پمپ, پمپ لجن کش

پمپ لجن کش بهار پمپ

پمپ لجن کش بهار پمپ

برند بهار پمپ

به صورت کلی پمپ های لجن کش با نام پمپ انتقال فاضلاب شناخته می شوند. چراکه عملکرد اصلی آن ها به منظور پمپاژ فاضلاب خانگی می باشد. این موضوع مهم ترین تفاوت پمپ های کف کش و لجن کش نیز محسوب می شود. در تولید این مدل پمپ ها، برندهای داخلی و خارجی بسیاری وجود دارد که به برخی از آن ها در مقالات پیشین اشاره شده است. در این مقاله به بررسی کامل پمپ لجن کش بهار پمپ می پردازیم.   

برند بهار متعلق به شرکتی ایرانی می باشد که فعالیت خود را در تولید و عرضه انواع پمپ ها در زمینه های مسکونی، تجاری، صنعتی و کشاورزی شروع کرده است. تولید این کمپانی بر پایه ارتقا کیفیت و نوآوری و ارائه خدمات پس از فروش و گارانتی عالی می باشد. از جمله ی پمپ های تولیدی این شرکت، پمپ لجن کش بهار است که در ادامه، به ویژگی های آن ارائه شده است. لازم به ذکر است که با تماس با کارشناسان ما می توانید از قیمت خرید پمپ لجن کش فاضلاب بهار پمپ مطلع شوید.

ویژگی های پمپ لجن کش بهار

پمپ های لجن کش این برند، بر خلاف ظاهر یکسان، دارای مشخصات فنی و توان های متفاوتی هستند. به همین خاطر به راحتی قابل استفاده برای رنج وسیعی از نیاز ها و کاربری ها می باشند. در ادامه جدولی حاوی هد و دبی مدل های مختلف پمپ های بهار آورده شده است.

نام سری حداکثر هد (متر) حداکثر دبی (مترمکعب بر ساعت)
WB25/2 15 24
WB25/3 30 24
WB25/4 55 24

 

پمپ انتقال فاضلاب بهار، شامل پمپ لجن کش سه اینچ ، دو اینچ و 4 اینچ می شوند. متریال به کار رفته در همه این سایزها یکی و به شرح زیر می باشد. بدنه فولادی، پروانه چدنی و شافت از جنس استنلس استیل ساخته می شود.

مزایای پمپ لجن کش بهار

مهم ترین مزیت این پمپ ها، کنترل مراحل طراحی و ساختشان بر اساس استانداردهای مربوطه می باشد. همین امر منجر به کیفیت بالای این محصولات شده است. همچنین با توجه به متریال مورد استفاده در قطعات آن ها که در بالا ذکر شد، از مقاومت خوبی برخوردار هستند. همینطور با استناد به موارد بالا، در سایز های متنوعی نیز شامل 2، 4 و پمپ لجن کش سه اینچ موجود می باشند.

از دیگر ویژگی های مثبت این پمپ انتقال فاضلاب و سایر محصولات بهارپمپ، گارانتی 6 ماهه و خدمات پس از فروش بسیار قوی به مدت 10 سال می باشد. قیمت خرید پمپ لجن کش فاضلاب هم به نسبت کیفیت خود بسیار مناسب و تقریبا بدون نوسان است. به همین خاطر بر خرید پمپ لجن کش دست دوم ارجحیت پیدا می کند. و چون ساختمان این پمپ ها به صورت مستغرق در سیال طراحی شده، موتور آن ها با همان سیال خنک می گردد. بنابراین نیازی به ادمات اضافه برای این منظور وجود ندارد.

پمپ انتقال فاضلاب

کاربردهای پمپ انتقال فاضلاب بهار پمپ

نصب پمپ لجن کش و استفاده از آن تمامی صنایع و موارد خانگی و کشاورزی را شامل می شود. از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • پمپاژ فاضلاب خانگی و صنعتی و پساب های آن ها
  • تخلیه استخر و چاه های عمیق
  • انتقال آب از نهر ها و رود ها
  • صنایع غذایی و دارویی به منظور انتقال مایعات آن ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *