شود. هم تعمیر پمپ بشکه کش را بسیار آسان می کند. زیرا صفر تا صد عملیات ساخت این پمپ ها داخل ایران انجام می شود. از دیگر ویژگی های این پمپ ها حتی با وجود پایین بودن قیمت پمپ بشکه ای ، کیفیت آن هاست. این پمپ ها از کیفیت بسیار بالایی برخوردارند. یکی از موارد تاثیرگزار در این کیفیت بالا، نمونه های پمپ بشکه کش استیل شهر پمپ می باشد. تمامی قطعات پمپ های بشکه کش شهر پمپ از استنلس استیل 304 و 316 و کاملا گالوانیزه ساخته شده است.

ساخت پمپ تخلیه بشکه

کاربردهای پمپ روغن کش بشکه شهر پمپ

کاربردهای اصلی این پمپ ها با توجه به تمام استیل بودن آن ها به شرح زیر می باشد:

  • تخلیه بشکه های در باز و مخازن
  • صنایع غذایی
  • پمپاژ سیالاتی با ویسکوزیته های مختلف
  • صنایع پتروشیمی
  • پمپاژ انواع مواد شیمیایی
  • انتقال انواع شوینده ها و سایر مواد بهداشتی
  • در معادن
  • صنایع آب و فاضلاب
  • صنایع چوب و تولید کاغذ

پمپ بشکه کش استیل

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *