تجهیزات, کلرزن گازی, لوله نقره ای

لوله نقره ای چیست ؟

لوله نقره ای چیست

مقدمه

یکی از ادوات اتصالی در سیستم های کلرزن گازی، لوله نقره ای می باشد. به صورت کلی این تجهیز انعطاف پذیر، برای اتصال دو تجهیز به یکدیگر را فراهم می کند. شهر پمپ به عنوان مرکز فروش اینترنتی لوله نقره ای آماده ارائه این محصولات می باشد. شما می توانید جهت دریافت لیست قیمت لوله نقره ای و نحوه خرید لوله نقره ای با کارشناسان ما نیز در ارتباط باشید.

لوله نقره ای چیست ؟

در قسمت بالا به بررسی کلی اینکه لوله نقره ای چیست اشاره شد. اما استفاده این نوع لوله ها در کلرزن گازی برای ارتباط یک یا چند سیلندر گاز کلر به کلکتور اصلی یا وکیوم رگلاتور می باشد. به همین خاطر باید دارای ویژگی های خاصی نظیر انعطاف پذیری کافی و مقاومت در برابر خورده شدن باشد. به منظور آببند شدن محل اتصال لوله نقره ای با ادوات کلرزنی از واشر سربی استفاده می شود.

کاربردلوله نقره ای

با توجه به موارد استفاده از این مدل لوله ها، برای اتصال هر گونه تجهیزاتی استفاده می شود. اصلی ترین آن ها نیز در صنعت تصفیه آب و فاضلاب و کلرزن گازی می باشد.

مزایا و معایب لوله نقره ای

از مزایای این قطعه همانطور که در تعریف آن آورده شده است، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • انعطاف پذیری کافی
  • مقاومت کافی در برابر خورندگی
  • مناسب بودن قیمت لوله نقره ای

خرید لوله نقره ای

خریدلوله نقره ای و نحوه انتخاب آن

با توجه به کاربرد خاص این لوله ها تنها موردی که باید هنگام خرید به آن توجه شود، فاصله مورد نیاز برای استفاده در مدار می باشد. این لوله ها در طول های 90 و 140 سانتی متری موجود هستند. البته امکان ساخت اندازه درخواستی نیز به صورت سفارشی وجود دارد.

جنس لوله نقره

معمولا متریال مورد استفاده در ساخت این قطعات، مس می باشد. دلیل آن نیز انعطاف پذیری بالای این فلز جهت استفاده است.

فروش اینترنتی لوله نقره ای

خرید لوله نقره ای به صورت اینترنتی، این امکان را به مشتری می دهد که از لیست قیمت لوله نقره ای به طور کامل مطلع شوید. همچنین با خرید اینترنتی آن با صرف کمترین زمان، می توان بهترین خرید را داشت. کارشناسان ما نیز آماده مشاوره رایگان در زمینه انتخاب هرگونه محصولات مربوط به سیستم های تصفیه آب و فاضلاب می باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *