پمپ, پمپ پلیمری

پمپ مگنتی کالمو

برند کالمو (CALMO)

از برندهای معروف پمپ سانتریفیوژ مگنتی ، برند کالمو می باشد. به این پمپ مگنتی ضد اسید هم می گویند. این مدل پمپ ها در واقع نوعی از پمپ های پلیمری هستند. با این تفاوت که در ساختمان پمپ های مگنتی ، مگنت هایی برای ایجاد میدان مغناطیسی قرار گرفته اند. شهر پمپ به عنوان نمایندگی برند کالمو، آماده خدمت رسانی در زمینه خرید پمپ مگنتی سانتریفیوژ و استعلام قیمت پمپ مگنتی ضد اسید می باشد.

برند کالمو متعلق به شرکتی چینی و تحت لیسانس ایتالیا می باشد که فعالیت خود را در تولید و عرضه انواع پمپ ها و الکترو موتور ها در زمینه های متفاوت از سال 1999 شروع کرده است. تولید این کمپانی بر پایه مشتری مداری، جلب رضایت او و رعایت کیفیت و دقت بالا برای تولید محصولات آن می باشد. از جمله ی پمپ های تولیدی این شرکت، پمپ مگنتی کالمو می باشد که در ادامه، کاتالوگ آن نیز ارائه شده است.

ویژگی های پمپ ضد اسید مگنتی کالمو

از آنجاییکه پمپ مگنتی سانتریفیوژ محسوب می شود، عملیات پمپاژ را مانند پمپ های سانتریفیوژ توسط پروانه های موجود در ساختمان خود انجام می دهد. جدول زیر خلاصه ای از مشخصات فنی تمامی مدل های این پمپ ضد اسید مگنتی را نشان می دهد.

نام سری حداکثر هد (متر) حداکثر دبی (متر مکعب بر ساعت)
MD-6 2 0.5
MD-10 1.5 0.66
MD-15 2.4 0.96
MD-20 4.9 2.76
MD-30 8 3.72
MD-40 11.5 4.5
MD-55 5.6 3.6
MD-70 14.3 5.16
MD-100 8.6 7.2
MD-120 10.5 12
MX-400 10.5 6
MX-401 14.5 9
MX-402 20 12
MX-403 23 15

 

علاوه بر استفاده از جدول بالا شما می توانید برای دریافت مشاوره رایگان جهت انتخاب و خرید پمپ مگنتی سانتریفیوژ با کارشناسان ما در شهر پمپ نیز تماس بگیرید.

مزایای پمپ مگنتی کالمو

از آنجاییکه پمپ های برند کالمو، از نوع مگنتی هستند، فاقد قطعه سیل مکانیکی می باشند. آب بندی در آن ها از طریق مگنت های مغناطیسی انجام شده است. به همین خاطر نشتی بخارهای سمی در آن ها به صفر رسیده است. همچنین استهلاک این پمپ های مگنتی حین کارکرد نیز تا حد زیادی به دلیل حذف سیل مکانیکی، کاهش یافته است. این پمپ ها همانطور که از جدول بالا نیز مشخص است، دارای تنوع محصول و در دو نوع تکفاز (MD) و سه فاز (MX) می باشند. نصب، راه اندازی، تعمیر و تعویض قطعات این پمپ ها نیز به دلیل ساختمان ساده ای که دارند، بسیار ساده است.

پمپ مگنتی سانتریفیوژ

از دیگر مزایای آن، مناسب بودن قیمت پمپ مگنتی ضد اسید ، با وجود کیفیت بسیار بالای آن هاست. جنس بدنه آن ها از پلی پروپیلن و از متریال های غیر پلاستیکی برای سایر اجزای آن که در تماس با سیال است استفاده شده است. این متریال، هم مقاومت پمپ سانتریفیوژ مگنتی در برابر خوردگی را افزایش داده است و هم هزینه های سرویس آن کاهش می یابد. همچنین محصولات این برند دارای خدمات پس از فروش به مدت 10 سال و گارانتی تعویض یک ساله نیز می باشند. 

کاربردهای پمپ مگنتی ضد اسید کالمو

استفاده اصلی این پمپ ها برای پمپاژ سیالات خورنده در هر نوع صنعتی است. از جمله این سیالات می توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • انواع اسید
  • سیالات شیمیایی
  • حلال ها
  • انواع باز ها
  • مایعات خطرناک با خورندگی بالا

پمپ ضد اسید مگنتی

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *