پمپ, پمپ شناور

پمپ شناور پمپیران

برند پمپیران

پمپ های شناور عملکردی مشابه پمپ های کف کش دارند. هرچند که تفاوت های بسیاری نیز بین دو پمپ کف کش و شناور وجود دارد. اما اساس کار این دو نوع، یکسان می باشد. از جمله برند های معروف پمپ شناور ایرانی ، می توان به برند پمپیران اشاره کرد. و نمونه های خارجی با کیفیت این دسته از پمپ ها نیز نظیر شناور لئو و شناور لوارا امروزه طرفداران زیادی دارد. جهت دریافت کاتالوگ پمپ شناور پمپیران و نیز اطلاع از قیمت پمپ شناور پمپیران با ما تا آخر این مقاله همراه باشید.

برند پمپیران شرکتی ایرانی می باشد که فعالیت خود را در تولید و عرضه انواع پمپ و الکتروموتور در کاربری های مختلف از سال 1354 شروع کرده است. امروزه در چند کشور دیگر نیز دارای نمایندگی می باشد. تولید این کمپانی بر پایه آخرین پیشرفت های تکنولوژیکیی است. از جمله ی پمپ های تولیدی پر استفاده این شرکت، پمپ شناور 2 اینچ پمپیران می باشد که در ادامه، کاتالوگ آن نیز ارائه شده است.

برند پمپیران

ویژگی های پمپ شناور پمپ ایران

با توجه به کاتالوگ پمپ شناور پمپیران ، 4 نوع از این دسته پمپ ها در این برند موجود می باشد. در ادامه به اختصار مهم ترین ویژگی های هر نوع را در جدولی مشاهده می فرمایید. لازم به ذکر است انواع این پمپ شناور ایرانی از کیفیت قابل قبولی نیز برخوردار هستند.  

نام سری حداکثر هد (متر) حداکثر دبی (متر مکعب بر ساعت) جنس بدنه
SHV 180 180
URD 263 24 استنلس استیل
جریان شعاعی 500 100 متریال مقاوم در برابر آب شور
جریان مختلط 432 580 متریال مقاوم در برابر آب شور

 

شما می توانید جهت دریافت مشاوره در زمینه انتخاب مناسب ترین نوع و در یافت قیمت با کارشناسان ما از طریق 44965607-021 تماس حاصل فرمایید. لازم به ذکر است قیمت پمپ شناور پمپیران با توجه به میزان هد و دبی هر یک متفاوت و رنج قیمتی مختلفی را داراست.

مزایای پمپ شناور پمپیران

مهم ترین مزیت این برند در مورد پمپ های شناور خود تنوع مدل آن ها می باشد. حال این تنوع هم مربوط به مشخصات فنی یعنی میزان آبدهی و فشار قابل تولید آن هاست. هم سایز آن ها شامل پمپ شناور 2 اینچ تا اینچ های بالاتر و هم از نظر متریال مورد استفاده در پروانه آن هاست. استیل و چدن از رایج ترین این متریال ها محسوب می شود. نوع پروانه در این پمپ ها نیز از دو نوع شعاعی و مختلط ساخته شده است. همچنین این محصولات امکان کار با هر دو برق تکفاز و سه فاز را دارا می باشند و از یک یا چند طبقه ساخته و عرضه می گردند.

به طور کلی نصب پمپ شناور ایرانی پمپیران بسیار آسان می باشد. غالبا این پمپ ها به صورت عمودی نصب می شوند. اما گاهی بر اساس تعداد طبقه پمپ و اندازه موتور آن قابلیت نصب به صورت افقی یا مایل را نیز دارا هستند. قیمت پمپ شناور پمپیران به لحاظ هزینه نگهداری بسیار مقرون به صرفه به حساب می آید. راندمان و استحکام این پمپ ها نیز بالا و در عوش سر و صدای کمی را نیز به همراه دارند.

کاربردهای پمپ شناور پمپ ایران

استفاده اصلی از این دسته از پمپ ها در چاه ها علی الخصوص چاه های با دهانه باریک و ارتفاع زیاد می باشد. راکه هد پمپ های شناور بسیار بیشتر از انواع کف کش است. در ادامه به برخی موارد کاربرد این پمپ ها اشاره شده است.

  • موارد آبیاری و زهکشی
  • پمپ شناور برای استخر جهت پمپاژ آب آن ها و نیز آب آبگیرها
  • مورد استفاده در ساختمان آب نما ها
  • صنایع تصفیه آب
  • در ایستگاه های تقویت فشار
  • سیستم های آتش نشانی
  • در موارد شست و شوی صنعتی
  • معادن
  • سیستم های خنک سازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *