پمپ, پمپ لجن کش

پمپ لجن کش برند ایرانی

پمپ-فاضلابی

از جمله پمپ فاضلابی و آب های کثیف می توان پمپ های لجن کش و گل کش را نام برد. این پمپ ها جزو پمپ های سانتریفیوژ شناور در مایع می باشند. که برای پمپاژ آب های آلوده با ذرات معلق جامد کاربرد دارند. از نظر کارکرد، مشابه با پمپ های کف کش هستند. ولی در توان موتور متفاوتند که لجن کش ها جهت پمپاژ سیالاتی با ویسکوزیته بالا قوی تر از پمپ کف کش می باشد. به همین دلیل به عنوان پمپ فاضلابی نیز شناخته شده اند.

این پمپ ها جنس های مختلف مانند پمپ لجن کش تمام استیل ، چدن و … را شامل می شود. که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند. مثلا پمپ لجن کش تمام استیل برای مواد خورنده و اسیدی مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین دارای برند های مختلف خارجی و ایرانی می باشد. که در این مطلب برند های ایرانی را مقایسه می کنیم.

برند پمپیران و پمپ نوید سهند

این برند پمپیران فعالیت خود را در تولید و عرضه انواع پمپ و الکتروموتور در کاربری های مختلف از سال 1354 شروع کرده است. تولید این کمپانی بر پایه آخرین پیشرفت های تکنولوژی است. از اصلی ترین مزایای پمپ های پمپیران، طراحی و ساخت آن ها بر اساس استاندارد معتبر DIN می باشد. همچنین داشتن پروانه باز و نیمه باز جهت پمپاژ ذرات جامد نیز از دیگر ویژگی های این برند می باشد.

پمپ نوید سهند نیز متعلق به شرکتی ایرانی است و زیر مجموعه ی برند پمپیران می باشد. این پمپ ها با قدرت مکش بالا قابلیت پمپاژ فاضلاب هایی با الیاف های جامد را نیز دارند. به همین دلیل این پمپ نوید سهند با نام پمپ فاضلابی نیز شناخته می شوند.

قیمت-پمپ-لجن-کش-تمام-استیل

شرکت بهار پمپ

تولیدات شرکت بهار پمپ بر پایه ارتقا کیفیت و نوآوری و ارائه خدمات پس از فروش و گارانتی عالی می باشد. پمپ های لجن کش این برند، بر خلاف ظاهر یکسان، دارای مشخصات فنی و توان های متفاوتی هستند. به همین دلیل به راحتی قابل استفاده برای رنج وسیعی از نیاز ها و کاربری ها می باشند.

توان تک

برند توان تک در سال 1362 تاسیس گردید. هدف این شرکت برای ساخت و تولید انواع پمپ های آب و ادوات کشاورزی است. پمپ های توان تک دارای انواع خرد کن دار، استیل، پنوماتیک و ضد انفجار است. و بر همین اساس قیمت پمپ لجن کش توان تک با هم متفاوتند. برای مشاوره و استعلام قیمت پمپ لجن کش توان تک و انواع پمپ ها می توانید با ما در شهر پمپ تماس بگیرید.

برند حدید

از ویژگی های این کمپانی که باعث محبوبیت آن شده است. تلاش  کادری متخصص بر روی مهندسی معکوس انواع پمپ های روتودینامیک و جابجایی مثبت نفت وگاز، آب و فاضلاب است. این برند دارای سری های مختلفی می باشد که می توانید با توجه به کاتالوگ آن انتخاب نمایید.

شرکت الکتروژن

این برند فعالیت خود را از سال 1367 شروع کرده است که محصولات با کیفیتی تولید می کند. پمپ های الکتروژن دارای گارانتی و خدمات پس از فروش هستند. از لحاظ نصب به پمپ لجن کش ثابت و متحرک تقسیم می شود. که متناسب با نیاز خود می توان نوع متحرک یا اینکه پمپ لجن کش ثابت را نصب کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *