پمپ, پمپ طبقاتی

پمپ طبقاتی اطلس

پمپ طبقاتی اطلس

گفتیم که پمپ های طبقاتی از جمله پمپ های پر فشاری هستند که به مدل های آن wkl هم گفته می شود. این پمپ ها دارای چندین پروانه هستند که بر اساس نحوه قرار گیری آن ها در دو دسته افقی و عمودی تقسیم بندی می شوند. تولید کنندگان داخلی و خارجی بسیاری امروزه اقدام به تولید این دسته از پمپ ها می نمایند. یکی از آن ها پمپ طبقاتی اطلس پمپ تبریز می باشد.

در ادامه قصد داریم ابتدا به معرفی پمپ اطلس و سپس ویژگی های پمپ طبقاتی آن اعم از مشخصات فنی، مزایا و کاربرد هایشان بپردازیم. جهت دریافت لیست قیمت پمپ ویکایل اطلس تبریز و خرید آن ها در صورت نیاز شما می توانید با فروشگاه اینترنتی شهر پمپ تماس حاصل فرمایید.

برند اطلس (ATLAS PUMP)

برند پمپ اطلس مربوط به شرکتی ایرانی بوده که از سال 1374 شروع به فعالیت در زمینه طراحی، تولید و عرضه انواع پمپ های آب نموده است. نحوه تولید این محصولات به کمک مهندسی معکوس کردن محصولات برند KSB انجام می شود. به همین خاطر این محصولات عملکرد بسیار خوبی داشته و به تبع آن رضایت مشتریان را جلب می کنند. یکی از پر استفاده ترین پمپ های تولیدی این شرکت، پمپ های wkl یا طبقاتی است که در ادامه، اطلاعات بیشتری از آن ها ارائه گردیده است.

اطلس پمپ تبریز

ویژگی های پمپ طبقاتی اطلس

با توجه به این موضوع که اطلس پمپ تبریز تمرکز خود را تنها در تولید دو مدل پمپ شامل پمپ طبقاتی و پمپ حلزونی قرار داده است، بنابراین تنوع و کیفیت آن ها بسیار بیشتر از حد نرمال است. این در حالیست که لیست قیمت پمپ ویکایل اطلس تبریز بسیار مناسب و مقرون به صرفه محسوب می شود. این موارد را می توان از مهم ترین ویژگی های اصلی پمپ اطلس به حساب آورد. در جدول زیر برای دسترسی راحت تر به اطلاعات پمپ ها به ذکر خلاصه ای از مشخصات فنی هر مدل پرداخته شده است:

نام سری حداکثر هد (متر) حداکثر دبی (متر مکعب بر ساعت) جنس بدنه
WKL 32 291 12 چدن
WKL 40 295 24 چدن
WKL 50 254 49 چدن
WKL 65 244 171 چدن
WKL 80 240 140
WKL 100 197 160
WKL 125 212 250
WKL 150 290 360

با توجه به مدل های بالا در صورت خرید محصولات پمپ طبقاتی اطلس لازم است که به مشخصات فنی هر پمپ و تطبیق آن با سیستم مد نظر توجه ویژه ای شود. انتخاب نوع مناسب پمپ، به کمک یک فرد متخصص به راحتی قابل تشخیص است. اما در صورت نداشتن اطلاعات کافی در این زمینه شما می توانید از کارشناسان با تجربه واحد فروش شهر پمپ مشاوره های رایگان دریافت نمایید.

لیست قیمت پمپ ویکایل اطلس تبریز

مزایای پمپ طبقاتی اطلس

همانطور که در بخش های بالا اشاره شد، مهم ترین مزیت این پمپ ها، تنوع مدلی بالای آن ها می باشد که شامل هد، دبی و میزان توان پمپ هاست. با توجه به این موضوع، ابعاد و اندازه مدل های پمپ اطلس نیز متفاوت از هم می باشد. بدیهی است که مدل های کوچک تر این محصولات، قابلیت نصب در مکان های بیشتری، از جمله فضا های بسیار کوچک را دارند. پایین بودن لیست قیمت پمپ ویکایل اطلس تبریز از دیگر مزایای این محصولات به شمار می رود.

همچنین تمامی مدل های اطلس پمپ تبریز از طول عمر، راندمان و بهره وری بالایی برخوردارند. از دیگر نکات مثبت در رابطه با این پمپ ها خدمات پس از فروش آن هاست. از آنجاییکه این پمپ تولید داخل است، تمام قطعات داخلی آن ها همیشه در بازار فروش پمپ موجود بوده و در صورت خرابی و نیاز به تعمیر آن ها، تمامی این لوازم به راحتی قابل دسترس هستند. از طرفی این محصولات دارای گارانتی های یک ساله نیز می باشند که شهر پمپ به عنوان نمایندگی برند پمپ اطلس ، ارائه دهنده خدمات مربوط به گارانتی است.

پمپ اطلس

کاربرد های پمپ طبقاتی اطلس

پمپ های طبقاتی اطلس پمپ تبریز ، همگی از نوع افقی بوده و به دلیل قدرت بالایی که دارند، غالبا در صنایع سنگین به منظور انتقال آب در مسافت های طولانی مورد استفاده قرار می گیرند. در ادامه به مهم ترین این موارد اشاره شده است.

  • به منظور ساخت بوستر پمپ های آتش نشانی برای سیستم های اطفا حریق
  • مصارف صنعتی و کارخانه جات
  • صنایع کشاورزی جهت آبیاری زمین ها
  • سیستم های آبرسانی
  • جهت استفاده به عنوان تغذیه کننده دیگ بخار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *