پمپ, پمپ کف کش

پمپ کف کش فدک

پمپ کف کش فدک

برند فدک

یکی از پمپ های مخصوص کشاورزی و مستغرق در آب، پمپ کف کش چاه آب و لجن کش می باشند. هرچند تفاوت هایی بین کفکش و لجن کش وجود دارد، اما ماهیت عملکرد کلی آن ها یکی است. به عنوان یکی از برند های ایرانی با کیفیت این پمپ ها می توان به پمپ کف کش فدک اشاره کرد. پمپ های این برند، پمپ کف کش بدنه استیل محسوب می شوند. شما می توانید جهت خرید فدک پمپ کف کش قیمت به روز آن و دریافت مشاوره رایگان با شماره 44965607-021 تماس بگیرید.

برند فدک متعلق به شرکتی ایرانی می باشد که فعالیت خود را در زمینه عرضه انواع پمپ های کف کش از سال 1360 شروع کرده است. تولید این کمپانی بر پایه افزایش کیفیت مطابق با استانداردهای جهانی  و ترکیب نوآوری و تجربیات سال های گذشته با پاسخ گویی به نیاز مشتریان می باشد.

برند فدک

ویژگی های پمپ کف کش فدک پمپ

هرچند به لحاظ ظاهری انواع مدل های فدک پمپ کف کش با هم یکسان است، اما مشخصات فنی آن ها با هم متفاوت است. این مشخصات شامل هد و دبی و دهانه ورودی و خروجی آن ها می شود. در ادامه به ذکر این اطلاعات پرداخته شده است.

نام سری حداکثر هد (متر) حداکثر دبی (متر مکعب بر ساعت) جنس بدنه و پروانه
دو اینچی 180 20 فولاد و چدن
سه اینچی 180 35 فولاد و چدن
چهار اینچی 135 90 فولاد و چدن
شش اینچی 32 160 فولاد و چدن

همانطور که در بالا مشهود است، این پمپ ها با داشتن بدنه فولادی، نمونه ای از پمپ کف کش بدنه استیل به حساب می آیند. همچنین بدیهی است با توجه به ویژگی های ذکر شده جدول بالا در مورد پمپ کف کش قیمت این مدل ها با هم متفاوت باشد. جهت مشاهده نمودار و منحنی هر یک از این مدل ها روی محصول مورد نظر در کادر پایین کلیک کنید.

مزایای فدک پمپ کف کش

اولین و مهم ترین ویژگی این پمپ ها، تنوع موجود در اندازه دهانه خروجی و متریال مورد استفاده در آن هاست. استفاده از استیل علت افزایش مقاومت این محصولات در برابر خوردگی می باشد. همین طور با طراحی خاص این برند ایرانی، میزان بازدهی این پمپ ها بسیار بیشتر از نمونه های مشابه است. این در حالیست که مصرف انرژی و میزان استهلاک آن ها بسیار کم می باشد. نصب پمپ کف کش فدک بسیار آسان بوده و تعمیر و نگهداری آن ها کم هزینه است. زیرا به دلیل تولید داخل آن ها، تمامی قطعات شان قابل دسترس می باشد. از دیگر مزایای فدک پمپ کف کش ، امکان کارکرد آن ها با هر دو نوع برق تک فاز و سه فاز است.

فدک پمپ کف کش  

کاربردهای پمپ کف کش فدک پمپ

با توجه به ماهیت و ساختمان این پمپ ها، آن ها باید به صورت شناور در سیال قرار گیرند. به همین خاطر نیز نام دیگر آن ها، پمپ کف کش چاه آب میباشد. به این معنی که کاربرد اصلی آن ها، پمپاژ آب از چاه ها و مخازن است. در ادامه به دیگر وظایف این محصولات به صورت خلاصه اشاره شده است:

  • موارد کشاورزی به منظور آبیاری
  • صنایع متفاوت
  • تخلیه استخر ها
  • انتقال آب باران
  • در آب نما ها و فواره ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *