الکتروموتور

برند ABB

ABB

معرفی برند ABB

برند ABB برندی فنلاندی می باشد که فعالیت خود را در تولید و عرضه انواع الکتروموتور از سال 1883 شروع کرده است. همچنین لازم به ذکر است که محصولات شرکت ABB امروزه به سراسر جهان نیز صادر می گردد. مبنای تولید این شرکت بر پایه افزایش کیفیت بنا شده است. جهت آشنایی با این برند و محصولات آن بر اساس کاتالوگ الکتروموتور ABB با ما همراه باشید. همچنین از آنجاییکه شهر پمپ، نمایندگی رسمی الکتروموتور ABB محسوب می شود، برای استعلام قیمت الکتروموتور abb نیز مرجعی معتبر به حساب می آید.

برند ABB

محصولات شرکت ABB

محصولات الکتروموتور ABB، تمامی کاربری های شهری، شیمیایی، صنعتی و معادن را در بر می گیرد. چرا که برند ABB عرضه کننده مهم ترین انواع الکتروموتور به حساب می آید. در ادامه به توضیح بیشتر این موارد پرداخته شده است.

  • الکتروموتور دریایی

به طور کلی بر اساس کاتالوگ الکتروموتور ABB ، ساز و کار کلی انواع مختلف موتور الکتریکی یکی است. به این معنی که با داشتن قسمتی متحرک به نام استاتور و بخشی ثابت به نام روتور، انرژی الکتریکی را به مکانیکی تبدیل می کنند. اما الکتروموتور دریایی این برند، مختص آب شور دریا ها و اقیانوس هاست. بنابراین دارای ویژگی هایی مضاف نظیر مقاومت بالا در برابر لرزش های شدید و خوردگی، همچنین آب بندی کامل نیز می باشد. همین امر باعث افزایش قیمت الکتروموتور ABB از نوع دریایی نسبت به سایر مدل ها می شود.

  • الکتروموتور دالاندر

این مدل هم ساختمانی همچون مدل بالا دارد. با این تفاوت که دارای سیم پیچی مخصوص است که این سیم پیچ قابلیت استفاده کامل از ظرفیت موتور را با هر دو برق متناوب و مستقیم فراهم می کند. بنابراین می توان دو سرعت مختلف را از طریق این موتور تامین نمود. به همین خاطر به انواع الکتروموتور دالاندر، الکتروموتور دو سرعته نیز گفته می شود.

  • الکتروموتور اسلیپ رینگ

این دسته از الکتروموتور ها علاوه بر قطعات بالا دارای اجزای دیگری به نام اسلیپ رینگ نیز هستند. اسلیپ رینگ ها قطعاتی هستند که توسط آن ها سیم پیچ های روتور با مقاومت ها به صورت سری قرار خواهند گرفت. از این طریق این موتور ها امکان کار بدون نیاز به برق را نیز خواهند داشت.

کاتالوگ و قیمت الکتروموتور ABB

مزایا و معایب برند ABB

شهر پمپ وظیفه خود می داند که مزایا و معایب محصولات این برند را به صورت کامل شرح دهد. از این طریق مشتریان محترم می توانند شناخت بهتری پیدا کنند و به تبع آن، انتخاب های صحیح تری نیز داشته باشند. در ادامه به مهم ترین این موارد پرداخته شده است:

  • استفاده از فناوری روز در ساخت الکتروموتور ها
  • دارای گارانتی و خدمات پس از فروش
  • طراحی هایی به منظور کاهش آسیب به محیط زیست
  • دارای تنوع بالا در محصولات
  • عملکردی کاربردی و با کارایی بالا
  • بهره مندی از نیروی با استعداد و متخصص

از جمله نکات قابل توجه در رابطه با برندABB، وضعیت موجود آن ها در بازار فروش ایران است. به این معنی که امکان موجودی برای تمامی مدل های آن در همه زمان ها وجود ندارد. بدیهی است که در این صورت تامین قطعات و لوازم جانبی این برند نیز ممکن است با مشکل رو به رو شود.

خرید الکتروموتورABB

امروزه محصولات شرکت ABB ، در بازار فروش به ندرت یافت می شود. با این وجود شهر پمپ به عنوان مرکز فروش اینترنتی انواع تجهیزات صنعتی، نمایندگی رسمی الکتروموتور ABB در ایران به حساب می آید. همچنین شما می توانید برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه انتخاب صحیح الکتروموتور با کارشناسان ما به شماره 44965607-021 تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *