پمپ, پمپ لجن کش

پمپ لجن کش الکتروژن

پمپ لجن کش الکتروژن

برند الکتروژن

برند الکتروژن متعلق به شرکتی ایرانی و ساخت داخل می باشد که فعالیت خود را در تولید و عرضه انواع پمپ ها و الکترو موتور ها در زمینه های متفاوت از سال 1367 شروع کرده است. از جمله ی پمپ های تولیدی این شرکت، پمپ لجن کش submersible یا مستغرق می باشد. که یکی از بهترین مارک پمپ لجن کش نیز محسوب می شود. محصولات آن امروزه علاوه بر تامین نیاز های داخلی، به برخی از کشور های دیگر نیز صادر می گردد. تولید این کمپانی بر پایه مشتری مداری و جلب رضایت مصرف کنندگان می باشد. از دیگر ویژگی های این کمپانی که باعث محبوبیت آن شده است، کنترل کیفی تمامی محصولات در سه مرحله شامل کنترل کیفیت مواد اولیه وارد شده به کارخانه، نظارت بر خطوط تولید کالا ها و نهایتا کنترل کیفیت محصول نهایی می باشد. در ادامه بیشتر راجع به انواع و ویژگی های آن توضیح می دهیم.

برند الکتروژن

ویژگی پمپ لجن کش

لجن کش پمپی است مانند پمپ کف کش ولی با این تفاوت که، برای انتقال سیالاتی که دارای ناخالصی و ذرات جامد معلق هستند نیز کاربرد دارد. دارای سری های مختلف است که می توانید با توجه به جدول زیر انتخاب نمایید. شما می توانید برای گرفتن مشاوره و خرید بهترین مارک پمپ لجن کش با ما در شهر پمپ تماس بگیرید. یا به سایت شهر پمپ مراجعه کرده و کاتالوگ محصولات را مشاهده فرمایید. ضمنا ارسال تمام محصولات ما به صورت رایگان می باشد.

نام سری حد اکثر هد (متر) حد اکثر دبی (متر مکعب بر ساعت) جنس بدنه
TF 400/S 22 14.4 پلی پروپیلن
TF 800/S 8.9 14.4 پلی پروپیلن
TF 1000/S 10.8 14.4 پلی پروپیلن

پمپ های لجن کش به طور کلی دارای انواع پمپ لجن کش فلوتردار، پمپ لجن کش ضد انفجار، ساده، پنوماتیک، خازن داخل و بیرون تقسیم می شود. همین طور از لحاظ ساختار پروانه و برق مصرفی نیز انواع مختلفی دارد.

مزایای پمپ لجن کش

پمپ های الکتروژن دارای گارانتی و خدمات پس از فروش هستند. از لحاظ نصب به پمپ لجن کش ثابت و متحرک تقسیم می شود که بسته به نیاز خود می توان نوع متحرک یا اینکه پمپ لجن کش ثابت را نصب کرد. پمپ لجن کش ضد انفجار برای پمپاژ فاضلاب های حاوی مواد اشتعال زا برای به حداقل رساندن خطر استفاده می شود. پمپ لجن کش فلوتردار به عنوان سیستم قطع کننده ی خودکار در پمپ لجن کش کاربرد دارد.

کاربرد پمپ لجن کش

  • صنایع چوب و کاغذ
  • صنایع کشاورزی
  • پمپاژ آب گل آلود
  • صنایع فولاد
  • پمپاژ لجن و پساب صنعتی مخلوط با آب
  • پمپاژ مایعات با ذرات سایشی
  • انتقال فاضلاب های صنعتی
  • پمپاژ سیال دارای ذرات جامد مانند الیاف

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *