پمپ, پمپ سانتریفیوژ

پمپ سانتریفیوژ برند رادپمپ

قیمت پمپ سانتریفیوژ برند رادپمپ

برند رادپمپ (RAD PUMP)

پمپ های سانتریفیوژ از جمله پمپ های پرکاربرد در صنایع مختلف می باشند. به همین خاطر برند های بسیاری اقدام به تولید این محصولات نموده است. یکی از برند های داخلی آن پمپ سانتریفیوژ برند رادپمپ می باشد. از جمله برند های خارجی و ایتالیایی پمپ سانتریفیوژ هم می توان به سائر، لئو، لوارا و غیره اشاره کرد. همچنین لازم به ذکر است که با توجه به بالا بودن کیفیت راد پمپ ، قیمت پمپ سانتریفیوژ برند راد پمپ بسیار مناسب می باشد. چراکه قطعات آن از جمله مکانیکال سیل پمپ سانتریفیوژ در این برند مقاومت بالایی دارد. شهر پمپ به عنوان نمایندگی راد پمپ عرضه کننده این محصولات می باشد.

برند رادپمپ متعلق به شرکتی ایرانی می باشد. تولید این کمپانی بر پایه افزایش کیفیت و استفاده از آخرین تکنولوژی روز در بخش تولید و ماشین آلات مربوط به آن می باشد. از جمله پمپ های تولیدی این شرکت، پمپ سانتریفیوژ می باشد که در ادامه، کاتالوگ پمپ رادپمپ نیز ارائه شده است. لازم به ذکر است که با تماس با کارشناسان ما می توانید از قیمت پمپ سانتریفیوژ راد پمپ مطلع شوید.

برند رادپمپ

ویژگی های پمپ سانتریفیوژ برند رادپمپ

به صورت کلی در غالب برند های موجود در بازار پمپ های سانتریفیوژ دارای تنوع مدلی بالایی هستند. این تنوع هم شامل هد و دبی و هم شامل متریال مورد استفاده در ساخت پمپ هاست. اما برند رادپمپ تنها دارای یک مدل می باشد. با این حال کیفیت راد پمپ در این یک مدل و مشخصات فنی آن به گونه ایست که برای اکثر صنایع مناسب باشد. برای مشاهده این مشخصات به صورت کامل اینجا کلیک کنید.

مزایای پمپ سانتریفیوژ برند رادپمپ

مهم ترین مزیت این محصولات را می توان در متریال مورد استفاده در آن ها خلاصه نمود. زیرا هم بدنه و هم سایر اجزای داخلی نظیر مکانیکال سیل پمپ سانتریفیوژ در برند راد از استنلس استیل می باشد. بنابراین دارای مقاومت بالایی در برابر زنگ زدگی و خوردگی هستند و می توان از آن ها در مناطق مرطوب نیز استفاده نمود. به همین خاطر کیفیت راد پمپ افزایش یافته که منجر به افزایش طول عمر آن ها هم می شود.  

کیفیت نمایندگی راد پمپ

علاوه بر این طراحی این پمپ ها به گونه ایست که حداقل میزان صدا ار تولید کرده و به لحاظ مصرف انرژی کاملا مقرون به صرفه است. این به دلیل استفاده از چند پروانه به جای یک عدد از آن هاست که منجر به کاهش آمپر استارت و آمپر دائم می شود. همینطور با امکان عبور آب از روی موتور و قابلیت قرارگیری در فضای باز، دمای پمپ کاهش یافته و پمپ از نیاز به هوا بی نیاز می باشد. نکته قابل توجه این است که با وجود تمامی این ویژگی ها، قیمت پمپ سانتریفیوژ راد پمپ کماکان بسیار مناسب محسوب می شود.

کاربردهای پمپ سانتریفیوژ برند رادپمپ

هرچند که پمپ های سانتریفیوژ در غالب صنایع قابلیت استفاده دارد، اما هر محصول با در نظر گرفتن مصارف خاصی، طراحی و تولید می گردد. شهر پمپ به عنوان نمایندگی راد پمپ ، آماده ارائه مشاوره در این زمینه و داشتن انتخابی صحیح به مشتریان می باشد. کافی است با کارشناسان ما در تماس باشید. اما در ادامه به مهم ترین کاربرد های این پمپ پرداخته شده است.

  • در آب نما ها و فواره ها
  • سیستم های تامین آب
  • تقویت فشار
  • صنایع غذایی و نوشیدنی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *