پمپ, مونو پمپ

مونو پمپ آسیا

مونو پمپ آسیا

مونو پمپ آسیا یکی از تولید کنندگان داخلی این دسته از پمپ ها می باشد. به صورت کلی مونو پمپ ها از جمله پمپ های پر استفاده در موارد صنعتی محسوب می شوند که کاربری های خاصی را هم در بر می گیرند. به همین خاطر نیز برند های معدودی اقدام به تولید این پمپ ها نموده اند.

در این مقاله قصد داریم به تشریح ویژگی های منو پمپ آسیا همچون مشخصات فنی، کاربرد ها و مزایای آن ها بپردازیم. البته پیش از آن به عنوان نمایندگی پمپ اسیا به ذکر پیشینه این شرکت و توضیح کوتاهی از آسیا پمپ خواهیم پرداخت. همچنین شما می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر از این برند یا سایر برند های داخلی و خارجی تولید کننده مونو پمپ، با ما تماس حاصل فرمایید.

معرفی برند آسیا پمپ (ASIA)

برند آسیا پمپ مربوط به شرکتی ایرانی و نوظهور بوده که فعالیت خود در تولید برخی از مدل های خاص از پمپ ها را از سال 1380 در کاربری هایی خاص شروع نموده است. به صورت کلی تولید تمامی محصولات این برند، بر اساس رعایت بالا ترین کیفیت در ساخت می باشد. از جمله پمپ های این شرکت، منو پمپ آسیا بوده که در ادامه توضیحات بیشتری از این دسته از محصولات اسیا ارائه شده است.

آسیا پمپ

ویژگی های مونو پمپ اسیا

به طور کلی محصولات منو پمپ آسیا با توجه به نیاز های بازار در چند نوع محدود طراحی و تولید می شوند. اما انتخاب مناسب ترین مدل، متناسب با نیاز خود از بین مدل های موجود این پمپ ها، منوط به توجه به چند پارامتر خاص می باشد. به همین منظور در ادامه این پارامتر ها برای هر مدل به صورت خلاصه در جدول زیر گرد آوری شده است.

نام سری حداکثر فشار (بار) حداکثر دبی (متر مکعب بر ساعت)
برای بتن 8 22
قیف دار 8 22
برای مواد غذایی 18 55

طبق جدول بالا می توان به کاربرد های هر یک از این محصولات نیز پی برد. همچنین لازم به ذکر است که با توجه به این کاربرد ها و سایر مشخصات فنی هر پمپ، قیمت مونو پمپ آسیا در انواع مختلف آن متفاوت از هم می باشد.

منو پمپ آسیا

مزایای منو پمپ آسیا

مهم ترین ویژگی این دسته از پمپ های آسیا پمپ ، امکان پمپاژ سیالاتی خاص همراه با درصد بالایی از ذرات جامد معلق در آن ها می باشد که این را مدیون تنوع مدلی بالای برند آسیا پمپ می باشد. علاوه بر این، این محصولات از نظر بهداشتی بسیار استرلیزه بوده و می توان سیالاتی حساس همچون خون را نیز توسط آن ها پمپاژ نمود. با توجه به ساختار مونو پمپ های آسیا، جریان تولید شده به وسیله آن ها کاملا یکنواخت بوده و به همین خاطر سر و صدای کمی را نیز حین کار تولید می کنند.

از دیگر مزایای این پمپ ها می توان به نصب، نگهداری و تعمیر ساده آن ها، آن هم با کمترین هزینه ممکن اشاره کرد. چرا که با توجه به این موضوع که این پمپ ها ساخت داخل می باشند، بنابراین قطعات آن ها در بازار پمپ همیشه در دسترس بوده و در صورت خرابی نیز می توان از خدمات پس از فروش و پشتیبانی قوی پمپ اسیا بهره مند گردید. دقت بسیار بالا جهت تنظیم و کنترل میزان دبی ورودی و خروجی و در عین حال کمترین میزان قیمت مونو پمپ آسیا با وجود این دقت از دیگر ویژگی های مثبت آن ها به شمار می رود.

قیمت مونو پمپ آسیا

کاربرد های مونو پمپ آسیا

به صورت کلی این پمپ ها دارای ساختاری هستند که قابلیت پمپاژ سیالاتی غلیظ، با ویسکوزیته بالا و یا همراه با ذرات درشت جامد را داشته باشند. به همین خاطر در غالب صنایع قابل استفاده می باشند. با این حال در ادامه شهر پمپ به ذکر این کاربرد ها به تفصیل پرداخته است.

  • صنایع غذایی جهت پمپاژ هر نوع مواد غذایی همچون میوه ها
  • صنایع دارویی
  • صنایع آرایشی و بهداشتی
  • صنعت ساختمان برای پمپاژ بتن سبک
  • پمپاژ سیالاتی سنگین همچون انواع خمیر
  • پمپاژ سیالاتی حاوی ذرات معلق

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *