پمپ, پمپ کف کش

پمپ کف کش توان تک

پمپ کف کش توان تک

به صورت کلی پمپ های کف کش از جمله رایج ترین پمپ های مستغرق در سیال محسوب می شوند که غالبا به منظور پمپاژ آب، مورد استفاده قرار می گیرند. بر این اساس بدیهی است که کاربرد های بسیاری داشته باشند. به همین خاطر تولیدکنندگان بسیاری اقدام به تولید این محصولات نموده اند. یکی از برند های با کیفیت در ساخت این پمپ ها پمپ کف کش توان تک را می توان نام برد.

البته لازم به ذکر است که امروزه برند های داخلی و خارجی بی شماری در این رابطه وجود دارند که حق انتخاب را برای مشتری افزایش داده اند. شهر پمپ به عنوان عرضه کننده تمامی برند های موجود پمپ کف کش در بازار فروش ایران، می تواند مرجعی مناسب برای استعلام قیمت، جهت خرید و تعمیر پمپ کفکش توان تک به شمار آید. شما می توانید برای این منظور و بهره مندی از مشاوره های رایگان کارشناسان ما در این زمینه با شهر پمپ تماس حاصل فرمایید.

برند توان تک (TAVAN TAK)

این برند، مربوط به شرکتی ایرانی بوده که فعالیت خود را از سال 1362 در زمینه تولید انواع پمپ های آب شروع نموده است. برند توان تک با استفاده از به روز ترین تکنولوژی و دانش فنی توانسته است گواهینامه های ایزو 9001 را برای محصولات خود کسب نماید. به همین خاطر نیز دارای تولیداتی است که به راحتی قادر به جلب رضایت حداکثری مشتریان می باشد. از جمله ی پمپ های تولیدی این برند، پمپ کف کش بوده که در ادامه اطلاعات بیشتری از آن نیز ارائه شده است. 

برند توان تک

ویژگی های پمپ کف کش توان تک

هرچند که محصولات پمپ های کف کش توان تک ، در مقایسه با دیگر برند ها از تنوع مدلی کمتری برخوردار هستند، اما در طراحی آن ها به این موضوع که قادر به رفع غالب نیاز های موجود در صنایع مختلف باشد، توجه ویژه ای شده است. در این قسمت به ذکر ویژگی های تمامی مدل های انواع پمپ های کف کش توان تک در یک جدول خواهیم پرداخت. جدا از مشاوره های رایگان شهر پمپ، توجه به این موارد می تواند راهنمایی دقیق برای انتخاب مناسب ترین مدل باشد.

نام سری حداکثر هد (متر) حداکثر دبی (مترمکعب بر ساعت) عمق فرورفتگی (متر)
TMR 80 19 30
TPT 100 19 30
TMK 22 72

مزایای پمپ کف کش توان تک

مهم ترین مزیت این مدل پمپ ها، کیفیت بالای آن هاست که مدیون رعایت استاندارد های مربوطه در ساخت این پمپ ها می باشد. رعایت این استانداردها منجر به ویژگی های مثبت بی شماری در این محصولات شده است. آب بند بودن کامل آن ها به معنی عدم نشتی و نفوذ سیال از داخل به بیرون و بالعکس، همچنین توانایی مستغرق بودن پمپ در آب از جمله این ویژگی ها به شمار می روند.

داشتن قیمتی مناسب، با وجود تمامی مزایای فوق الذکر، از دیگر نکات مثبت در این پمپ ها به دلیل ایرانی بودن آن ها می باشد. چراکه بر این اساس لوازم جانبی و قطعات آن ها به راحتی قابل دسترس بوده، در نتیجه بحث تعمیر پمپ کفکش توان تک و همچنین نصب آن ها به سادگی امکان پذیر است. عرضه فلوتر (شناور) همراه با پمپ های توان تک و نیز قابلیت کار با هر دو نوع برق تک فاز و سه فاز، ویژگی های مثبت دیگری در رابطه با این پمپ ها می باشد.  

تعمیر پمپ کفکش توان تک

تنوع مدل این محصولات که علاوه بر هد و دبی در ابعاد دهانه خروجی آن ها نیز می باشد، از دیگر مزایای آن ها محسوب می شود. البته محل قرارگیری این دهانه ها هم در مدل های مختلف، متفاوت بوده و می تواند در قسمت فوقانی پمپ و یا در بخش های کناری آن باشد. این تنوع مدل تنها در موارد بالا خلاصه نشده و شامل تنوع در متریال های مورد استفاده در ساخت این محصولات نیز می شود. جنس بدنه پمپ های کف کش توان تک غالبا از آلومینیوم یا چدن و پروانه آن ها از استنلس استیل می باشد. استفاده از این متریال ها، باعث افزایش مقاومت پمپ در برابر خوردگی هم می شود.

کاربرد های پمپ کف کش توان تک

از آنجاییکه پروانه موجود در پمپ های کف کش توان تک ، از نوع پروانه بسته است، بنابراین سیال مناسب آن ها جهت پمپاژ، آب می باشد. با توجه به اینکه آب، سیال اصلی غالب صنایع بوده، بنابراین می توان از این دسته از پمپ های توان تک در موارد بسیاری استفاده نمود. در ادامه به مهم ترین این کاربرد ها پرداخته شده است:

  • صنایع کشاورزی و باغبانی جهت آبیاری بارانی و قطره ای
  • مصارف خانگی و صنعتی
  • پمپاژ آب از استخرها، چاه ها، جوی ها و مخازن آب
  • آب نما ها و فواره ها
  • تخلیه آب از مناطق آب گرفته و سیلاب ها
  • سیستم های تامین آب

کف کش توان تک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *