پمپ, پمپ دیزلی

برند پمپ دیزلی

پمپ-آب-دیزل-کشاورزی

موتور پمپ ها در مکان هایی که به برق دسترسی ندارند مورد استفاده قرار می گیرد. این محصولات که جهت پمپاژ و انتقال آب کاربرد فراوان دارند دارای انواع مختلفی هستند. تفاوت انواع موتور پمپ ها در نوع سوخت آن هاست که شامل بنزین و گازوئیل می باشد. که بر این اساس قیمت موتور پمپ آب دیزلی و بنزینی مشخص می شود.

موتور پمپ که با نام پمپ آب دیزل کشاورزی نیز شناخته شده است شامل دو قسمت موتور و پمپ است. به دلیل اینکه سوخت گازوئیل از بنزین ارزون تر است به نسبت قیمت موتور آب دیزلی کمتر می شود. که می توان گفت از پر مصرف ترین سری های این محصولات پمپ دیزلی است. این موتور پمپ ها دارای برند های محدودی هستند ولی تولیدات با کیفیتی دارند.

به عنوان نمونه شامل پمپ آب بنزینی چینی و ژاپنی می شود. قیمت و نوع پمپ آب بنزینی چینی و … بستگی به قطر دهانه ی ورودی و خروجی دارد. در ادامه پمپ های دیزلی و انواع پمپ آب دیزل کشاورزی را نام می بریم همچنین لئو یکی از برند های مطرح پمپ دیزلی را بررسی می کنیم.

پمپ دیزلی

 این نوع پمپ ها از یک موتور دیزلی و یک پمپ آب تشکیل شده اند. نحوه عملکرد آن ها نیز به این صورت است که گازوئیل با فشردن هوا مشتعل می شود. از این طریق، انرژی ناشی از آن به نیروی خارجی، جهت راه اندازی پمپ تبدیل می گردد.

قیمت-موتور-آب-دیزلی

 

تفاوت پمپ دیزلی و بنزینی

این دو نوع پمپ تشابهات مختصری با هم دارند ولی دارای تفاوت های چشمگیری هستند.

  • در قسمت احتراق موتور های دیزلی بدون نیاز به جرقه با تراکم بسیار بالا صورت می گیرد.
  • مصرف سوخت دیزلی از بنزینی بیشتر است.
  • پمپ های دیزلی وزن بیشتر و همین طور صدای بیشتری نیز تولید می کنند.

انواع پمپ آب دیزل کشاورزی

پمپ های دیزلی دسته بندی های مختلفی دارند که در ادامه به آن ها اشاره می شود:

از لحاظ نحوه ی خنک شدن به دو روش آب در گردش و رادیاتوری صورت می گیرد. از جهت راه اندازی شامل سه مدل موتور پمپ دیزلی استارتی ، هندلی و استارتی تقسیم می شود. به این صورت که در مصارف با مقیاس کوچک راه اندازی از طریق هندل می باشد. در مدل استارتی با سوئیچ، پمپ روشن و خاموش می شود. در موتور پمپ دیزلی استارتی به هر دو روش قبلی انجام پذیر است.

پمپ دیزلی لئو

برند لئو شرکتی چینی است که محصولات آن امروزه به بیش از صد و سی کشور صادر می گردد. از مزایای پمپ های دیزلی این برند کم بودن میزان مصرف گازوئیل است. کیفیت و قدرت موتور بالا از دیگر ویژگی های مثبت این محصولات به حساب می آید. علاوه بر این موارد پروانه این پمپ ها از چدن ضد زنگ و بر اساس سیستم هیدرولیکی طراحی شده است.

با مشاهده ی کاتالوگ پمپ لئو می توانید انتخاب مناسبی برای خرید پمپ خود داشته باشید. شما می توانید جهت دریافت مشاوره و کاتالوگ پمپ لئو و انواع پمپ ها با ما در شهر پمپ تماس بگیرید. یا با مراجعه به سایت شهر پمپ تمام محصولات را مشاهده فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *