پمپ, پمپ حلزونی

پمپ آب حلزونی پمپیران

برند پمپیران

یکی از پمپ های حلزونی با کیفیت در بازار فروش امروز پمپ، پمپ آب حلزونی پمپیران می باشد. هرچند برندهای دیگری نظیر پمپ حلزونی ابارا، حلزونی لئو و حلزونی پنتاکس نیز طرفداران بسیاری دارند. در ادامه به تشریح پمپ حلزونی پمپ ایران از جمله کاتالوگ پمپ حلزونی پمپیران و لیست قیمت پمپ گریز از مرکز پمپیران خواهیم پرداخت.

برند پمپیران شرکتی ایرانی می باشد که فعالیت خود را در تولید و عرضه انواع پمپ و الکتروموتور در کاربری های مختلف از سال 1354 شروع کرده است. امروزه نیز در چند کشور دیگر دارای نمایندگی می باشد. تولید این کمپانی بر پایه آخرین پیشرفت های تکنولوژی می باشد. از جمله ی پمپ های تولیدی این شرکت، پمپ حلزونی پمپیران می باشد که در ادامه، کاتالوگ پمپ گریز از مرکز پمپیران نیز ارائه شده است. لازم به ذکر است که با تماس با کارشناسان ما می توانید از قیمت پمپ حلزونی پمپیران مطلع شوید.

برند پمپیران

ویژگی ها و کاتالوگ پمپ حلزونی پمپیران

پمپ حلزونی پمپ ایران به صورت کلی دارای سه دسته شامل EN، ER و EA می شود. در هر سه دسته ذکر شده، مدل های موجود این پمپ ها یکسان و به شرح زیر می باشد. جهت دریافت اطلاعات کامل این محصولات علاوه بر جدول زیر، می توانید به کاتالوگ پمپ گریز از مرکز پمپیران در قسمت محصولات سایت مراجعه نمایید.

نام سری حداکثر هد (متر) حداکثر دبی (مترمکعب بر ساعت) جنس بدنه ، پروانه
32 28 86 چدن
40 55 92 چدن
50 90 90 چدن
65 160 93 چدن
80 250 92 چدن
100 350 89 چدن
125 450 57 چدن
150 500 56 چدن
200 1000 88 چدن
250 1400 88 چدن
300 1800 90 چدن

 

همانطور که از جدول بالا مشخص است، تنوع پمپ آب حلزونی پمپیران بسیار زیاد می باشد. همین مورد روی قیمت پمپ گریز از مرکز پمپیران نیز تاثیر گذاشته است.

مزایای پمپ گریز از مرکز پمپیران

از مزایای اصلی این پمپ ها محفظه حلزونی شکل و پروانه یکسر آویز آن می باشد. لازم به ذکر است که این پروانه از بالانس دینامیکی نیز برخوردار است. در آب بندی این محصولات از نوار گرافیتی یا آب بند های مکانیکی استفاده می گردد. همچنین محافظت از محور این پمپ های حلزونی توسط بوش فولاد کروم نیکل قابل تعویض صورت می گیرد. از دیگر ویژگی های مثبت آن ها امکان روانکاری بلبرینگ ها با دو سیال روغن و گریس به درخواست مشتری می باشد.

از لحاظ تنوع مدل، این پمپ ها رنج گسترده ای از ابعاد خروجی، هد و دبی را پوشش می دهند. تمامی این مدل ها در دو دسته کلی اتا آر و اتابزرگ جای می گیرند. که دسته اتا آر، محور و یاتاقان بندی تقویت شده تری دارد. موتور پمپ های گریز از مرکز پمپیران، به صورت جدا و تک مکشه موجود است. همینطور از سمت الکتروموتور، امکان جداسازی روتور و پایه یاتاقان به صورت کاملا آسان وجود دارد. به روشی که لازم به جدا کردن محفظه پمپ از سیستم لوله کشی نباشد.  

قیمت پمپ گریز از مرکز پمپیران

کاربردهای پمپ حلزونی پمپیران

با توجه به کاتالوگ پمپ گریز از مرکز پمپیران ، کاربردهای اصلی این پمپ ها در مواردی است که نیاز به آبدهی بالا دارد. این آبدهی بالا در زمینه های زیر استفاده می شود.

  • جهت موارد شهری
  • بوستر پمپ ها
  • موارد کشاورزی نظیر آبیاری
  • تاسیسات گرمایشی و سرمایشی
  • سیستم های شست و شو
  • و موارد صنعتی دیگر
بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *