الکتروموتور, الکتروموتور اسلیپ رینگ

الکتروموتور اسلیپ رینگ برند ABB

برند ABB

از میان انواع الکتروموتورها، الکتروموتور اسلیپ رینگ برند ABB ، جایگاه ویژه ای در صنایع دارند. به همین خاطر انتخاب برند مناسب آن ها هنگام خرید نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. یکی از به نام ترین شرکت های ساخت اسلیپ رینگ ، برند ABB می باشد. جهت آشنایی بیشتر با الکتروموتور اسلیپ رینگ ABB و اطلاع از قیمت اسلیپ رینگ با ما همراه باشید.

برند ABB متعلق به شرکتی فنلاندی می باشد که فعالیت خود را در تولید و عرضه انواع الکترو موتور از سال 1883 شروع کرده است. امروزه محصولات به کشور های دیگر نیز صادر می گردد. تولید الکتروموتور ABB فنلاند بر پایه افزایش کیفیت، کارایی و کاهش آسیب به محیط زیست می باشد. از جمله الکتروموتور های تولیدی این شرکت، الکتروموتور اسلیپ رینگ است که در ادامه، کاتالوگ الکتروموتور نیز ارائه شده است.

برند ABBویژگی های الکتروموتور اسلیپ رینگ برند ABB

پیشتر در رابطه با اینکه اسلیپ رینگ چیست به تفصیل، صحبت شده است. در این قسمت قصد داریم منحصرا درباره موتورهای اسلیپ رینگ ABB و مشخصات فنی آن اطلاعاتی را مطرح کنیم.

نام سری حداکثر توان موتور (کیلووات) ولتاژ (ولت) کلاس عایق بندی یا حفاظتی موتور
اسلیپ رینگ ABB 11900 380 تا 13800 IP55

 

همانطور که از جدول بالا پیداست، این برند تنوعی در مدل های مختلف ندارد. به همین خاطر بدیهی است که قیمت اسلیپ رینگ ABB نیز ثابت باشد.

مزایای الکتروموتور اسلیپ رینگ برند ABB

یکی از مهم ترین مزایای این نوع موتور الکتریکی ABB، طراحی ساختمان آن است. چرا که نحوه ساخت اسلیپ رینگ و ساختار آن به صورت مدولار می باشد. همچنین تعداد زیادی از تجهیزات جانبی این دستگاه، به میزان قابل توجهی کارایی و کاربردهای آن را افزایش داده است. یکی دیگر از ویژگی های مثبت ایت موتورهای اسلیپ رینگ دارا بودن به روز ترین استانداردهای مربوط به الکتروموتورها می باشد. البته این مزیت، سایر تجهیزات برندABB  را نیز شامل می شود. همین امر منجر به بهبود کیفیت و افزایش طول عمر موتورهای الکتریکی از این مدل نیز می شود. دسترسی بالا و امکان جایگزینی سیستم های خنک کننده و حفاظتی این موتورها با روش های متنوع از دیگر مزایای آن ها محسوب می شود.   

کاربردهای الکتروموتور اسلیپ رینگ برند ABB

تامین گشتاور راه اندازی بالا و یا ایجاد جریان پایین، پاسخی است به سوال اسلیپ رینگ چیست. همین موارد استفاده اصلی این موتور را نیز نشان می دهد. در ادامه نمونه هایی از کاربردهای الکتروموتور اسلیپ رینگ برند ABB برای تفهیم بیشتر مطرح شده است:

  • صنایعی نیازمند اینرسی بالا
  • در ساختمان آسیاب ها

موتور اسلیپ رینگ ABB

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *