الکتروموتور, الکتروموتور دریایی

الکتروموتور دریایی ABB

الکتروموتور دریایی ABB

برند ABB

برند ABB ، یکی از شناخته شده ترین برندهای تولید الکتروموتور محسوب می شود. الکتروموتور دریایی ABB ازجمله محصولات این شرکت است. جهت دریافت کاتالوگ الکتروموتور ABB از این نوع و اطلاع از قیمت موتور ABB با ما تماس بگیرید.

این برند، فنلاندی است که فعالیت خود را در تولید و عرضه انواع الکتروموتور در زمینه های متفاوت از سال 1883 شروع کرده. امروزه محصولات آن به بیش از صد کشور صادر می گردد. تولید این کمپانی بر پایه افزایش کیفیت و کارایی می باشد. از دیگر ویژگی های آن، کاهش آسیب به محیط زیست و تنوع محصولاتش است. شهر پمپ به عنوان نمایندگی فروش الکتروموتور ABB آماده خدمت رسانی به مشتریان محترم میباشد.

برند ABB

ویژگی های الکتروموتور دریایی ABB

فروش انواع الکتروموتور ABB از این مدل، دو نوع زیر امکان پذیر است. اطلاعات زیر و دیگر مشخصات فنی این موتورها در کاتالوگ الکتروموتور ABB مفصلا بیان شده است.

نام سری توان موتور (کیلووات) ولتاژ (ولت) کلاس عایق بندی موتور
سری چدنی 0.15 تا 1100 380 IP55
سری آلومینیومی 0.87 تا 104 380 IP55

این الکتروموتورهای دریایی با توجه به متریال شان به دو دسته تقسیم می شوند. برای دانلود کاتالوگ الکتروموتور ABB ، به بخش محصولات سایت شهر پمپ ( نمایندگی فروش الکتروموتور ABB ) مراجعه بفرمایید.

مزایای الکتروموتور دریایی ABB

مهم ترین مزیت این الکتروموتورها، استحکام و کیفیت بالای آن هاست. همچنین یکی از خصیصه های اساسی تمامی محصولات ABB، سازگاری آن با طبیعت می باشد. از دیگر ویژگی های این دسته از الکتروموتورها، رعایت استانداردهای مربوطه است. زیرا کاربری های مدل دریایی، بسیار حساس و مستلزم استانداردهایی خاص می باشد. همچنین این موارد باید با ایمنی بالا همراه باشد. در الکتروموتورهای دریایی این برند، ایمنی مورد نیاز تامین شده است.

انواع الکتروموتور دریایی ABB

از دیگر نکات مثبت این موتورها، تنوع بالا و پوشش طیف وسیعی از توان و سایز می باشد. محدوده توان این محصولات، 0.15 تا 1100 کیلووات و سایز 56 تا 450 است. علاوه بر این ها، این دسته از موتورهای الکتریکی قابلیت کار در شرایط سخت را دارا هستند. امکان کار در محیط های مرطوب، با گرد و خاک و مناطق گرمسیری از جمله آنهاست. دلیل آن نیز ایجاد درجه حفاظت بالا در طراحی و ساختشان میباشد. در صورت استفاده درست از الکتروموتور و سرویس منظم آن، استهلاک این دستگاه هم بسیار پایین است.

کاربردهای الکتروموتور دریایی ABB

اصلی ترین فروش انواع الکتروموتور دریایی ABB، غالبا مربوط به کشتی هاست. شهر پمپ به عنوان نمایندگی موتورABB  در ایران، تامین کننده این نوع موتورهاست. در ادامه نمونه هایی از کاربردهای این موتور ذکر شده است.

  • روی عرشه و زیر عرشه کشتی ها
  • صنایع کشتی سازی
  • در شناورهای سطحی و پمپ های راهبری کشتی ها
  • فرمان گیری کشتی ها
  • جرثقیل های موجود روی کشتی
  • در موتورخانه ها، فن ها، وینچ ها و کمپرسورهای موجود در کشتی

موتور دریایی ABB

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *