لوازم جانبی, پنج راهی

پنج راهی برند دیزل ساز

پنج راهی برند دیزل ساز

برند دیزل ساز

امروزه با افزایش آپارتمان نشینی و تعداد طبقات آن، جهت آبرسانی بهتر علاوه بر پمپ های آب خانگی، از لوازم دیگری استفاده می شود. این لوازم با اتصال به هم به صورت سیستمی یکپارچه، به منظور بهبود عملکرد پمپ عمل می کنند. نصب پنج راهی پمپ به همین منظور انجام می گیرد. در واقع استفاده از شیر پنج راهه پمپ برای اتصالات لازم در ساختمان ها می باشد. از جمله برند های تولید کننده پنج راهی ایمر، استریم و پنج راهی برند دیزل ساز می باشد. شما می توانید برای خرید و اطلاع از قیمت پنج راهی برنجی با شهر پمپ تماس بگیرید.

برند دیزل ساز متعلق به شرکتی ایرانی و تولید داخل می باشد. فعالیت خود را از سال 1360 در زمینه تولید انواع پمپ و لوازم جانبی آن شروع کرده است. تولید این کمپانی بر پایه افزایش کیفیت و قیمت مناسب آن نسبت به نمونه های خارجی است. از جمله ی لوازم جانبی تولیدی این شرکت، پنج راهی دیزل می باشد.

برند دیزل ساز

ویژگی های پنج راهی برند دیزل ساز

شیر پنج راهه پمپ بسیار ساده بوده و به همین دلیل تنوع و ویژگی خاصی در برند های مختلف آن وجود ندارد. تنها موارد قابل تغییر در پنج راهی هر برندی می تواند ارتفاع و دهانه ورودی و خروجی آن ها باشد. این اندازه ها در پنج راهی برند دیزل ساز ، به ترتیب 9 سانتی متر و در اندازه 1 اینچ ساخته می شود. برای مطالعه بیشتر در مورد این محصول اینجا کلیک کنید.

مزایای پنج راهی پمپ آب دیزل ساز

یکی از ویژگی های مهم در برند دیزل ساز داشتن گارانتی و خدمات پس از فروش می باشد. این موضوع نشان از کیفیت بالای محصولات آن دارد. همچنین نصب پنج راهی برند دیزل ساز کاملا ساده می باشد. متریال مورد استفاده در ساخت این پنج راهی، برنج بوده تا از مقاومت بالایی برخوردار باشد. در نتیجه می تواند تا حد قابل قبولی فشار را تحمل کند. لازم به ذکر است که با وجود این ویژگی ها قیمت پنج راهی برنجی دیزل ساز، مناسب می باشد.

قیمت پنج راهی برنجی

کاربردهای پنج راهی برند دیزل ساز

این قطعات برای اتصال تجهیزاتی همچون پمپ با گیج فشار، پرشر سوئیچ و منبع انبساط استفاده می گردد. این تجهیزات نیز غالبا در صنایع زیر مورد استفاده قرار می گیرند.

  • آپارتمان ها
  • تاسیسات
  • سیستم های آبرسانی و آبیاری
  • در انواع سیستم های لوله کشی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *