لوازم جانبی

برند ویکا

محصولات ویکا

معرفی برند ویکا

برند ویکا برندی آلمانی می باشد. این شرکت فعالیت خود را در تولید و عرضه انواع لوازم جانبی در تمام زمینه ها از سال 1946 شروع کرده است. همچنین لازم به ذکر است که محصولات آن از جمله گیج فشار ویکا امروزه به کشورهای دیگر نیز صادر می گردد. مبنای تولید این شرکت بر پایه اولویت قرار دادن و ساپورت مشتریان بنا شده است. شناخته شده ترین تولیدات آن نیز با توجه به کاتالوگ محصولات ویکا ، گیج فشار و سنسور دما ویکا می باشد. به منظور استعلام قیمت گیج ویکا و سایر محصولات آن با شهر پمپ به عنوان نمایندگی رسمی ویکا در ارتباط باشید.

برند ویکا

محصولات ویکا 

محصولات تولیدی این برند، تمامی کاربری های صنعتی، کشاورزی و ساختمانی را در بر می گیرد. چرا که تمرکز برندویکا روی لوازم جانبی ای است که موارد استفاده گسترده ای در هر شرایطی دارد. در ادامه به توضیح هر یک از این لوازم بر اساس کاتالوگ محصولات ویکا و نیز کاربرد هر یک پرداخته شده است.

 • گیج فشار

این دسته از تولیدات، پر استفاده ترین محصولات آن به حساب می آیند. دلیل آن هم کیفیت بالا و هم پایین بودن قیمت گیج ویکا می باشد. به طور کلی مانومتر یا گیج های فشار به منظور افزایش فشار در سیستم های آبرسانی مورد استفاده قرار می گیرند.

 • پرشر سوئیچ

این سوئیچ در واقع کلیدی برای کنترل و بعضا تنظیم فشار در سیستم های مختلف است. معمولا از آن ها به همراه پمپ های آب استفاده می شود. اما به دلیل دقت بالایی که دارند در اغلب موارد می تواند مناسب باشد.

 • پرشر ترانسمیتر

این دسته از لوازم جانبی، برای سنجش فشار مورد استفاده قرار می گیرند. به این صورت که اگر میزان فشار مدار کمتر یا بیشتر از حد تایین شده باشد، سیگنالی به درایو یا اینورتر می فرستند. این سیگنال الکتریکی که برای اغلب دستگاه ها قابل فهم است، پمپ مورد نظر را خاموش می نماید. لازم به ذکر است که شهر پمپ نمایندگی ترانسمیتر ویکا نیز به حساب می آید.

 • سیل دیافراگمی

معمولا از سیل ها برای اتصالات پمپ در مدار استفاده می شود. همچنین این قطعات با متریال خاصی که دارند، به عنوان آب بند نیز مورد استفاده قرار می گیرند. علاوه بر این، دیافراگم سیل برای کنترل فشار نیز در سیستم های مختلف کاربرد دارد.

 • انواع ولو ها و اتصالات

همانطور که از نام آن ها مشخص است، این قطعات برای هر گونه اتصالی که بین اجزای سیستم ها مورد نیاز است، استفاده می شود.

 • سنسور دما

سنسور دما ویکا ، کاربردی مشابه با گیج فشار ویکا ، اما برای اندازه گیری و کنترل دما می باشد. بنابر این تعریف، این لوازم نیز در غالب سیستم های صنعتی و ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرند.

نمایندگی رسمی ویکا

مزایا و معایب برند ویکا

شهر پمپ به عنوان نمایندگی رسمی ویکا وظیفه خود می داند که در معرفی این برند، به مزایا و معایب آن نیز اشاره کند. شناخت این موارد به انتخاب صحیح تر محصولات، کمک شایانی می نماید. اما علاوه بر این به منظور دریافت مشاوره رایگان در این زمینه شما می توانید با شماره انتهای متن نیز تماس حاصل فرمایید. در ادامه به نکات مثبت و منفی این برند پرداخته شده است.

 • دارای تنوع مدل محصولات با مشخصات فنی قوی
 • کیفیت، دقت، قابلیت اعتماد و انعطاف پذیری بالا
 • عملکرد مناسب
 • استفاده از فناوری های نوین و نوآوری در تولیدات
 • دارای استاندارد های مربوطه
 • بهره مندی از نیروی متخصص و ماهر

نکته مهم در رابطه با این برند این می باشد که تمامی محصولات آن ممکن است در بازار فروش موجود نباشند. به طور مثال هرچند شهر پمپ، نمایندگی ترانسمیتر ویکا محسوب می شود، اما در حال حاضر تمامی مدل های آن داخل ایران وجود ندارد. این عامل باعث محدودیت در انتخاب مشتریان محترم نیز می شود.  

خرید از برندویکا

امروزه محصولات ویکا اصل، در بازار فروش بیش از پیش رواج یافته است. شهر پمپ نیز به عنوان نمایندگی این لوازم جانبی، یکی از مراکز خرید آن به حساب می آید. همچنین شما می توانید برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه انتخاب صحیح این تجهیزات با کارشناسان ما به شماره 44965607-021 تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *