پمپ, پمپ کف کش

پمپ کف کش توان تک

پمپ کف کش توان تک

برند توان تک

پمپ کفکش از جمله پمپ هایی با تنوع تولید کننده می باشد. از جمله آن ها می توان به پمپ کف کش لئو، پمپ کف کش راد و پمپ کف کش توان تک اشاره کرد. با ما همراه باشید تا از لیست های قیمت کف کش ایرانی ( قیمت کفکش توان تکفاز ) مطلع شوید. همچنین شهر پمپ علاوه بر فروشگاه آنلاین جهت خرید اینترنتی پمپ کف کش توان تک ، آماده خدمت رسانی در زمینه تعمیر پمپ کفکش توان تک نیز می باشد.

این برند، متعلق به شرکتی ایرانی و ساخت داخل  می باشد. فعالیت خود را در تولید و عرضه انواع پمپ ها و ادوات کشاورزی از سال 1362 شروع کرده است. محصولات آن امروزه دارای گواهینامه های ایزو 9001 می باشند. تولید این کمپانی بر پایه مشتری مداری، جلب رضایت او و استفاده از استاندارد های جهانی، تکنولوژی پیشرفته و دانش فنی بالا می باشد. از جمله ی پمپ های تولیدی این شرکت، پمپ کف کش submersible می باشد که در ادامه، مشخصات فنی انواع مختلف آن ارائه شده است. لازم به ذکر است که با تماس با کارشناسان ما می توانید از قیمت کف کش ایرانی برندهای مختلف مطلع شوید.

برند توان تک

ویژگی های پمپ کف کش توان تک

پیشتر در رابطه با تفاوت پمپ های لجن کش و کف کش، مفصلا صحبت کرده ایم. در این قسمت قصد داریم اطلاعات انواع مختلف این پمپ های توان تک را ارائه دهیم.

نام سری حداکثر هد (متر) حداکثر دبی (مترمکعب بر ساعت) عمق فرورفتگی (متر)
TMR 80 19 30
TPT 100 19 30
TMK 22 72

 

برای خرید اینترنتی پمپ کف کش توان تک و برندهای دیگر به بخش محصولات سایت شهر پمپ مراجعه فرمایید.

مزایای پمپ کف کش توان تک

مهم ترین شاخصه این مدل پمپ ها، کیفیت بالای آن هاست. این مورد نیز مدیون رعایت استانداردهای مربوطه برای طراحی و تولید پمپ هاست. از جمله نتایج رعایت این استانداردها، آب بند بودن کامل به معنی عدم نفوذ سیال به داخل پمپ است. چنین ویژگی، امکان مستغرق بودن پمپ در داخل سیال را ایجاد می کند. همچنین پمپ های کفکش توان تک دارای ابعاد مختلف دهانه های خروجی می باشند. لازم به ذکر است که محل این دهانه های خروجی در مدل های مختلف، متفاوت است. در برخی از مدل ها بالای پمپ و در برخی دیگر در کنار پمپ قرار می گیرد. قیمت کفکش توان تکفاز یا سه فاز در مقایسه با نمونه های خارجی بسیار مقرون به صرفه می باشد.

کفکش توان تک

از دیگر مزایای این مدل پمپ ها، تنوع متریال مورد استفاده آن هاست. بدنه غالبا از آلومینیوم یا چدن و پروانه از استنلس استیل ساخته می شود. استفاده از متریال های ذکر شده، پمپ را در برابر خوردگی نیز بسیار مقاوم می سازد. از آنجاییکه دسترسی آسانی به لوازم جانبی و قطعات پمپ های برندهای داخلی وجود دارد، تعمیر پمپ کفکش توان تک نیز بسیار ساده می شود. نصب پمپ های کفکش این برند هم از این قانون مستثنی نیست. میزان هد بالا (تا 100 متر)، داشتن فلوتر (شناور) همراه با پمپ و امکان کار با هر دو برق تکفاز و سه فاز از دیگر ویژگی های مثبت آن می باشد.  

کاربردهای پمپ کف کش توان

چون پروانه مورد استفاده در پمپ کفکش توان، از نوع پروانه بسته است، آب سیال مناسب آن می شود. کاربردهای اصلی آن نیز به شرح زیر می باشد:

  • موارد کشاورزی و باغبانی
  • مصارف خانگی و صنعتی
  • پمپاژ آب استخرها، چاه ها ، جوی ها و مخازن آب
  • مورد استفاده در ساختمان آب نما ها و فواره ها
  • تخلیه آب از مناطق آب گرفته
  • در سیستم های آبیاری اعم از بارانی و قطره ای

پمپ کفکش توان تک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *