پمپ, پمپ پلیمری

برند های پمپ مگنتی

فروشگاه-پمپ-مگنتی

از جمله ایمن ترین پمپ ها که در صنایع مختلف شیمیایی و کشاورزی می توان نام برد پمپ مگنتی ضد اسید و پمپ های پلیمری می باشد. که یکی از محبوب ترین و پر قدرت ترین پمپ ها برای سیالات دارای خورندگی پمپ مگنتی ضد اسید است. در واقع این پمپ ها زیر مجموعه ی پمپ های پلیمری محسوب می شوند.

همچنین با نام پمپ مغناطیسی نیز شناخته شده اند. مکانیزم پمپ مغناطیسی به این صورت است که به عنوان نیروی محرک از نیروی مغناطیسی استفاده می کنند. در واقع اتصال مستقیمی بین الکتروموتور و پروانه وجود ندارد. که این یعنی بر خلاف پمپ های دیگر هستند که از شفت برای حرکت پروانه استفاده می شود. مکانیزم پمپ مغناطیسی یا مگنتی از طریق حلقه های آهنربا است که در ساختار پمپ قرار دارد. که با چرخش آن ها پروانه نیز می چرخد و سیال پمپاژ می شود.

نوع متریال و اندازه ی پمپ نیز با توجه به نوع سیال مشخص می شود. برای خرید مناسب پمپ مورد نظر خود بهتر است که از فروشگاه پمپ مگنتی معتبر تهیه نمایید. مراکزی که اقدام به فروش پمپ مگنت کرده اند حتما کاتالوگ پمپ مگنتی را برای دریافت مشخصات فنی ارائه می دهند. شهر پمپ به عنوان فروشگاه پمپ مگنتی و انواع پمپ های دیگر آماده خدمت رسانی به شما مشتریان محترم می باشد. در این مقاله برای خرید آسان تر برخی از برند های این پمپ را معرفی کرده ایم.

از کاربرد های این پمپ به موارد زیر می توان اشاره کرد:

  • انتقال سیالات اسیدی و قلیایی
  • پمپاژ مواد شیمیایی و سمی و خطرناک برای محیط زیست
  • مواد خورنده
  • سیالات رادیواکتیو
  • سیالات قابل اشتعال

کاتالوگ-پمپ-مگنتی

برند کالمو

کالمو متعلق به شرکتی چینی و تحت لیسانس ایتالیا می باشد. از آنجاییکه پمپ های برند کالمو، از نوع مگنتی هستند، فاقد قطعه سیل مکانیکی می باشند. به همین دلیل استهلاک این پمپ ها حین کارکرد نیز تا حد زیادی کاهش یافته است. دارای تنوع مدل بسیاری است ولی با توجه به کیفیت بالا فروش پمپ مگنت این برند با قیمت مناسبی عرضه می شود.

فلویمک

برند فلویمک متعلق به شرکتی ایتالیایی می باشد که تولید محصولات آن بر اساس آخرین دانش و تکنولوژی است. پروانه و بدنه ی این پمپ ها در دو جنس پلی پروپیلن و PVDF موجود هستند. که باعث مقاومت و افزایش طول عمر این پمپ ها می شود. همچنین طیف گسترده ای از هد و دبی را برای مصارف گوناگون پوشش می دهد. که از طریق کاتالوگ پمپ مگنتی ارائه شده توسط این برند می توانید مشخصات هر یک را مشاهده نمایید.

جسبرگر

برند جسبرگر متعلق به شرکتی آلمانی است که تولیدات این کمپانی بر مبنای استاندارد های بین المللی و دارای رشد اقتصادی پایدار می باشد. هرچند متریال مورد استفاده در تمامی مدل های پمپ مگنتی جسبرگر یکسان است، اما هد و دبی های متفاوتی دارند. همچنین به دلیل وجود مگنت هایی در ساختمان این پمپ ها از نشتی جلوگیری می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *