شیلنگ تحت فشار, لوازم جانبی

شیلنگ تحت فشار برند کهن

شیلنگ تحت فشار برند کهن

برند کهن

گفتیم که استفاده از پمپ های آب امروزه بیش از پیش افزایش یافته یافته است. به دلیل استفاده روزمره از این پمپ ها و بهبود عملکرد و افزایش عمرشان از لوازم جانبی، همراه آن ها استفاده می گردد. از جمله این لوازم می توان به منبع تحت فشار، ست کنترل و کلید اتوماتیک اشاره نمود. برای اتصال این لوازم با پمپ از اتصالاتی خاص همچون پنج راهی و شیلنگ تحت فشار پمپ آب استفاده می گردد.

در این مقاله به معرفی برند شیلنگ تحت فشار برند کهن خواهیم پرداخت. این شیلنگ حصیری 1 اینچ از بهترین برند های موجود بازار می باشد. جهت استعلام قیمت شیلنگ پمپ اب و یا اصطلاحا شیلنگ منبع انبساط پمپ آب با شماره 44965607-021 تماس بگیرید.

برند کهن متعلق به شرکتی ایرانی می باشد. فعالیت خود را از چندین سال قبل در زمینه تولید و عرضه لوازم جانبی پمپ شروع کرده است. تولید این کمپانی بر پایه افزایش کیفیت و قیمت مناسب آن می باشد. از جمله ی لوازم جانبی تولیدی این شرکت، شلنگ تحت فشار برند کهن می باشد که در ادامه، کاتالوگ آن نیز ارائه شده است.

برند کهن

ویژگی های شیلنگ تحت فشار برند کهن

همانطور که در بالا ذکر شد به شیلنگ پمپ آب ، شیلنگ منبع انبساط پمپ آب نیز گفته می شود. دلیل آن محل قرار گیری این شلنگ است که برای اتصال منبع انبساط به پمپ آب طراحی شده است. با توجه به ساختار ساده این قطعه بدیهی است که مشخصات فنی آن تنها در طول شیلنگ و قطر آن خلاصه شود. این محصول در برند کهن، در اندازه های 1 متری و قطر دهانه آن، شیلنگ حصیری 1 اینچ می باشد. البته می توان مزایایی نیز برای آن ها قائل شد که در ادامه به آن ها اشاره شده است. برای مطالعه بیشتر در این باره می توانید اینجا کلیک کنید.

مزایای شیلنگ تحت فشار برند کهن

با وجود سادگی این لوازم، اما ویژگی هایی در آن ها وجود دارد که برند های مختلف را از هم متمایز می کند. برند کهن امروزه از با کیفیت ترین برند های موجود در تولید انواع شیلنگ در بازار فروش است. یکی از علل آن استفاده از متریال مرغوب در ساخت این تجهیزات می باشد. تیوپ این شیلنگ از EPDM بوده و دارای روکش استیل می باشد. همچنین مقاومت این محصولات در برابر فشار بالا بوده و قابلیت تحمل 10 بار فشار را دارد. از دیگر مزایای برند های ایرانی مناسب بودن قیمت شیلنگ پمپ اب نسبت به نمونه های خارجی آن ها می باشد.

قیمت شیلنگ پمپ اب

کاربردهای شیلنگ تحت فشار برند کهن

همانطور که در بالا گفته شد، این محصولات با پمپ و لوازم جانبی آن مورد استفاده قرار می گیرند. بنابراین هر کاربری که برای این لوازم قائل شد، شامل شیلنگ پمپ آب نیز می شود. از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره نمود:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *