پمپ, پمپ آب خانگی

پمپ آب ابارا

برند ابارا

امروزه پمپ های آب، در دو نوع پمپ آب قوی خانگی و پمپ آب صنعتی بزرگ تولید می شوند. همچنین برندهای متنوعی نظیر پمپ آب پنتاکس، پمپ آب دیزل ساز و غیره در این زمینه فعالیت می کنند. یکی از برندهای بسیار شناخته شده پمپ آب ابارا می باشد. این پمپ آب ساختمانی قیمت های متفاوتی با توجه به انواع موجود برند ابارا دارد. شهر پمپ به عنوان مرکز فروش پمپ آب غرب تهران و سایر شهرها، ارائه دهنده انواع این مدل ها می باشد. در ادامه به بررسی بیشتر پمپ آب خانگی ابارا پرداخته شده است.

برند ابارا متعلق به شرکتی ژاپنی می باشد که فعالیت خود را در تولید و عرضه انواع پمپ، کمپرسور و الکتروموتور در کاربری خانگی، صنعتی، فاضلابی و تاسیساتی از سال 1912 شروع کرده است. امروزه در 17 کشور نظیر برزیل، ایتالیا، چین و غیره نیز دارای نمایندگی می باشد. تولید این کمپانی بر پایه احترام به طبیعت و استفاده به جا از ذخایر طبیعی، آب و هوا می باشد. از جمله ی پمپ های تولیدی این شرکت، پمپ آب ابارا است که در ادامه، کاتالوگ پمپ ابارا نیز ارائه شده است.

برند ابارا

ویژگی های پمپ آب خانگی ابارا

به صورت کلی پمپ های آب از هر برندی دارای مدل های مختلفی هستند. پمپ آب ابارا دو پروانه ، تک پروانه، جتی، بشقابی و غیره از انواع این برند محسوب می شوند. تمامی مدل های اشاره شده در جدول زیر به صورت خلاصه وار آورده شده است.

نام سری حداکثر هد (متر) حداکثر دبی (مترمکعب بر ساعت) جنس بدنه جنس پروانه
CDA 80 12.5 چدن نوریل یا برنج
CMA 55 8 چدن برنج
CMB 55 17 چدن برنج
CMC,CMR 19 27 چدن چدن یا برنج
CMD 18.5 66 چدن چدن
PRA 100 5 چدن برنج
AGA,AGC 68 9.6 چدن پلاستیک یا برنج

با توجه به جدول بالا بدیهی ست که انواع پمپ آب صنعتی و پمپ آب ساختمانی قیمت های متفاوتی داشته باشند. بخشی از این تفاوت ها در جدول بالا آورده شده است. شما می توانید جهت مشاهده کامل این محصولات، روی کادر پایین کلیک کنید. شهر پمپ به عنوان مرکز فروش اصلی پمپ آب خانگی غرب تهران ، آماده خدمت رسانی در این زمینه می باشد. همچنین این مجموعه باری سایر مناطق تهران و نیز شهرستان ها نیز ارسال محصولات را انجام می دهد.

مزایای پمپ آب خانگی ابارا

مهم ترین مشخصه پمپ آب ابارا دو پروانه یا تک پروانه، استفاده از آخرین تکنولوژی ساخت در تولید آن است. به همین خاطر بسیار با کیفیت می باشند. با وجود آن همچنان انواع پمپ های ابارا از جمله پمپ آب ساختمانی قیمت مقرون به صرفه ای دارد. همین عامل دلیل اصلی گارانتی های طولانی مدت و خدمات پس از فروش بسیار عالی محصولات اباراست.

همچنین تنوع مدل در پمپ های آب خانگی ابارا، با توجه به مشخصه های متفاوت، مختلف است. از جمله آن ها می توان به انواع تک فاز و سه فاز و نیز با قدرت های مختلف و تعداد پروانه های متفاوت اشاره کرد. این پروانه ها در دو جنس برنج و پلاستیک موجود می باشند. شهر پمپ به عنوان مرکز فروش پمپ آب غرب تهران تمامی این مدل ها را موجود و به صورت رایگان ارسال می نماید. انواعی از پمپ های آب ابارا نیز دارای طراحی هایی خاص با سر و صدای کم هستند.

پمپ آب قوی خانگی

کاربردهای پمپ آب ابارا

با توجه به دو دسته اصلی این پمپ ها شامل پمپ آب قوی خانگی و پمپ آب صنعتی بزرگ ، موارد زیر از مهم ترین کاربردهای این مدل از پمپ هاست:

  • صنایع کشاورزی به منظور آبیاری های کوچک توسط پمپ های کشاورزی
  • در ساخت بوستر پمپ ها
  • فواره ها و آب نما ها
  • برای سیستم های آبرسانی ساختمان ها، مجتمع های اداری و تجاری و ویلا ها
  • موارد صنعتی
  • جهت سیرکولاسیون آب
  • موارد شست و شو در مقیاس های کوچک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *