پمپ, پمپ پلیمری

پمپ پلیمری پیشتاز

برند پیشتاز

پیشتر در مورد پمپ پلیمری و انواع خارجی آن نظیر پمپ پلیمری دبم صحبت کردیم. در این مقاله قصد داریم شما را با برندهای داخلی این پمپ نیز آشنا کنیم. برند پیشتاز ، یکی از برندهای با کیفیت ایرانی تولید پمپ است. تمرکز این برند روی طراحی و ساخت پمپ مواد شیمیایی و پمپ ضد اسید می باشد. با ما همراه باشید تا با پمپ پلیمری پیشتاز و مشخصات فنی آن ها بیشتر آشنا شوید.

برند پیشتاز متعلق به شرکتی ایرانی می باشد که فعالیت خود را در تولید و عرضه پمپ ها از سال 1379 شروع کرده است. تولید این کمپانی بر پایه بهبود عملکرد و اخذ گواهینامه های مربوطه می باشد. از دیگر ویژگی های این کمپانی که باعث محبوبیت آن شده است، استفاده از پلیمر مرغوب در تمام قطعات پمپ است. از جمله ی پمپ های شیمیایی این شرکت، پمپ ضد اسید پیشتاز می باشد. در ادامه، کاتالوگ پمپ پیشتاز نیز ارائه شده است. شما می­توانید با تماس با کارشناسان ما از قیمت پمپ پلیمری پیشتاز مطلع شوید.

ویژگی های پمپ پلیمری پیشتاز

این برند از پمپ اسید، دارای سه مدل متفاوت می باشد. در ادامه به مهم ترین مشخصات فنی مورد توجه در این مدل پمپ ها اشاره شده است.

نام سری حداکثر هد (متر) حداکثر دبی (متر مکعب بر ساعت) جنس بدنه
85-6 6.5 5 پلیمر
110-14 14 8 پلیمر
130-18 18 18 پلیمر

 

همانطور که در جدول بالا مشخص است، اصلی ترین تفاوت آن ها در اندازه هایشان میباشد. این افزایش اندازه، باعث افزایش ظرفیت آن ها و به تبع آن، تفاوت در قیمت پمپ پلیمری پیشتاز می شود.

مزایای پمپ پلیمری پیشتاز

مهم ترین مزیت این پمپ ها که باعث رقابت آن ها با نمونه های خارجی می شود، جنس آن هاست. تمام قطعات پمپ های پیشتاز از پلیمر مرغوبی که با الیاف تقویت شده، ساخته شده است. این موضوع علاوه بر مقاومت آن ها در برابر خوردگی، استحکام آن ها را نیز بالا می برد. همچنین انواع پویش پمپ پیشتاز قابلیت کار با هر دو موتور تکفاز و سه فاز را دارا هستند. موجود بودن لوازم آن ها و خدمات پس از فروش، نکته دیگری است که برندهای ایرانی را از انواع خارجی آن متمایز می کند.

از دیگر ویژگی های مثبت پمپ ضد اسید پیشتاز، انجام تست های مربوطه جهت بررسی عملکرد و کیفیت آن هاست. این مورد نیز منجر به اخذ تاییدیه و گواهینامه هایی مبنی بر استاندارد بودن آن ها شده است. به همین خاطر بسیاری از صنایع، علاقه مند به استفاده از این برند هستند. چراکه با رعایت این استانداردها از راندمان بالایی برخوردارند. همچنین قیمت پمپ پلیمری پیشتاز با توجه به عملکرد بالای آن ها بسیار مناسب می باشد.

انواع پمپ پلیمری پیشتاز

کاربردهای پمپ پلیمری پیشتاز

استفاده اصلی این پمپ ها برای پمپاژ سیالات خورنده در هر نوع صنعتی است. از جمله این سیالات می توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • انواع اسید
  • سیالات شیمیایی
  • حلال ها
  • انواع باز ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *