پمپ, پمپ آب خانگی

خرید پمپ آب خانگی لوورا

برند لوارا

امروزه به دلیل افزایش آپارتمان نشینی و بروز مشکل فشار آب، استفاده از پمپ های آب خانگی بسیار رایج شده است. بهترین پمپ آب خانگی موجود در بازار، خرید پمپ آب خانگی ایتالیایی می باشد. پیشتر در رابطه با پمپ آب پنتاکس و مزایای آن اشاره کرده ایم. در این مقاله قصد داریم به خرید پمپ آب خانگی لوورا بپردازیم.

برند لوارا متعلق به شرکتی ایتالیایی و زیر مجموعه شرکت Xylem  می باشد. این برند فعالیت خود را در تولید و عرضه انواع پمپ ها در زمینه های مسکونی، تجاری، صنعتی و کشاورزی از سال 1986 شروع کرده است. محصولات آن نیز امروزه به بیش از صد و پنجاه کشور صادر می گردد. تولید این کمپانی بر پایه افزایش کیفیت و ایمنی و نیز کاهش آسیب به محیط زیست می باشد. از دیگر ویژگی های این کمپانی متریال مورد استفاده در پمپ های تولیدی آن است که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد.

برند لوارا

ویژگی های پمپ آب خانگی لوارا

پمپ های آب این برند، در انواع پمپ آب نیم اسب لوارا ، پمپ آب یک اسب و با قدرت های بالاتر تولید می شوند. بدیهی است که هریک از این مدل ها دارای مشخصات فنی متفاوتی می باشند. تفاوت پمپ یک اسب و پمپ آب نیم اسب لوارا و نیز برندهای دیگر، موارد یکسانی است.  

نکته قابل توجه در خرید پمپ آب خانگی لوورا ، اطمینان از اصالت کالاست. شهر پمپ به عنوان مرکز فروش پمپ آب خانگی ایتالیایی، آلمانی، چینی و سایر برندها، اورجینال بودن آن ها را تضمین می کند.

مزایای پمپ آب خانگی لوارا

یکی از اصلی ترین مزایای خرید پمپ آب خانگی ایتالیایی علی الخصوص برند لوارا، کیفیت بالای آن ها می باشد. چراکه این پمپ ها، جزو بهترین پمپ آب خانگی محسوب می شوند. و در عین حال به نسبت ویژگی های مثبتی که دارند، دارای قیمتی مناسب نیز می باشند. شما می توانید با استعلام قیمت از شهر پمپ به عنوان مرکز فروش پمپ آب خانگی ، قیمت این پمپ ها را با سایرین مقایسه فرمایید. همچنین مدل های بشقابی پمپ آب لوارا، از سرو صدای پایینی هنگام کار برخوردار هستند.

از دیگر مزیت های خرید پمپ آب خانگی لوورا ، تنوع بالای آن می باشد. پمپ آب نیم اسب لوارا ، انواع جتی و بشقابی از دیگر نمونه های آن هاست. تمامی این مدل ها نیز هر دو نوع تکفاز و سه فاز را پوشش می دهند. در طراحی پمپ های آب لوارا، غالبا از فولاد استفاده می شود. این مورد هم از ورود آلودگی به آب جلوگیری می کند و هم بر مقاومت پمپ می افزاید. به همین خاطر طول عمر آن ها نیز به میزان چشمگیری بالا می رود و استفاده از آنها را به شدت مقرون به صرفه می کند.

پمپ آب نیم اسب لوارا

کاربردهای پمپ آب خانگی لوارا

کاربرد اصلی پمپ های آب لوارا همانطور که از نامشان مشخص است، در انتقال آب می باشد. موارد زیر از جمله مهم ترین آن ها محسوب می شود.

  • موارد کشاورزی برای آبیاری
  • موارد خانگی جهت آبرسانی
  • در موارد صنعتی
  • در ساختمان های بلند نظیر برج خلیفه که از پمپ های برند لوارا در تاسیسات آن استفاده شده است.
  • به منظور افزایش فشار
  • پمپاژ آب از چاه و مخازن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *