لوازم جانبی, ست کنترل

ست کنترل استریم

ست کنترل استریم

برند استریم (STREAM)

انواع پمپ آب دستی فشار قوی و پمپ آب زمینی سبک برای داشتن کارکردی بهتر نیازمند برخی لوازم هستند. مهم ترین آن ها ست کنترل می باشد. از مهم ترین برند های آن نیز می توان به ست کنترل لئو و استریم اشاره نمود. شهر پمپ به عنوان نمایندگی ست کنترل استریم ، ارائه دهنده این محصولات به مشتریان محترم می باشد. اما در این مقاله قصد داریم به معرفی این محصولات و مواردی همچون نحوه تنظیم ست کنترل استریم بپردازیم.

برند استریم متعلق به شرکتی چینی می باشد که فعالیت خود را در تولید و عرضه انواع پمپ و لوازم جانبی از سال 1997 شروع کرده است. تولید این کمپانی بر پایه تکنولوژی، خلاقیت و مشتری مداری می باشد. از جمله لوازم جانبی تولیدی این شرکت، ست کنترل است که در ادامه، اطلاعات آن نیز ارائه شده است.

برند استریم

ویژگی های ست کنترل استریم

عملکرد این ست کنترل ها به گونه ایست که در صورت کم بودن آب یا کاهش فشار آن در لوله کشی ها، به صورت خودکار دستوری برای خاموش کردن پمپ ارسال می کند. بنابراین تجهیزات به کار رفته در سیستم های آبرسانی و لوله کشی ها که در راس آن ها پمپ آب زمینی و پمپ آب دستی فشار قوی قرار دارد، عملکرد بهتری خواهند داشت. در ادامه اطلاعات فنی محصولات برند استریم آورده شده است. با توجه به این موارد و یا دریافت مشاوره رایگان از طریق شماره تماس 44965607-021، شما می توانید بهترین انتخاب را از میان این مدل ها داشته باشید.

نام سری حداکثر فشار (بار) حداکثر جریان (آمپر) حداکثر توان (کیلو وات)
PS-07 10 30 2.2
PC-10 10 10 1.1
PC10P 10 30 2.2
PC-12 10 10 1.1
PC-13 10 10 1.1
PC-13B 10 10 1.1
PC-19A 10 10 1.1

با توجه به جدول بالا مشاهده می نمایید که در برخی مدل ها، مشخصات فنی، یکسان می باشد. تفاوت این محصولات با هم در موارد دیگری از جمله تجهیزاتی است که هر مدل داراست. زیرا برخی از مدل ها شامل آپشن هایی اضافه تر نیز هستند که در ادامه به آن ها اشاره خواهد شد. همچنین شما می توانید جهت آشنایی بیشتر با این موارد اینجا کلیک کنید.

مزایای ست کنترل استریم

مهم ترین مزیت این محصولات، تنوع مدلی آن هاست. این تنوع باعث می شود که برای هر گونه سیستمی، نوع خاصی از ست کنترل برند استریم استفاده شود که مناسب با سیستم مورد نظر و پمپ آب به کار رفته در آن باشد. لازم به ذکر است که این ست کنترل ها برای پمپ هایی تا 1.5 اسب کاربرد دارند. از دیگر ویژگی های آن ها می توان به داشتن لوازمی نظیر مانومتر، پریز درپوش دار، کابل هایی با طول های مختلف وپیچ تنظیم اشاره نمود. این موارد تا حد زیادی هزینه های جانبی را کاهش می دهد.

هرچند که به صورت کلی استفاده از ست کنترل، باعث افزایش طول عمر پمپ های آب می شود، نیاز به منبع تحت فشار را نیز کاهش می دهد. بنابراین در مجموع، استفاده از آن ها بسیار مقرون به صرفه می باشد. ساده بودن نصب ست کنترل و تعمیرات ست کنترل، همینطور اشغال فضای کم از دیگر مزایای آن ها محسوب می شود. تنظیم ست کنترل استریم بسیار راحت بوده و توسط درجه ای که نشانگر میزان فشار آب است، انجام می شود. از جمله نکات مثبت دیگر آن ها داشتن بدنه ای مقاوم در برابر رطوبت و عایق در برابر برق می باشد که نشان از کیفیت بالای این محصولات است.

نمایندگی ست کنترل استریم

کاربردهای ست کنترل استریم

شهر پمپ به عنوان نمایندگی ست کنترل استریم وظیفه خود می داند که کاربرد های این لوازم را به صورت کامل ذکر کند. در نتیجه مشتریان محترم می توانند از وظایف این قطعات، آگاهی داشته و انتخابی صحیح داشته باشند. این لوازم معمولا در ساختمان ها چند طبقه و برای موارد زیر استفاده می گردند.

  • اتومات کردن عملکرد پمپ
  • ارسال فرمان قطعی پمپ در صورت افت فشار
  • جلوگیری از بازگشت آب باقیمانده در لوله ها پس از خاموش شدن پمپ

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *