پمپ, پمپ روغن داغ

پمپ روغن داغ پمپیران

برند پمپیران

انواع پمپ روغن صنعتی ، اعم از پمپ روغن داغ کوچک یا بزرگ، کمتر از سایر پمپ ها شناخته شده اند. اما با این حال استفاده از آن ها در برخی از صنایع ضروری است. به این معنی که جایگزینی برای آن ها وجود ندارد. از جمله این موارد می توان به پمپاژ سیالاتی با درجه حرارت بسیار بالا اشاره کرد. تولیدکنندگان بسیاری نیز در این قبیل پمپ ها وجود دارد، مانند پمپ روغن داغ ترکیه ای. اما انواع ایرانی آن ها که در راس شان پمپیزان قرار دارد، از کیفیت بسیار بالایی برخوردارند. جهت اطلاع از مشخصات و قیمت پمپ روغن داغ پمپیران با ما همراه باشید.

برند پمپیران شرکتی ایرانی است که فعالیت خود را در تولید و عرضه انواع پمپ و الکتروموتور در کاربری های مختلف از سال 1354 شروع کرده است. امروزه نیز در چند کشور دیگر دارای نمایندگی می باشد. تولید این کمپانی بر پایه آخرین پیشرفت های تکنولوژی می باشد. از جمله ی پمپ های تولیدی این شرکت، پمپ روغن داغ پمپیران است که در ادامه، کاتالوگ آن نیز ارائه شده است.

برند پمپیران

ویژگی های پمپ روغن داغ پمپیران

به انواع پمپ روغن صنعتی ، پمپ انتقال روغن هم گفته می شود. دلیل آن کاربرد ویژه این پمپ ها جهت انتقال روغن های داغ است. همانطور که در بالا ذکر شد، استفاده از این نوع پمپ ها بسیار محدود است. به همین خاطر در اکثر برندها دارای تعدد مدل نمی باشد. برند پمپیران نیز از این قاعده مستثنی نیست. در ادامه مشخصات فنی که در خرید پمپ روغن مد نظر میباشد، بیان شده است.

نام سری حداکثر هد (متر) حداکثر دبی (متر مکعب بر ساعت) جنس بدنه
HOP 95 350 گرافیت نسوز

 

لازم به ذکر است که این پمپ تا دمای 300 درجه سانتی گراد قابل استفاده است. همچنین قیمت پمپ روغن داغ پمپیران به نسبت کارایی آن بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشد.

مزایای پمپ روغن داغ پمپیران

مهم ترین ویژگی این مدل پمپ، مقاومت بالای آن در برابر گرماست. این موضوع نیز به دلیل متریال مورد استفاده در ساختمان آن می باشد. همچنین پروانه این پمپ انتقال روغن به لحاظ هیدرولیکی بسیار بالانس و به صورت آویزان قرار می گیرد. از دیگر مزایای این پمپ ها می توان به نحوه آببندی منحصر به فرد آن ها اشاره کرد. به این صورت که از دو بخش تشکیل شده است. یکی از این آببند ها در سرپوش محفظه و دیگری در قسمت انتهایی محفظه نصب می گردد.

خرید پمپ روغن

به دلیل کاربرد خاص این پمپ ها، لزوم رعایت استانداردهای خاص هنگام ساخت شان لازم می باشد. این استانداردها در پمپ های روغن داغ پمپیران به صورت کامل رعایت شده است. همچنین به دلیل ساختمان افقی این پمپ، محفظه حلزونی شکل آن ها دارای پایه هایی برای قرار گرفتن مناسب آن ها روی زمین می باشد. از دیگر مزایای آن ها قطر خروجی بین 32 تا 100 میلیمتر است که طیف وسیعی را پوشش می دهد. کیفیت بالا و مصرف انرژی پایین از دیگر ویژگی های مثبت این پمپ هاست.

کاربردهای پمپ شناور لوارا

به طور کلی خرید پمپ روغن برای صنایعی است که روغن یا آب با دمای بسیار بالا را باید انتقال دهند. از جمله این صنایع می توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • صنایع شیمیایی و نساجی
  • صنایع غذایی و دارویی
  • تولید پلاستیک، انواع حلال ها و رنگ
  • صنایع تولید کاغذ و رنگ
  • صنایع الکتریکی
  • صنایع فولاد
  • در سیستم های تبادل گرمایش و حرارتی و سیستم های خشک کن

پمپ روغن پمپیران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *