پمپ, پمپ کف کش

پمپ کف کش پنتاکس

پمپ کف کش ایتالیا

معرفی برند پنتاکس (Pentax)

برند پنتاکس متعلق به شرکتی ایتالیایی می باشد که فعالیت خود را در تولید و عرضه انواع پمپ و الکتروموتور در کاربری خانگی، صنعتی و کشاورزی از سال 1990 شروع کرده. در ابتدا با ترکیب دو شرکت Elettromac و Zetabase فعلیت می کردند و امروزه به بیش از صد کشور صادر می گردد. تولید این کمپانی بر پایه مشتری مداری و جلب رضایت آن ها می باشد. از دیگر ویژگی های این کمپانی که باعث محبوبیت آن شده است، کیفیت بالا و پایین بودن قیمت پمپ پنتاکس است. همچنین طراحی آن ها بر اساس نیاز های موجود در بازار به کمک به روز ترین تکنولوژی می باشد. علت کیفیت بالای پمپ های پنتاکس هم مشخصات فنی پمپ ها و انجام چندین مرتبه آزمایش و تست های کنترل کیفی می باشد. یکی از برند های پمپ کف کش ایتالیا پنتاکس است که از جمله پمپ های تولیدی این شرکت می باشد. در ادامه راجع به طرز کار پمپ کف کش پنتاکس و راهنمای خرید پمپ کف کش توضیحاتی ارائه شده است.

برند پنتاکس

طرز کار پمپ کف کش

کف کش نوعی از پمپ های سانتریفیوژ محسوب می شود. طرز کار پمپ کف کش به این صورت است که با کمک یک الکتروموتور، انرژی لازم برای به حرکت درآوردن سیالات که توسط این دستگاه پمپاژ خواهند شد را فراهم می کند. در مقاله های قبلی مفصل راجع به کف کش ها توضیح داده ایم برای مطالعه می توانید از کلمات لینک شده استفاده کنید.

ویژگی پمپ کف کش پنتاکس

شرکت پمپ کف کش ایتالیا یی پنتاکس در زمینه ی راهنمای خرید پمپ کف کش و انتخاب مدل درست آن ها، کاتالوگ هایی ارائه کرده است. این کاتالوگ ها شامل مشخصات فنی انواع محصولات اعم از هد و دبی می باشد. شما می توانید برای گرفتن راهنمای خرید پمپ کف کش پنتاکس یا هر پمپ دیگری با ما در شهر پمپ تماس بگیرید. یا به سایت ما مراجعه کرده و از کاتالوگ های موجود دیدن نمایید.

مزایای پمپ کفکش پنتاکس

از جمله مزایای پمپ کف کش پنتاکس می توان به موارد زیر اشاره کرد:

سروصدای کم

کیفیت و عمر بالا

دارای طراحی و اندازه کوچک و تناسب هد با اندازه دستگاه

کاربرد کف کش پنتاکس

نمونه هایی از کاربرد های این مدل پمپ را می توان در موارد زیر خلاصه کرد:

  • پمپاژ سیالات حاوی ذرات جامد معلق
  • تخلیه فاضلاب
  • انتقال آب
  • فواره ها و آبنما ها
  • استخر های پرورش ماهی
  • تخلیه ی آب باران
  • مصارف خانگی
  • سیستم های آبیاری کوچک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *