پمپ, پمپ پریستالتیک

پمپ پریستالتیک آکوا

پمپ پریستالتیک آکوا

برند آکوا

آکوا یکی از برند های انواع پمپ ها می باشد که متعلق به شرکتی ایتالیایی است. درزمینه ی تولید و ساخت انواع پمپ ها در کاربرد های مختلف و از سال 1974 شروع به کار کرده است. امروزه تولیدات و محصولات این شرکت به 100 کشور دیگر صادر می گردد. یکی از محصولات آن پمپ پریستالتیک است. تولید و عرضه ی این کمپانی مطابق با نیاز مشتری و بر پایه ی کیفیت بالای محصولات می باشد. از دیگر ویژگی های این برند تنوع و قیمت مناسب تولیدات و همین طور به دلیل ساختمان آن هزینه ی کم برای تعمیر پمپ  پریستالتیک لازم می باشد. در ادامه با مزایای آن و کاربرد پمپ پریستالتیک آشنا می شویم. همچنین می توانید برای اطلاع از انواع آن به کاتالوگ موجود در سایت شهر پمپ مراجعه نمایید.

برند آکوا

ویژگی های پمپ پریستالتیک

پمپ آکوا دارای سری های مختلفی است که توجه به جنس شیلنگ پمپ پرستالتیک یا تیوب متناسب با سیال امری مهم می باشد. شما مشتریان محترم می توانید برای خرید پمپ پریستالتیک آزمایشگاهی یا هر مدل دیگر بر حسب نیاز خود و با توجه به جدول زیر پمپ مورد نظر خود را انتخاب نمایید یا با کارشناسان شهر پمپ تماس حاصل نمایید و از مشاوره ی رایگان ما بهره مند شوید.

نام سری حد اکثر فشار

(بار)

حد اکثر دبی

(متر مکعب بر

ساعت)

جنس بدنه
G655 1 5 ترمو پلاستیک و سیلیکون
G250 1 2.3 ترمو پلاستیک
G52B 1 0.6 سیلیکون
G252 1 2.3 ترمو پلاستیک
G305 1 505 ترمو پلاستیک
G800 1 85 ترمو پلاستیک
G80B 1 0.6 سیلیکون
G705 1 5 سیلیکون
G54 1 10 ترمو پلاستیک
G290 1 3 ترمو پلاستیک
G292 1 0.7 ترمو پلاستیک
G302 1 0.7 سیلیکون
G42 1 0.7 سیلیکون
G45 1 5 ترمو پلاستیک

مزایای پمپ آکوا

پمپ پریستالتیک آکوا به صورت تک نازله، چند نازله و در ظرفیت های کوچک تا نسبتا بالا تولید شده و به بازار عرضه می گردد. یکی از مزایای پمپ آکوا این است که سیال با قطعات آن ارتباطی ندارد و فقط با تیوب یا شیلنگ پمپ پریستالتیک در تماس است. به همین علت هزینه ی نگهداری و تعمیر پمپ پریستالتیک نسبت به پمپ های دیگر ارزان تر می باشد. همچنین کنترل دبی از طریق آنالوگ، کنترل از راه دور و دیجیتال انجام می گیرد.

کاربرد پمپ پریستالتیک

کاربرد پمپ پریستالتیک

این مدل پمپ کاربرد های فراوانی دارد که به صورت کلی به آن ها اشاره می شود.

  • در صنایع غذایی
  • صنایع ساختمانی
  • صنایع دارویی، پزشکی و آزمایشگاهی
  • آب و فاضلاب
  • تزریق انواع مواد شیمیایی نظیر حلال ها و بنزین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *