پمپ, پمپ سیرکولاتور

پمپ سیرکولاتور پنتاکس

پمپ سیرکولاتور پنتاکس

برند پنتاکس

پمپ های سیرکولاتور از جمله پمپ سیرکولاتور شوفاژ خانه و موتور خانه می باشند. این پمپ ها دارای انواع مختلفی شامل دو دسته پمپ سیرکولاتور زمینی و خطی هستند. هر یک از این انواع می تواند به صورت پمپ سیرکولاتور مرکزی ، پمپ سیرکولاتور دائم کار یا غیر دائم کار باشد. از جمله برند های این پمپ ها می توان به پمپ سیرکوله لئو، توان تک، بلند کاست، لوارا و ارس اشاره کرد. در این مقاله به انواع دیگری از پمپ آب سیرکولاتور کوچک و بزرگ با نام پمپ سیرکولاتور پنتاکس خواهیم پرداخت.  

برند پنتاکس متعلق به شرکتی ایتالیایی می باشد. که فعالیت خود را در تولید و عرضه انواع پمپ و الکتروموتور در کاربری در کاربری های مختلف از سال 1990 و با ترکیب دو شرکت Elettromac و Zetabase شروع کرده است. امروزه به بیش از صد کشور صادر می گردد. تولید این کمپانی بر پایه مشتری مداری، کیفیت بالا و قیمت مناسب محصولات آن می باشد. از جمله ی پمپ های تولیدی این شرکت، پمپ سیرکوله پنتاکس است که در ادامه، کاتالوگ آن نیز ارائه شده است. لازم به ذکر است که با تماس با کارشناسان ما می توانید از موجودی این پمپ های سیرکولاتور مطلع شوید.

برند پنتاکس

ویژگی های پمپ سیرکولاتور پنتاکس

پمپ های سیرکولاتور این برند، دارای تنوع مدل بسیار بالایی به شرح جدول زیر می باشد. البته هر یک از این سری ها، خود شامل چندین مدل ریز تر می شود. تفاوت اصلی آن ها در هد و دبی و دهانه ورودی و خروجی آن هاست. بنابراین برند پنتاکس دارای انواع پمپ آب سیرکولاتور کوچک مقیاس و بزرگ مقیاس می باشد.

نام سری حداکثر هد (متر) حداکثر دبی (متر مکعب بر ساعت)
PIL 40 55.8 52
PIL 50 68 67
PIL 65 37.5 86
PIL 80 28.1 105
PIL 100 20 143

 

اطلاعات بالا، نشان می دهد که مدل های مختلف این پمپ ها بازه گسترده ای از هد و دبی را در بر می گیرد. بنابراین برای غالب نیاز های بازار مناسب می باشد. جهت مشاهده توضیحات بیشتر از هر پمپ روی محصول مورد نظر خود در پایین کلیک کنید.

مزایای پمپ سیرکولاتور پنتاکس

مهم ترین ویژگی این پمپ ها، تعدد مدل آن هاست که در بالا نیز ذکر شد. این تعدد مدل علاوه بر هد و دبی، نوع برق مصرفی را نیز پوشش می دهد. به این معنی که در انواع مناسب برای برق تک فاز و سه فاز عرضه می گردند. هرچند که با هر نوع برقی که کار کنند، همچنان کم مصرف و نیز با سر و صدای پایین خواهند بود.

نکته دیگر متریال مورد استفاده در آن هاست. بنا بر نیاز مشتری می تواند از چدن یا استیل ساخته شود. همچنین طراحی قوی این محصولات و انجام آزمایشان متنوع روی آن ها، تعمیر و نگهداری آن ها بسیار ساده می باشد. امکان کارکرد این پمپ ها اعم از پمپ سیرکولاتور مرکزی و پمپ سیرکولاتور دائم کار در طیف دمایی -10 تا 130 درجه سانتی گراد خواهد بود.  

پمپ سیرکولاتور شوفاژ خانه

کاربرد پمپ سیرکولاتور پنتاکس

با توجه به عملکرد پمپ های سیرکولاتور که وظیفه به گردش در آوردن آب را دارند، به آن ها پمپ سیرکولاتور شوفاژ خانه گفته می شود. زیرا کاربرد اصلی آن ها در این مکان هاست. البته علاوه بر این مورد، موارد  دیگری نیز وجود دارد. در ادامه به این موارد اشاره شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *