پمپ, پمپ حلزونی

پمپ آب حلزونی پمپیران

پمپ آب حلزونی پمپیران

یکی از پمپ های مخصوص انتقال آب که غالبا هم برای مسافت های طولانی استفاده می شود، پمپ حلزونی نام دارد. از آنجاییکه قدرت این پمپ ها باید بالا باشد، انتخاب برندی با کیفیت، بسیار حائز اهمیت می باشد. پمپ آب حلزونی پمپیران از جمله برند هایی است که می توان در صنایع سنگین هم با اطمینان خاطر از آن ها بهره برد.

هرچند برند های خارجی هم دارای کیفیت بسیار بالایی هستند، اما معمولا نمونه های مشابه داخلی، از قیمت مقرون به صرفه تری برخوردار می باشند. شما می توانید از طریق تماس با کارشناسان ما به منظور دریافت لیست قیمت پمپ حلزونی پمپیران و سایر برند های موجود در بازار، آن ها را با یکدیگر مقایسه کرده و بهترین گزینه را انتخاب نمایید.

برند پمپیران (Pumpiran)

برند پمپیران مربوط به شرکتی ایرانی بوده که فعالیت خود را از سال 1354 در زمینه عرضه انواع پمپ و الکتروموتور شروع نموده است که در سال های اخیر با گسترش تولیدات خود در چندین کشور دیگر نیز دارای نمایندگی می باشد. پروسه طراحی و تولید محصولات این برند بر اساس استفاده از آخرین تکنولوژی روز بوده و از جمله ی پمپ های تولیدی پر طرفدار آن نیز پمپ آب حلزونی است که در ادامه سعی شده است اطلاعات بیشتری از آن ارائه شود.

برند پمپیران

ویژگی های پمپ آب حلزونی پمپیران

به صورت کلی پمپ های حلزونی پمپیران در سه دسته کلی به نام های EN، ER و EA تقسیم بندی می شوند که دسته اتا آر آن دارای محور و یاتاقان بندی تقویت شده تری نسبت به سایر دسته هاست. هر یک از این سه دسته، خود شامل مدل هایی ریز تر می شوند که مشخصات فنی یکسانی داشته و به شرح جدول زیر می باشد. این جدول که خلاصه ای از مشخصات فنی تمامی مدل های پمپ آب حلزونی پمپیران است، مرجعی قابل اعتماد برای خرید مدل مناسب به حساب می آید. البته شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر به بخش محصولات پمپ حلزونی پمپیران مراجعه کرده و یا با واحد فروش شهر پمپ تماس حاصل فرمایید.

نام سری حداکثر هد (متر) حداکثر دبی (مترمکعب بر ساعت) جنس بدنه ، پروانه
32 28 86 چدن
40 55 92 چدن
50 90 90 چدن
65 160 93 چدن
80 250 92 چدن
100 350 89 چدن
125 450 57 چدن
150 500 56 چدن
200 1000 88 چدن
250 1400 88 چدن
300 1800 90 چدن

مزایای پمپ آب حلزونی پمپیران

با توجه به جدول بالا، مهم ترین مزیت این محصولات تنوع مدلی بالای آن ها به لحاظ ابعاد خروجی، هد و دبی می باشد که به صورتی در نظر گرفته شده تا غالب نیاز های صنایع مختلف را پوشش دهد. بر همین اساس نیز لیست قیمت پمپ حلزونی پمپیران دارای رنج گسترده ای بوده و مشتریان به راحتی می توانند اقدام به خرید مدل درخواستی خود نمایند.

پمپ گریز از مرکز پمپیران

با توجه به محفظه حلزونی شکل این پمپ ها و پروانه ای از نوع یکسر آویز که دارای بالانس دینامیکی است، این پمپ ها قدرت پمپاژ بالایی دارند. همچنین از ویژگی های مثبت شان می توان به نحوه آب بندی آن ها اشاره کرد که توسط نوار گرافیتی یا آب بند های مکانیکی صورت گرفته است. نحوه محافظت از محور پمپ های حلزونی این برند هم توسط بوش فولاد کروم نیکل بوده که در صورت خرابی، قابلیت تعویض دارد.

به منظور روانکاری بلبرینگ های این پمپ ها نیز می توان از دو سیال گریس و روغن بر اساس درخواست مشتری استفاده نمود. در صورت نیاز می توان موتوری الکتریکی از نوع تک مکشه ی مناسب برای پمپ آب حلزونی مد نظر را هم به صورت مجزا از این برند تهیه کرد. بر این اساس در این الکتروموتور ها، امکان جداسازی روتور و پایه یاتاقان، آن هم به روشی ساده و بدون جدا کردن محفظه پمپ آب حلزونی از سیستم لوله کشی وجود دارد.

لیست قیمت پمپ حلزونی پمپیران

کاربرد های پمپ حلزونی پمپیران

معمولا کاربرد های اصلی پمپ آب حلزونی در مواردی است که نیاز به آبدهی یا دبی بالا باشد. برند پمپیران هم در طراحی محصولات خود این نکته را مد نظر قرار داده است. علت بالاتر بودن لیست قیمت پمپ حلزونی پمپیران در مقایسه با سایر پمپ های این برند نیز همین موضوع می باشد. بر این اساس شهر پمپ مهم ترین موارد استفاده از این محصولات را در موارد زیر خلاصه می کند. 

  • موارد آبرسانی شهری
  • انواع بوستر پمپ ها
  • مصارف کشاورزی همچون آبیاری زمین ها
  • سیستم های شست و شو
  • تاسیسات سرمایشی و گرمایشی
  • سایر موارد صنعتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *