گیربکس, گیربکس آویز

گیربکس آویز ایلماز

گیربکس آویز ایلماز

برند ایلماز (YILMAZ)

یکی از گیربکس های پراستفاده در صنایع مختلف، گیربکس آویز می باشد. این مدل از گیربکس ها به دلیل کاربردشان دارای قیمت های بالا می باشند. اما با شناخت برندهایی نظیر برند ایلماز می توان هزینه کمتری با حفظ کیفیت محصول متقبل شد. خرید گیربکس آویز ایلماز نمونه ای از این موضوع می باشد. زیرا قیمت گیربکس های ایلماز با وجود کیفیت بالا، از برندهای دیگر پایین تر است. شهر پمپ به عنوان نمایندگی فروش گیربکس ایلماز ، آماده خدمت رسانی در این زمینه به مشتریان محترم می باشد.

شرکت ایلماز ترکیه فعالیت خود را در تولید و عرضه گیربکس از سال 1963 شروع کرده است. محصولات آن امروزه به کشور های دیگر نیز صادر می گردد. تولید این کمپانی بر پایه حفظ کیفیت و استفاده از تکنولوژی روز می باشد. از جمله گیربکس های تولیدی این شرکت، می توان به گیربکس آویز اشاره کرد که در ادامه، کاتالوگ گیربکس ایلماز نیز ارائه شده است.

برند ایلماز

ویژگی های گیربکس آویز ایلماز

گیربکس های آویز ایلماز سری D شامل 4 مدل می باشند. در جدول زیر به مهم ترین اطلاعات این دستگاه ها که برای خرید گیربکس آویز ایلماز ، لازم است، اشاره شده.

نام سری گشتاور (نیوتون متر) نسبت تبدیل شافت خروجی (میلیمتر) نحوه اتصال
DN 130 تا 18000 4 تا 24963 30 تا 120 گیربکس تک با ورودی فلنج
DR 130 تا 18000 4 تا 24963 30 تا 120 کوپل مستقیم با الکتروموتور
DT 130 تا 18000 4 تا 24963 30 تا 120 گیربکس تک با ورودی شافت
DV 130 تا 18000 4 تا 24963 30 تا 120 کوپل با فلنچ به الکتروموتور

 

همانطور که در جدول بالا مشخص است، مهم ترین تفاوت آن ها در نحوه اتصالشان می باشد. این مورد قیمت گیربکس های ایلماز را نیز متفاوت می کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید در قسمت محصولات به کاتالوگ گیربکس ایلماز دسترسی داشته باشید.

مزایای گیربکس آویز ایلماز

از جمله اصلی ترین مزایای این گیربکس ها، قابلیت نصب به صورت پایه دار، فلنج دار و هالو شافت می باشد. همچنین این دستگاه می تواند در جهات مختلفی در مدار نیز قرار گیرد. طراحی این مدل از گیربکس های ایلماز به صورت پوسته یکپارچه و در ابعاد کوچک انجام شده است. همینطور نصب و نگهداری آسان از مواردی است که در طراحی به آن ها توجه شده است. این گیربکس های آویز رنج وسیعی از سایزها و گشتاور (بین 130 تا 18000 نیوتن متر) را پوشش می دهند. راندمان، کیفیت و قدرت بالا و عمر طولانی یاتاقان ها، از دیگر مزایای این دستگاه است. مزیت دیگر، امکان نصب ترمزهای الکترومغناطیسی (بک استاپ ها) و فن های خارجی روی اسن گیربکس هاست.

انواع گیربکس آویز ایلماز

همانطور که در بالا نیز ذکر شد، قیمت این گیربکس ها متناسب با کیفیت ساختشان بسیار مناسب می باشد. شما می توانید با خرید از شهر پمپ ( نمایندگی فروش گیربکس ایلماز ) این تفاوت قیمت را کاملا احساس کنید. از دیگر ویژگی های گیربکس های آویز ایلماز، داشتن پوسته چدن و دنده های فولادی مقاوم و تراش خورده آن است. همچنین این مدل، قابلیت کاهش دور تا 6 مرحله و نیز امکان ارتقای آن تا 6 طبقه را نیز داراست. این دنده های طبقاتی جهت تامین سرعت های پایین استفاده می شود.

کاربردهای گیربکس آویز ایلماز

خرید گیربکس آویز ایلماز ، عمدتا برای تحمل بارهای معلق صورت می گیرد. در ادامه به مصارف استفاده این گیربکس ها اشاره شده است.

  • حرکت طولی و عرضی جرثقیل های سنگین
  • جهت انتقال مواد و انتقال نیرو
  • در دستگاه هایی نظیر نوارنقاله ها، اکسترودرها و کرین ها
  • به منظور نورد فولاد
  • سیستم های فاضلابی
  • در ساختمان آسیاب ها و میکسر ها

کاربرد گیربکس آویز ایلماز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *