بوستر پمپ, پمپ

ساخت بوستر پمپ شهر پمپ

ساخت بوستر پمپ شهر پمپ

ساخت بوستر پمپ شهر پمپ

همانطور که در مقالات قبلی به تفاوت پمپ و بوستر پمپ اشاره کردیم، بوستر پمپ ها قادر به تامین فشار بیشتری هستند. همچنین با توجه به موارد استفاده بوسترپمپ، دو دسته کلی بوستر پمپ آتش نشانی و بوستر پمپ آبرسانی (خانگی) جهت خرید یا سفارش موجود است. اما امروزه خرید بوستر پمپ آتش نشانی و خرید بوستر پمپ خانگی ، یکی از دغدغه های کاربران می باشد. چراکه غالبا بوستر پمپ های برندهای معروف، مشخصات فنی خاصی دارند که بدون تغییر است. در حالیکه با سفارش و ساخت بوستر پمپ آتش نشانی یا آبرسانی، این مشکل برطرف می شود. شهر پمپ علاوه بر نمایندگی فروش بوستر پمپ ، امکان ساخت بوستر پمپ با مشخصات فنی مد نظر مشتری را داراست.

شهر پمپ

ویژگی های بوستر پمپ شهر پمپ

در جدول زیر نمونه هایی از ساخت بوستر پمپ آتش نشانی و آبرسانی آورده شده است. البته لازم به ذکر است که موارد ذکر شده زیر صرفا برای اطلاع رسانی می باشند. و شهر پمپ امکان ساخت هرگونه بوستر پمپی مطابق با هد و دبی مورد نظر را دارد.   

نوع پمپ استفاده شده حداکثر هد (متر) حداکثر دبی (متر مکعب بر ساعت) جنس بدنه
پمپ پنتاکس سری CS 15 120 آبرسانی
پمپ ابارا سری CMB 60 160 آبرسانی
پمپ بهار سری BCS 40 90 آبرسانی
پمپ سائر سری IR 26 80 آبرسانی
پمپ پمپیران سری 200-40 40 70 آبرسانی

 

تمامی مدل های بالا متشکل از دو عدد پمپ هستند. جهت مشاهده مدل های بیشتر و یا تعداد پمپ های بیشتر به قسمت محصولات سایت مراجعه یا روی لینک زیر کلیک کنید.

مزایای ساخت بوستر پمپ توسط شهر پمپ

مهم ترین مزیت خرید بوستر پمپ آتش نشانی و خرید بوستر پمپ خانگی به صورت سفارشی، مشخصات فنی آن می باشد. از طریق سفارش بوستر به شهر پمپ، مشتری مطمئن خواهد بود که هد و دبی مد نظرش به صورت حتمی تامین می شود. زیرا این مجموعه با داشتن تجارب فراوان در زمینه فروش بوستر پمپ و نحوه ساخت بوستر پمپ آتش نشانی یا آبرسانی ، محاسبات لازم برای انتخاب پمپ و دیگر ادوات را انجام می دهد.

ساخت بوستر پمپ آتش نشانی شهر پمپ

از نکات مثبت قابل توجه دیگر برای این منظور می توان به اطمینان کامل به کیفیت بوسترها اشاره کرد. چرا که شهر پمپ از ادوات و پمپ هایی با بالاترین بازدهی استفاده می کند. از این طریق طول عمر بوسترپمپ های شهر پمپ نیز کاملا تضمین می شوند. همچنین خرید بوستر پمپ آبرسانی یا آتش نشانی به صورت سفارشی هزینه کمتری نیز برای مصرف کننده خواهد داشت. چون شهر پمپ علاوه بر نمایندگی فروش پمپ به عنوان تولید کننده نیز عمل می کند. از این طریق واسطه هایی برای افزایش قیمت وجود نخواهد داشت. زیرا شهر پمپ خود، تامین کننده انواع پمپ ها می باشد.  

کاربردهای ساخت بوستر پمپ توسط شهر پمپ

با توجه به نوع بوستر پمپ سفارشی، این تجهیزات در صنایع مختلفی استفاده می شوند. از جمله این صنایع:

  • افزایش فشار در سیستم های آبرسانی
  • در سیستم های اطفای حریق

ساخت بوستر پمپ آبرسانی شهر پمپ

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *