پمپ, پمپ حلزونی

پمپ حلزونی بهار

پمپ حلزونی بهار

پمپ های حلزونی، قوی ترین نوع از پمپ های گریز از مرکز به شمار می روند. به این معنی که با داشتن محفظه ای حلزونی شکل و پروانه هایی بزرگ قابلیت تامین دبی های بسیار بالا را دارند. با توجه به این ویژگی، بدیهی است که کاربرد های آن ها زیاد بوده و به همین دلیل برند های بسیاری اقدام به تولید این محصولات بنمایند. یکی از این برند ها پمپ حلزونی بهار بوده که نمونه ای از برند های ایرانی به شمار می روند.

با وجود فضای رقابتی بسیار بالایی که در بازار فروش امروز ایران در زمینه خرید انواع پمپ وجود دارد، بدیهی است برندی نتیجه می گیرد که کیفیت بالا و در عین حال قیمت مناسبی هم داشته باشد. دو ویژگی ای که برند بهار پمپ سعی کرده است در محصولات خود رعایت نماید.

برند بهار پمپ

برند بهار مربوط به شرکتی ایرانی بوده که فعالیت خود را در سال های اخیر در زمینه تولید و عرضه انواع پمپ های مخصوص پمپاژ آب شروع نموده است. این شرکت جهت تامین کیفیت مورد نظر مشتریان برای محصولاتش از نوآوری در طراحی های خود استفاده نموده است و علاوه بر این، بازرسی هایی فنی را در طول ساخت پمپ های خود جهت اطمینان از این کیفیت انجام می دهد. از جمله ی پمپ های تولیدی این برند، پمپ حلزونی آن می باشد که در ادامه، اطلاعات بیشتری با توجه به کاتالوگ بهار پمپ از آن ها ارائه شده است.

برند بهار پمپ

ویژگی های پمپ حلزونی بهار

نکته مهم در رابطه با تمامی محصولات پمپ حلزونی بهار بر اساس کاتالوگ بهار پمپ این می باشد که شکل ظاهری آن ها فارغ از مشخصات فنی که دارند، تفاوت چندانی با هم ندارند. متریال مورد استفاده در ساخت این پمپ ها نیز در تمامی مدل های برند بهار یکسان است. تنها تفاوت های آن ها در دهانه وروردی و خروجی آن هاست که منجر به تفاوت در میزان هد و دبی شان هم می شود. جهت دسترسی راحت تر به این چند پارامتر، در ادامه اطلاعات هر پمپ به صورت جداگانه گرد آوری و ذکر شده است. این موارد می توانند در نحوه انتخاب ما تاثیر به سزایی بگذارند.

نام سری حداکثر هد (متر) حداکثر دبی (مترمکعب بر ساعت)
32 86 22
40 92 55
50 90 80
65 93 160
80 92 250
100 89 350

مزایای پمپ حلزونی بهار

با توجه به اطلاعات جدول بالا که از کاتالوگ بهار پمپ استخراج شده است، مهم ترین مزیت آن ها در تنوع مدلی شان می باشد که شامل مشخصات فنی، نوع برق مصرفی و متریال به کار رفته در آن هاست. مشخصات فنی شامل هد و دبی بوده که طیف وسیعی را در بر می گیرد و همین طور اندازه دهانه ورودی و خروجی که در انواع پمپ حلزونی بهار شامل سایز های 2، 3، 4 و 6 اینچی می شود.

قیمت پمپ حلزونی سه اینچ

این محصولات همچنین قابلیت کار با هر دو برق تک فاز و سه فاز را داشته و در جنس های چدن (بدنه و پروانه) و استیل (محور پمپ) و نیز در موارد خاص مخصوص جکوزی از جنس برنج و چدن تولید و عرضه می شوند. در قسمت های بالا چندین بار به این موضوع اشاره شد که کیفیت این محصولات، مقدار قابل قبولی دارد. علاوه بر نوآوری از دیگر علل این افزایش کیفیت، به کار بردن دقت بالا در ساخت پمپ های بهار است.

ذکر این نکته نیز ضروری است که با وجود تمامی این موارد، قیمت های پمپ حلزونی بهار کماکان بسیار مناسب و مقرون به صرفه علی الخصوص نسبت به برند های خارجی محسوب می شود. از دیگر مزایای این پمپ ها که در تمامی برند های ایرانی نیز مشترک است، بحث گارانتی و مدت زمان خدمات پس از فروش آن هاست که در برند بهار پمپ به ترتیب 6 ماه و تا 10 سال می باشد.

کاربرد های پمپ حلزونی بهار

با توجه به قابلیت تامین آبدهی بالا توسط پمپ های حلزونی برند بهار، می توان حدس زد که غالب کاربرد های این پمپ ها در صنایع سنگین و بزرگ مقیاس خلاصه می شود. البته در ادامه به صورت کامل، مصارف استفاده از این محصولات ذکر شده است. همچنین ذکر این نکته هم ضروری است که شرکت بهار پمپ امکان ساخت سفارشی پمپ های خود را متناسب با نیاز مشتریان فراهم نموده است. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این رابطه و استعلام قیمت آن ها با کارشناسان فروشگاه اینترنتی شهر پمپ در ارتباط باشید.

  • انتقال آب از نهر ها و رودخانه ها در مسافت های افقی طولانی
  • ساخت انواع بوستر پمپ
  • صنایع کشاورزی جهت انجام انواع آبیاری های قطره ای و تحت فشار
  • موتور خانه ها
  • انواع استخر و جکوزی
  • سایر موارد صنعتی همچون ماشین آلات و دستگاه ها

کاتالوگ بهار پمپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *