پنج راهی, لوازم جانبی

پنج راهی برند ایمر

پنج راهی برند ایمر

برند ایمر ( IMER )

در مقالات قبلی به روش های نوینی که به بهبود عملکرد پمپ های آب کمک می کند، پرداخته شده است. گفتیم که لوازم جانبی همچون ست کنترل، کلید اتوماتیک، مانومتر و منبع تحت فشار نمونه هایی از این لوازم در نصب پمپ آب به شمار می آیند. قطعه ای که تمامی این لوازم را به پمپ آب متصل می کند با نام پنج راهی شناخته می شود. از معروف ترین برند های آن نیز، پنج راهی برند ایمر می باشد. شما می توانید جهت استعلام قیمت پنج راهی برند ایمر با شهر پمپ تماس حاصل فرمایید. از این طریق از مشاوره رایگان کارشناسان ما نیز برای انتخاب نوع صحیح پمپ و خرید پنج راهی ایمر بهره مند خواهید شد.

برند ایمر متعلق به شرکتی چینی می باشد که فعالیت خود را در تولید و عرضه انواع پمپ و لوازم جانبی از چندین سال قبل شروع کرده است. تولید این کمپانی بر پایه کیفیت و مشتری مداری می باشد. از جمله ی لوازم جانبی تولیدی این شرکت، پنج راهی IMER است که در ادامه به توضیح آن خواهیم پرداخت.

ویژگی های پنج راهی IMER

با توجه به اینکه ساختمان کلی این قطعات، بسیار ساده است، بدیهی است که تنوع مدل خاصی نداشته باشد. تنها ارتفاع آن ها می تواند تغییر کند که معمولا پنج راهی های ایمر در طول 10 سانتی متر ساخته می شوند. به منظور دریافت قیمت پنج راهی برند ایمر و سایر برند ها جهت مقایسه آن ها با هم با شماره زیر تماس بگیرید.

مزایای پنج راهی برند ایمر

مهم ترین مزیت این محصول، طراحی کاربردی آن می باشد که در بلند ترین حالت ارتفاعی برای استفاده ساده تر ساخته شده است. جنس آن ها از آلیاژ های برنجی است تا مقاومت قابل قبولی داشته باشند. همچنین از این طریق می توانند برای استفاده در پمپ های تا یک و نیم اسب بخار مناسب باشند. کیفیت بالا و در عین حال قیمت پایین این پنج راهی ها از دیگر نکات مثبت آن ها به شمار می آید.     

کاربردهای پنج راهی IMER

خرید پنج راهی ایمر یا هر برند دیگری صرفا برای اتصال اجزای مختلف با پمپ آب می باشد. بنابراین کاربرد های این قطعات تنها در موارد زیر خلاصه می شود.

  • آپارتمان ها
  • تاسیسات
  • سیستم های آبرسانی و آبیاری
  • در انواع سیستم های لوله کشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *