بوستر پمپ, پمپ

بوستر پمپ ابارا

بوستر پمپ ابارا

برند ابارا (EBARA)

قطعا برند ابارا به دلیل تنوع محصولاتش مثل پمپ حلزونی ابارا، لجن کش ابارا و انواع دیگر، نیازی به معرفی ندارد. اما کیفیت بالا و مناسب بودن قیمت بوستر پمپ ابارا ، این مدل از پمپ های ابارا را بسیار محبوب کرده است. البته این امکان نیز وجود دارد که به جای خرید اینترنتی بوستر پمپ های آماده، از موارد سفارشی بوسترپمپ استفاده شود. شهر پمپ با دارا بودن تجارب فراوان قادر به ساخت بوسترپمپ های مد نظر شماست.

این برند، متعلق به شرکتی ژاپنی می باشد که فعالیت خود را در تولید و عرضه انواع پمپ، کمپرسور و الکتروموتور در کاربری های مختلف از سال 1912 شروع کرده است. امروزه در 17 کشور نظیر برزیل، ایتالیا، چین نمایندگی پمپ ابارا وجود دارد. تولیدات این برند بر پایه احترام به طبیعت و استفاده به جا از ذخایر طبیعی و آب و هوا می باشد. بوستر پمپ ابارا یکی از محبوب ترین پمپ های این برند است. شهر پمپ به عنوان نمایندگی فروش بوستر پمپ در تهران و شهرستان ها آماده خدمت رسانی به مشتریان محترم می باشد.

برند ابارا

ویژگی های بوستر پمپ ابارا

معنی بوستر پمپ اتصال چندین پمپ جهت افزایش فشار آب است. به همین خاطر در ساخت بوسترپمپ های ابارا نمی توان از هر نوع پمپی استفاده کرد. بلکه آن پمپ ها باید قابلیت کوپله شدن را داشته باشند. در جدول زیر نمونه هایی از انواع آماده بوسترپمپ ابارا مطرح شده است.    

نام سری حداکثر هد (متر) حداکثر دبی (متر مکعب بر ساعت) نوع بوسترپمپ
1GP 72 6.5 آبرسانی
2GP 150 60 آبرسانی
3GP 150 90 آبرسانی
1GPE 95 27 آبرسانی
2GPE 150 58 آبرسانی
3GPE 150 86 آبرسانی
FFS-FFB قابل تنظیم آتش نشانی

 

مدل های بالا انواع متنوعی متشکل از یک، دو یا تعداد بیشتری پمپ هستند. به همین خاطر مشخصات فنی و به تبع آن قیمت بوستر پمپ ابارا در هر نوع متفاوت است.

مزایای بوستر پمپ ابارا

این پمپ ها دارای مزایای بسیاری هستند. از سازگاری با محیط زیست گرفته تا داشتن گارانتی های معتبر. البته لازم به ذکر است که جهت بهره بردن از گارانتی های آنها باید از نمایندگی فروش بوستر پمپ در تهران و شهرستان ها خرید شود. شهر پمپ به منظور خرید اینترنتی بوستر پمپ ، مکانی معتبر جهت اطمینان از اصالت کالا می باشد. به طور کلی ماهیت و معنی بوستر پمپ ، افزودن فشار سیال است. در بوسترپمپ های ابارا این عملیات همراه با کاهش مصرف انرژی حین کار همراه است. این ویژگی که منجر به بهینه سازی راندمان پمپ نیز می شود، به دلیل استفاده از تجهیزات با کیفیت و آخرین تکنولوژی روز در پروسه ساخت آن هاست.

این پمپ ها دارای استهلاک بسیار کم نیز می باشند. همچنین از مزایای دیگر آن ها داشتن لوازم جانبی از جمله حفاظت الکتریکی، سیستم عیب یابی، PLC جهت فرمان دادن به پمپ و چنج آور مس باشد. چنج آور این امکان را فراهم می کند تا هنگام خرابی پمپ، بدون خاموش کردن پمپ دیگر، پمپ مد نظر را تعمیر کرد. افزایش تدریجی و بر حسب نیاز دور موتور از سایر ویژگی های مثبت این پمپ هاست. علاوه بر این ها می توان هد و دبی پمپ ها را در هر نقطه از مدار توسط سنسورهایی خاص تنظیم و کنترل کرد.  

بوسترپمپ ابارا

کاربردهای بوسترپمپ ابارا

با توجه به معنی بوستر پمپ تمامی موارد زیر به منظور افزایش فشار آب می باشد. این موارد شامل دو دسته پمپ آبرسانی و آتش نشانی هستند که قیمت بوستر پمپ ابارا در هر یک متفاوت است:

  • در سیستم های آبرسانی ساختمان های بلند تا ارتفاع 250 متر
  • در سیستم های اطفای حریق و آتش نشانی
  • موارد کشاورزی و آبیاری زمین های زراعی
  • کاربری های صنعتی مانند کارخانه جات
  • انواع بیمارستان ها، مدارس، مجموعه های بزرگ ورزشی و تفریحی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *