بوستر پمپ, پمپ

ساخت بوستر پمپ شهر پمپ

ساخت بوستر پمپ شهر پمپ

به صورت کلی بوستر پمپ ها، پکیج هایی متشکل از یک یا تعداد بیشتری پمپ به همراه لوازم جانبی آن ها می باشند که وظیفه تامین فشار های بالا را بر عهده دارند. ساخت بوستر پمپ ها بر اساس نوع کاربری در دو دسته بوستر پمپ آتش نشانی و بوستر پمپ آبرسانی (خانگی) انجام می گردد. با توجه به گسترش استفاده از این تجهیزات، برند های بسیاری اقدام به تولید این پمپ ها نموده اند. از جمله آن ها بوستر پمپ شهر پمپ می باشد.

برند های موجود بوستر پمپ ها در بازار فروش امروز ایران، دارای مشخصات فنی هستند که غالبا مشخص و بدون تغییر است. اما بوستر پمپ های شهر پمپ به دلیل امکان سفارشی سازی می توانند دقیقا متناسب با نیاز مشتری و به منظور رفع این نیاز ها باشند. همچنین شهر پمپ با ارائه مشاوره های رایگان و محاسبه میزان هد و دبی، دغدغه کاربران در زمینه انتخاب نوع مناسب را نیز حل نموده است. برای بهره مندی از این خدمات تنها کافی است با کارشناسان شهر پمپ تماس حاصل فرمایید.

برند شهر پمپ

برند شهر پمپ، برندی ایرانی و ساخت داخل بوده که فعالیت خود را در سال های اخیر در تولید پمپ های خاص صنعتی شروع نموده است. هدف این شرکت از تولیداتش، تلاش برای پاسخگویی به نیاز های مشتری و رفع آن ها از طریق شناسایی این نیاز ها می باشد. از جمله پمپ های تولیدی این برند، بوسترپمپ بوده که در ادامه، اطلاعات بیشتری از آن ها ارائه شده است. البته همانطور که در بالا نیز ذکر شد، شما می توانید جهت آشنایی بیشتر و استعلام قیمت با فروشگاه اینترنتی شهر پمپ در ارتباط باشید.

برند شهر پمپ

ویژگی های بوسترپمپ شهر پمپ

جدول زیر تنها بخشی از محصولات بوستر پمپ شهر پمپ می باشد که به عنوان نمونه آورده شده است. تمامی این مدل ها متشکل از دو عدد پمپ هستند. با این حال امکان ساخت بوستر پمپ آتش نشانی یا آبرسانی دلخواه دیگر نیز توسط شهر پمپ وجود دارد. این بوستر پمپ های سفارشی می توانند از برند های متفاوت بوده و توانایی تامین میزان هد و دبی مختلفی را هم داشته باشند. همچنین تعداد پمپ های مورد نیاز بر اساس همین پارامتر ها تعیین می گردد.

نوع پمپ استفاده شده حداکثر هد (متر) حداکثر دبی (متر مکعب بر ساعت) نوع بوستر پمپ
پمپ پنتاکس سری CS 15 120 آبرسانی
پمپ ابارا سری CMB 60 160 آبرسانی
پمپ بهار سری BCS 40 90 آبرسانی
پمپ سائر سری IR 26 80 آبرسانی
پمپ پمپیران سری 200-40 40 70 آبرسانی

مزایای ساخت بوستر پمپ شهر پمپ

مهم ترین مزیت خرید انواع بوستر پمپ آتش نشانی و بوستر پمپ خانگی در قالب مدل های سفارشی، مشخصات فنی آن هاست که می تواند به دلخواه مشتری متغیر باشد. از این طریق مشتری می تواند اطمینان حاصل نماید که میزان هد و دبی بوستر پمپ، قادر به تامین نیاز سیستم مد نظر وی است. علی الخصوص که شهر پمپ با داشتن سال ها تجربه در زمینه ساخت بوستر پمپ ، انجام محاسبات مربوط به طراحی و همچنین فروش انواع آن ها، می تواند مرجعی قابل اعتماد برای مشتریان محترم محسوب شود.

ساخت بوستر پمپ آتش نشانی شهر پمپ

از دیگر مزایا، امکان اطمینان حاصل نمودن کامل به کیفیت بوستر پمپ های شهر پمپ است. به این خاطر که شهر پمپ تنها از ادوات و پمپ هایی استفاده می کند که دارای بالاترین کیفیت و بازدهی هستند. بنابر این موضوع می توان به راحتی طول عمر بالای بوسترپمپ های این مجموعه را نیز تضمین نمود. علاوه بر این موارد، خرید بوستر پمپ های سفارشی به لحاظ قیمتی نیز برای مصرف کننده به صرفه تر خواهند بود. چراکه شهر پمپ علاوه بر نمایندگی فروش برند های مختلف پمپ ها، به عنوان تولید کننده انواع بوستر پمپ هم فعالیتی حرفه ای دارد. بنابراین با حذف واسطه ها تا حد زیادی از قیمت این محصولات می کاهد.  

کاربرد بوستر پمپ های ساخت شهر پمپ

در توضیحات بالا چندین بار به این نکته اشاره شد که ساخت بوستر پمپ شهر پمپ در دو نوع آبرسانی و آتش نشانی امکان پذیر است. بنابراین کاربرد های آن ها نیز بنا به نوع انتخابی شامل دو مورد زیر می شود. البته لازم به ذکر است که این کاربرد ها می توانند در صنایع مختلفی در نظر گرفته شوند.

  • افزایش فشار آب در سیستم های آبرسانی و تامین آب
  • تامین فشار بالا در سیستم های اطفای حریق و آتش نشانی

ساخت بوستر پمپ آبرسانی شهر پمپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *