پمپ, پمپ شناور

پمپ شناور سائر

خرید-پمپ-شناور

برند سائر

برند سائر متعلق به شرکتی ایتالیایی می باشد. این کمپانی فعالیت خود را در تولید و عرضه انواع الکتروپمپ در کاربری خانگی، صنعتی و کشاورزی از سال 1951 آغاز کرده است. که امروزه به کشورهای دیگر صادر می گردد. تولید این کمپانی بر پایه ی پوشش انواع کاربرد ها می باشد. از دیگر ویژگی های این کمپانی که باعث محبوبیت آن شده است، کیفیت بالا و قیمت پایین محصولات آن و نیز تحویل به موقع می باشد.

همچنین رنگ سبز آن نشانه ی پیشرفت و توجه به کشاورزی است. تولیدات این شرکت شامل پمپ های طبقاتی، خانگی، کف کش، لجن کش و… می باشد. یکی دیگر از تولیدات این شرکت پمپ های شناور است که در ادامه کاتالوگ پمپ شناور سائر و اینکه پمپ شناور چیست توضیحاتی ارائه شده است.

پمپ-سه-فاز

پمپ شناور چیست

این پمپ نوعی پمپ سانتریفیوژ مستغرق که پمپ آب چاه نیز محسوب می شود به یک موتور الکتریکی متصل شده است. کاربرد پمپ شناور نیز داخل آب یا فاضلاب می باشد و عملکرد آن به این صورت است که موتور برقی پمپ باعث چرخش یک سری پروانه در ساختار آن شده.

هر پروانه، سیال را توسط یک دیفیوزر، پمپاژ و منتقل می کند. مصرف برق پمپ های شناور سائر به صورت پمپ سه فاز و تک فاز است. پمپ سه فاز و تک فاز دارای اینچ ها و اندازه های مختلف است که متناسب با کاربرد ها استفاده می شوند.

ویژگی پمپ شناور سائر

این پمپ ها دارای اندازه ها و مدل های متفاوتی می باشد. به همین دلیل برای خرید پمپ شناور باید اطلاعات کافی را داشته باشید. قیمت پمپ شناور نیز با توجه به برند و کاربرد آن متفاوت است.

می توانید برای گرفتن مشاوره در زمینه ی خرید پمپ شناور و استعلام به روز قیمت پمپ شناور سائر . با ما در شهر پمپ تماس بگیرید. در سایت شهر پمپ نیز کاتالوگ پمپ شناور سائر و دیگر پمپ ها ارائه شده است.

مزایای پمپ شناور سائر

جنس بدنه ی پمپ شناور استیل و چدن است و کیفیت بالایی دارند. پمپ شناور استیل به دلیل مقاومت بالاتر در برابر خوردگی و ضربه، کیفیت بهتری دارد.  دارای سیستم پیشرفته کنترل کیفیت پمپ آب زمینی و شناور است. که مواردی مثل دبی، قدرت، فشار، فرکانس و حتی کارایی را مورد بررسی قرار می دهد. راندمان بالایی دارد و در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.

کاربرد پمپ شناور

  • آب رسانی مصارف خانگی و صنعتی
  • آبیاری زمین های زراعی
  • سیستم اطفا حریق
  • تصفیه آب
  • عملیات شیرین کردن آب
  • نیروگاه ها
  • کنترل سیل و سیلاب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *