پمپ, پمپ سیرکولاتور

پمپ سیرکولاتور توان تک

پمپ سیرکولاتور توان تک

برند توان تک

یکی از انواع پمپ سیرکولاتور ارزان ، می توان به نمونه های داخلی نظیر پمپ سیرکولاتور توان تک ، سیرکولاتور ارس و پمپ سیرکوله تهران اشاره کرد. هرچند برخی نمونه های خارجی نظیر سیرکولاتور لئو نیز از قیمت مناسبی برخوردارند. پمپ سیرکولاسیون ابارا و لوارا هم از برند های ایتالیایی این دسته از پمپ سیرکولاتور در پکیج به حساب می آیند. در این مقاله قصد داریم به برند توان تک پمپ سیرکولاتور قیمت آن و مشخصات فنی نظیر آبدهی و هد پمپ سیرکولاتور پکیج بپردازیم.    

برند توان تک متعلق به شرکتی ایرانی و ساخت داخل  می باشد. فعالیت خود را در تولید و عرضه انواع پمپ ها و ادوات کشاورزی در زمینه های متفاوت از سال 1362 شروع کرده است. محصولات آن امروزه دارای گواهینامه های ایزو 9001 می باشند. تولید این کمپانی بر پایه مشتری مداری و جلب رضایت اوست. از جمله ی پمپ های تولیدی این شرکت، پمپ سیرکولاتور می باشد که در ادامه، کاتالوگ پمپ توان تک نیز ارائه شده است.

برند توان تک

ویژگی های پمپ سیرکولاتور توان تک

برند توان تک دارای یک مدل سیرکولاتور زمینی می باشد. این مدل خود شامل سه نوع پمپ است که اطلاعات آن نظیر دبی و هد پمپ سیرکولاتور پکیج در جدولی به شرح زیر آورده شده است. لازم به ذکر است که شما می توانید جهت دریافت مشاوره رایگان در زمینه انتخاب صحیح پمپ سیرکولاتور قیمت این پمپ با شماره زیر تماس بگیرید.

نام سری حداکثر هد (متر) حداکثر دبی (مترمکعب بر ساعت) جنس پروانه
TPH5 5 150 چدن
TPH8 8 210 چدن
TPH10 10 280 چدن

مزایای پمپ سیرکولاتور توان

از جمله مهم ترین مزایای این پمپ، استفاده از تکنولوژی پیشرفته و دانش فنی به روز در ساخت آن ها می باشد. هرچند این محصولات تنها قابلیت کار با برق تک فاز دار دارند، اما حین کارکرد دارای سر و صدای کمی هستند. همچنین ارتعاشات کمی نیز هنگام شروع به کاردارند. بنابراین برای موارد مسکونی بسیار مناسب محسوب می شوند. چراکه مزاحمتی از نظر آلودگی صوتی نخواهند داشت. از آنجاییکه استفاده اصلی پمپ سیرکولاتور در پکیج است، این پمپ ها آب هایی تا دمای 80 درجه سانتی گراد را می توانند پمپاژ کنند. داشتن بدنه آلومینیومی فشرده شده در طراحی آن ها، نحوه خنک کنندگی شان را نیز آسان می کند. از دیگر ویژگی های مثبت پمپ سیرکولاتور ارزان بودن قیمت محصولات برند توان تک می باشد.

کاربرد پمپ سیرکولاتور توان تک

کاربرد اصلی این پمپ ها، سیرکوله کردن و گردش آب گرم و سرد در سیستم های سرمایشی و گرمایشی می باشد. از جمله موارد استفاده پمپ های سیرکوله توان نیز علاوه بر مورد بالا می توان به موارد زیر هم اشاره کرد.

  • پمپ سیرکولاتور در پکیج
  • استفاده در شوفاژ ها و موتور خانه ها

پمپ سیرکولاتور ارزان در پکیج

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *