گیربکس, گیربکس آویز

گیربکس آویز ایلماز

گیربکس آویز ایلماز

یکی از پر استفاده ترین گیربکس ها در صنایع مختلف، گیربکس آویز یا گیربکس شافت موازی نام دارد. این گیربکس ها همانطور که از نام آن ها نیز مشخص است، دارای شافت هایی هم جهت و موازی با هم می باشند. بر اساس همین ویژگی نیز کاربرد های بسیاری در صنایع متنوع دارند. البته در مقابل قیمت بالایی هم داشته، که می توان با شناخت برند هایی با قیمت مناسب تر، این مشکل را حل نمود. خرید گیربکس آویز ایلماز از نمایندگی گیربکس ایلماز نمونه ای از این برند ها محسوب می شود.

در واقع این برند، محصولات خود را با حفظ بالا ترین کیفیت و در عین حال کمترین هزینه به بازار عرضه می کند. این موضوع را می توان به راحتی با مقایسه آن با برند های رقیب متوجه شد. فروشگاه اینترنتی شهر پمپ به عنوان نمایندگی گیربکس ایلماز ، فروشنده تمامی محصولات این برند می باشد. همچنین این مجموعه با ارائه مشاوره هایی رایگان، شما را در جهت یافتن مناسب ترین گیربکس، متناسب با نیاز مشتری راهنمایی می نماید. برای بهره مندی از این خدمات تنها کافی است با کارشناسان ما در شهر پمپ تماس حاصل فرمایید.

برند ایلماز

برند ایلماز برندی ترکیه ای بوده که فعالیت خود را از سال 1963 در زمینه طراحی و تولید انواع گیربکس های صنعتی در مصارف گوناگون شروع نموده است. با توجه به اینکه محصولات این شرکت، کیفیتی قابل قبول، آن هم به واسطه بهره گیری از به روز ترین تکنولوژی در ساخت را دارند. بنابراین امروزه تولیدات برند ایلماز به کشور های بی شماری صادر می گردد. از جمله گیربکس های تولیدی آن می توان به گیربکس آویز اشاره نمود که در ادامه، اطلاعات بیشتری بر اساس کاتالوگ این برند ارائه شده است.

برند ایلماز

ویژگی های گیربکس آویز ایلماز

به صورت کلی محصولات گیربکس آویز ایلماز که همگی در سری D جای می گیرند، خود شامل 4 مدل می شوند. جدول زیر خلاصه ای از مهم ترین مشخصات فنی این مدل ها که برای داشتن انتخابی درست، ضروری است، می باشد. همانطور که از اطلاعات این جدول هم مشخص است، مهم ترین تفاوت این محصولات در چگونگی اتصال آن ها خلاصه می شود. همین پارامتر منجر به تفاوت قیمت گیربکس های ایلماز نیز شده است.

نام سری گشتاور (نیوتون متر) نسبت تبدیل شافت خروجی (میلیمتر) نحوه اتصال
DN 130 تا 18000 4 تا 24963 30 تا 120 گیربکس تک با ورودی فلنج
DR 130 تا 18000 4 تا 24963 30 تا 120 کوپل مستقیم با الکتروموتور
DT 130 تا 18000 4 تا 24963 30 تا 120 گیربکس تک با ورودی شافت
DV 130 تا 18000 4 تا 24963 30 تا 120 کوپل با فلنچ به الکتروموتور

مزایای گیربکس آویز ایلماز

طبق جدول بالا، اصلی ترین مزیت این گیربکس ها، در نحوه نصب آن ها می باشد. چراکه دارای تنوع بالا و شامل انواع پایه دار، فلنج دار و هالو شافت می گردند. هر یک از این انواع نیز می توانند در جهات مختلفی در مدار قرار گیرند. جدا از نحوه نصب، این محصولات به لحاظ گشتاور نیز رنج وسیعی را بین 130 تا 18000 نیوتن متر پوشش می دهند. همچنین طراحی آن ها به صورت یک پوسته یکپارچه در ابعاد کوچک انجام شده است. امکان نصب و نگهداری ساده از دیگر مواردی است که در طراحی آن ها مورد توجه قرار گرفته است. از جمله سایر مزایا می توان به طولانی بودن عمر یاتاقان ها، راندمان، کیفیت و قدرت بالا اشاره نمود. 

نمایندگی گیربکس ایلماز

از دیگر ویژگی های این گیربکس ها، ساخت پوسته آن ها از چدن و دنده ها از فولاد مقاوم و تراش خورده می باشد. همچنین امکان نصب ترمز های الکترومغناطیسی (بک استاپ ها) و فن های خارجی روی این محصولات فراهم است. مزیت دیگر، قابلیت کاهش دور تا 6 مرحله و امکان ارتقا تا 6 طبقه در این محصولات است که معمولا از دنده های طبقاتی جهت تامین سرعت های پایین تر استفاده می گردد. بنابراین طبیعی است که بنا به پارامتر های ذکر شده در بالا قیمت این گیربکس ها متناسب با کیفیتشان متفاوت از هم، اما بسیار مناسب باشد. شما می توانید تنها با یک تماس با شهر پمپ به عنوان نمایندگی گیربکس ایلماز ، از این تفاوت قیمت مطلع شوید.

کاربرد های گیربکس آویز ایلماز

به صورت کلی تمامی مدل های گیربکس آویز ایلماز ، به منظور تحمل بار های معلق طراحی و مورد استفاده قرار می گیرند. اما این محصولات می توانند در موارد عمدتا صنعتی دیگری نیز کاربرد داشته باشند. در ادامه به مهم ترین این مصارف به صورت فهرست وار اشاره شده است.

  • حرکت های طولی و عرضی جرثقیل های سنگین
  • انتقال مواد و نیرو
  • تجهیزات صنعتی همچون نوارنقاله ها، اکسترودر ها و کرین ها
  • صنایع نورد فولاد
  • سیستم های مربوط به آب و فاضلاب
  • انواع آسیاب ها و میکسر ها

کاربرد گیربکس آویز ایلماز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *