پمپ, پمپ آب خانگی

پمپ آب دیزل ساز

پمپ آب دیزل ساز

همانطور که در مقالات پیشین ذکر شد، پمپ های آب خانگی از جمله پمپ های سبک به نسبت سایر انواع پمپ مخصوص پمپاژ آب محسوب می شوند و یکی از برند های معروف آن پمپ آب دیزل ساز می باشد. به همین خاطر نیز غالب استفاده از آن ها در مصارف خانگی خلاصه می شود. با توجه به کاربرد گسترده پمپ های آب، امروزه برند های بسیاری جزو تولید کنندگان این محصولات محسوب می شوند که در راس آن ها برای خرید پمپ آب ایرانی ، پمپ آب دیزل ساز قرار دارد.

در این مقاله ضمن معرفی این برند، به ذکر کامل ویژگی ها، مزایا و کاربرد های کامل این دسته از محصولات برند دیزل ساز پرداخته شده است. شهر پمپ به عنوان فروشگاه اینترنتی عرضه کننده این محصولات، علاوه بر پمپ های آب برند دیزل ساز، نمایندگی سایر برند های داخلی و خارجی این پمپ ها را نیز داراست. بنابراین مرجعی مناسب برای استعلام قیمت جهت مقایسه هر برند با برندی دیگر و مشاوره رایگان برای خرید محسوب می شود.

برند دیزل ساز (DIESEL SAZ)

برند دیزل ساز مربوط به شرکتی ایرانی بوده که فعالیت خود را در زمینه تولید و عرضه تمامی مدل های پمپ های آب از سال 1360 شروع نموده است. محصولات این شرکت به گونه ای طراحی شده اند که مناسب ترین قیمت را با داشتن بالا ترین کیفیت در مقایسه با نمونه های خارجی داشته باشند. یکی از پر طرفدار ترین این محصولات در خرید پمپ آب ایرانی ، پمپ آب دیزل ساز می باشد که در ادامه، اطلاعات بیشتری از آن ها نیز ارائه شده است.

برند دیزل ساز

ویژگی های پمپ آب دیزل ساز

یکی از نکات مهم در رابطه با این برند، تنوع بالای محصولات پمپ آب دیزل ساز می باشد. جهت انتخاب مدل مناسب از بین این محصولات، ضروری است که به مشخصات فنی آن ها توجه گردد. بر این اساس تمامی این اطلاعات در جدولی به شرح زیر آورده شده است که با توجه به آن، این مدل ها علاوه بر میزان هد و دبی، در متریال به کار رفته برای ساخت پروانه های پمپ نیز با هم متفاوت می باشند.  

نام سری حداکثر هد (متر) حداکثر دبی (مترمکعب بر ساعت) جنس بدنه جنس پروانه
DM100 33 5.4 چدن نوریل یا برنج
DAB 62 6.6 چدن برنج
DAM100 52.5 3.6 چدن نوریل یا برنج
DM16 43.4 2.22 چدن برنج
DM45/80 65.5 3 چدن برنج
DB 50 8.4 چدن نوریل یا برنج
DS 14 48 چدن چدن

مزایای پمپ آب خانگی دیزل ساز

اصلی ترین مزیت تمامی مدل های پمپ آب دیزل ساز ، شباهت بالای آن ها در زمینه کیفیت و نوع عملکرد به برند های ایتالیایی است. علت آن نیز مهندسی معکوس این برند از برند پنتاکس در طراحی و ساخت محصولات خود می باشد. چراکه برند دیزل ساز نماینده رسمی پمپ های پنتاکس ایتالیا بوده و به همین خاطر تجربه مونتاژ این پمپ ها را طی سالیان متمادی بر عهده داشته است. بنابراین شناخت خوبی از تکنولوژی ساخت آن ها دارد.

خرید پمپ دیزل ساز

با توجه به این موضوع از آنجاییکه صفر تا صد پروسه ساخت پمپ آب دیزل ساز در ایران انجام می گیرد، این محصولات از گارانتی و شرایط خدمات پس از فروش خوبی برخوردار هستند. چراکه تمامی قطعات آن ها در بازار فروش موجود بوده و تمامی این موارد از جمله دلایل ارجحیت نسبی این برند نسبت به سایر برند ها در خرید پمپ آب ایرانی و خارجی می باشد.

از دیگر ویژگی های محصولات این برند، تنوع آن ها بوده که تمامی مدل های جتی، بشقابی و خود مکش را در بر می گیرد. همچنین به لحاظ قدرتی نیز این پمپ ها در انواع نیم اسب، یک اسب و دو اسب عرضه می گردند. بر اساس جنس پروانه های این پمپ ها هم، آن ها به چندین دسته برنجی، چدنی و نوریل تقسیم می شوند. این در حالی است که جنس بدنه تمامی این پمپ ها از چدن که متریالی بسیار مقاوم است، می باشد. امکان کار با هر دو برق تک فاز و سه فاز از دیگر مزایای این محصولات به شمار می رود.

خرید پمپ آب ایرانی

کاربرد های پمپ آب دیزل ساز

این پمپ ها غالبا در سیستم های تامین آب ساختمان ها مورد استفاده می گیرند. اما می توان از آن ها در موارد دیگری نیز استفاده نمود که شهر پمپ به عنوان عرضه کننده این محصولات به مهم ترین کاربرد های آن ها در ادامه اشاره کرده است.

  • مصارف صنعتی
  • صنایع کشاورزی
  • سیستم های آبیاری باغات
  • موارد ساختمانی
  • دیگ های بخار
  • سیستم های خودمکش
  • انواع بوستر پمپ ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *