پمپ, پمپ دنده ای

برند های پمپ دنده ای

برند-های-پمپ-دنده-ای

پمپ های دنده ای جهت پمپاژ سیال، با ویسکوزیته ی بالا و متوسط مناسب می باشند. به همین دلیل به آن ها پمپ های غلیظ کش نیز گفته می شود. عملکرد آن ها به این صورت است که با در گیر شدن چرخ دنده ها نهایتا باعث پمپاژ سیال می گردند. از بین این دو چرخ دنده یکی از آن ها محرک بوده و دیگری متحرک است که در زیر چرخ دنده ی محرک قرار می گیرد.

انواع این پمپ ها که در پزشکی نیز کاربرد دارند شامل پمپ دنده ای داخلی و خارجی است. این پمپ ها شباهتی به لوب پمپ و پیستونی دارند. علاوه بر شباهت، تفاوت پمپ دنده ای و پیستونی نیز محسوس است. برای مطالعه ی بیشتر راجع به تفاوت پمپ دنده ای و پیستونی می توانید از کلمات لینک شده استفاده نمایید. همچنین برند های پمپ دنده ای شامل ایرانی و خارجی موجود است. در این مقاله قصد ما برای خرید راحت تر معرفی برند های پمپ دنده ای می باشد.

برند ییلدیز

برند ییلدیز متعلق به شرکتی ترکیه ای می باشد که امروزه در کشورهای مختلف نیز دارای نمایندگی است. محصولات این برند، تعدد مدل قابل توجهی دارد. که در سایت شهر پمپ می توانید تمام محصولات این برند را مشاهده نمایید. که هم از نظر مشخصات فنی و اندازه سایزشان با هم متفاوت است. مزیت دیگر آن نحوه ی طراحی این پمپ ها است. به این صورت که امکان چرخش چرخدنده ها در هر دو جهت وجود دارد.

کوپار

برند کوپار نیز شرکتی ترکیه ای می باشد که تولید این کمپانی بر پایه ی دانش فنی و کیفیت بالا است. از مهم ترین مزایای این برند تنوع مدل در سایز و انواع (داخلی و خارجی) آن است. کیفیت و طول عمر این محصولات نیز در سطح بالایی قرار دارد. دلیل آن رعایت استانداردهای مربوطه نظیر محیط زیست و ایمنی کار می باشد. همچنین این طراحی، قابلیت کارکرد به صورت خشک را برای مدتی کوتاه در این پمپ ها فراهم کرده است.

پترولند

این برند نیز از دیگر شرکت های ترکیه ای است. که پمپ های دنده ای آن برای انواع سیالات با ویسکوزیته های مختلف می باشد. به همین دلیل دارای تنوع مدل برای پوشش تمامی این مواد می باشد. از دیگر مزیت این پمپ ها، تنوع در متریال و اتصالات آن هاست. پمپ دنده ای استیل و چدن دو متریال پر استفاده در ساخت پمپ های دنده ایست. این پمپ ها دارای تعمیر، نگهداری و استفاده آسان نیز می باشند.

تفاوت پمپ دنده ای و پیستونی

پتروپمپ

برند پترو متعلق به شرکتی ایرانی می باشد که فعالیت خود را به عنوان تولید کننده پمپ دنده ای از چندین سال قبل شروع کرده است. ساخت پمپ دنده ای برند پتروپمپ متناسب با پمپاژ ویسکوزیته های مختلف صورت می گیرد. به این صورت که برای ویسکوزیته های کمتر با محرک های برقی و برای ویسکوزیته های بیشتر با یک واسط جعبه دنده کاهنده انجام می شود.

پمپ تهران تولید

یکی از تولید کنندگان پمپ دنده ای ایرانی برند تهران تولید است. این برند با سی سال تجربه تولید کننده ی انواع پمپ دنده ای انتقال مایعات سنگین می باشد. پمپ تهران تولید دارای مدل ها و کاربرد های متفاوتی است. همچنین جزء پمپ های خودمکش می باشند که قدرت مکش بسیار بالایی دارند.

ایران تولید

برند ایران تولید متعلق به شرکتی ایرانی می باشد. تولیدات آن بر پایه دانش فنی قوی و استفاده از تجهیزات پیشرفته است. این پمپ ها دارای تنوع مدل و متریال های مختلفی است. پمپ دنده ای استیل ایران تولید یکی از انواع پر استفاده ی آن می باشد. دلیل اینکه از پمپ دنده ای استیل ایران تولید استفاده می شود مقاومت بالای آن می باشد.

از دیگر مزیت های آن قیمت پمپ دنده ای ایران تولید در مقایسه با نمونه های خارجی است. شما می توانید برای خرید و استعلام قیمت پمپ دنده ای ایران تولید و انواع برند ها با ما در شهر پمپ تماس بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *