پمپ, پمپ طبقاتی

پمپ طبقاتی پنتاکس

پمپ طبقاتی پنتاکس

برند پنتاکس

پمپ های طبقاتی شامل دو دسته کلی پمپ طبقاتی عمودی و افقی می شوند. برخی از برند های این مدل پمپ ها، تنها تولید کننده یک نوع از پمپ های طبقاتی هستند. برخی دیگر نیز هر دو نوع ایستاده و زمینی را دارند. پمپ طبقاتی پنتاکس یکی از این برند هاست. برای اطلاع از قیمت روز پمپ طبقاتی و آشنایی با کاربرد پمپ طبقاتی همراه ما باشید. همچنین جهت دریافت کاتالوگ پمپ طبقاتی به بخش محصولات سایت مراجعه فرمایید.

برند پنتاکس متعلق به شرکتی ایتالیایی است که فعالیت خود را در تولید و عرضه انواع پمپ و الکتروموتور در کاربری خانگی، صنعتی و کشاورزی از سال 1990 شروع کرده است. امروزه به بیش از صد کشور صادر می گردد. تولید این کمپانی بر پایه مشتری مداری، کیفیت بالا و قیمت پایین  محصولات آن همچنین طراحی آن ها بر اساس نیاز های موجود در بازار به کمک به روز ترین تکنولوژی می باشد. علت کیفیت بالای پمپ های پنتاکس هم انجام چندین مرتبه آزمایش و تست های متفاوت شیمیایی، زمانی و محیطی می باشد. از جمله ی پمپ های تولیدی این شرکت، پمپ طبقاتی آن است که در ادامه، کاتالوگ پمپ طبقاتی نیز ارائه شده است.

برند پنتاکسویژگی های پمپ طبقاتی پنتاکس

پمپ طبقاتی به انگلیسی با نام multistage pump شناخته می شود. در ادامه مهم ترین ویژگی های ذکر شده در کاتالوگ پمپ طبقاتی برند پنتاکس در جدولی آورده شده است. لازم به ذکر است که کاربرد پمپ طبقاتی متناسب با نوع آن متفاوت می باشد.

نام سری حداکثر هد (متر) حداکثر دبی (متر مکعب بر ساعت) نوع
ULTRA HX 268 28 عمودی
ULTRA HS 319 118 عمودی
ULTRA SV 138 400 عمودی
ULTRA SLG 245 240 عمودی
MSV 261 90 عمودی
4MSV 71 48 افقی

 

همانطور که در بالا مشاهده می کنید، پمپ های پنتاکس هر دو نوع عمودی و افقی پمپ طبقاتی را دارند. این دو مدل از لحاظ مشخصات فنی با هم متفاوت می باشند. به همین خاطر قیمت روز پمپ طبقاتی در این دو دسته نیز با هم متفاوت است.

مزایای پمپ طبقاتی پنتاکس

از مهم ترین مزایای پمپ طبقاتی به انگلیسی MULTISTAGE، تولید آن ها با چندین متریال مختلف نظیر چدن، استیل و نوریل برای قطعات داخلی آن ها می باشد. داشتن هر دو مدل عمودی و افقی باعث می شود که این محصولات در هر گونه مکانی مورد استفاده قرار گیرند. انواع عمودی برای فضاهای کوچک و مدل های افقی برای مواردی که با محدودیت ارتفاع مواجه هستیم. همچنین از دیگر نکات مثبت در رابطه با تنوع مدل پمپ های پنتاکس، پوشش طیف وسیعی از هد و دبی جهت نیاز های مختلف صنایع میباشد.

طراحی این محصولات با به روز ترین تکنولوژی و به صورت کاملا یکپارچه صورت گرفته است. به همین خاطر عملکرد این پمپ ها با ارتعاش و سر و صدای بسیار پایینی همراه است. علاوه بر این راندمان آن ها نیز بسیار مقرون به صرفه می باشد. با وجود تمام ویژگی های بالا، قیمت روز پمپ طبقاتی این برند کماکان بسیار مناسب، همچنین تعمیر و نگهداری آن ها نیز بسیار ساده صورت می گیرد. 

کاربرد پمپ طبقاتی پنتاکس

همانطور که در قسمت های قبلی ذکر شد، ظرفیت آبدهی و میزان فشار این پمپ ها مخقدار قابل توجهی است. به همین خاطر اصلی ترین کاربرد پمپ طبقاتی در صنایع سنگین می باشد. در ادامه به نمونه هایی از مصارف استفاده این محصولات اشاره شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *