پمپ, پمپ لجن کش

پمپ لجن کش سائر (سایر)

پمپ لجن کش سائر ( سایر )

برند سائر

از جمله پمپ های پر استفاده در موارد مختلف خانگی و صنعتی، پمپ های لجن کش می باشد. که البته با وجود شباهت ظاهری نسبی، اما تفاوت های زیادی در پمپ کف کش و لجنکش وجود دارد. پمپ لجن کش عمودی در برندهای بسیار متنوع داخلی و خارجی وجود دارد. یکی از معتبر ترین برند های ایتالیایی این پمپ ها، پمپ لجن کش سائر ( سایر ) می باشد. از جمله نمونه های این پمپ لجن کش برقی ، می توان به پمپ لجن کش یک اینچ و پمپ لجن کش دو اینچ اشاره کرد. همچنین شما می توانید جهت استعلام قیمت این پمپ ها با شماره 44965607-021 تماس حاصل فرمایید.

برند سائر متعلق به شرکتی ایتالیایی می باشد که فعالیت خود را در تولید و عرضه انواع الکتروپمپ در کاربری خانگی، صنعتی و کشاورزی از سال 1951 است. امروزه به کشورهای دیگر نیز صادر می گردد. تولید این کمپانی بر پایه پوشش انواع کاربرد ها، کیفیت بالا و نیز تحویل به موقع محصولات می باشد. همچنین رنگ سبز آن نشانه پیشرفت و توجه به کشاورزی است. از جمله ی پمپ های تولیدی این شرکت، پمپ لجن کش سایر است که در ادامه مشخصات آن نیز ارائه شده است.

برند سائر

ویژگی های پمپ لجن کش سائر

پمپ لجن کش عمودی سائر همانطور که در کادر زیر نیز مشخص است، دارای تنوع مدل بسیاری می باشد. این تنوع را می توان از لحاظ سایز دهانه خروجی شامل پمپ لجن کش یک اینچ ، دو اینچ یا بزرگ تر تقسیم بندی کرد. در ادامه خلاصه ای از مشخصات این محصولات را مشاهده می فرمایید. جهت دریافت اطلاعات کامل آن ها روی هر یک از پمپ های زیر کلیک کرده یا به بخش محصولات سایت مراجعه فرمایید.

مزایای پمپ لجن کش سایر

از مهم ترین مزیت های پمپ لجن کش برقی سائر می توان به تعدد مدل به لحاظ متریال مورد استفاده در ساخت آن ها اشاره کرد. از پر استفاده ترین آن ها که بسیار نیز پر کاربرد هستند، استیل، چدن و برنز می باشد. همچنین قیمت پمپ لجن کش دو اینچ ، یک اینچ و سه اینچ به نسبت کیفیت بالای آن ها و نمونه های مشابه سایر برند ها بسیار قیمت مناسبی محسوب می گردد. از دیگر مواردی که این پمپ ها را مقرون به صرفه می کند، تعمیر راحت و هزینه های تعمیر پایین آن ها می باشد.

هرچند که طول عمر و راندمان بالای این پمپ های لجن کش سائر نیز در این باره بی تاثیر نیست. نحوه نصب پمپ های لجن کش نیز بسیار ساده می باشد. یکی دیگر از ویژگی های مثبت این محصولات نیز، همانطور که چندین بار در بالا ذکر شد، تنوع در سایز، هد و دبی آن هاست.  

پمپ لجن کش برقی

کاربردهای پمپ لجن کش سائر

این سری از پمپ های سائر عموما برای پمپاژ سیالات غلیظ نظیر فاضلاب ها مورد استفاده قرار می­گیرند. در ادامه به اختصار به برخی از کاربردهای آن ها اشاره شده است:

 • موارد کشاورزی جهت آبیاری
 • انتقال فاضلاب های شهری، خانگی، کارخانه ای و صنعتی
 • صنایع ساختمانی به منظور پمپاژ انواع دوغاب
 • صنایع چوب، تولید چرم و کاغذ
 • انتقال و تخلیه پسآب های باران و آب های کثیف
 • صنایع پرورش ماهی، میگو
 • کشتارگاه ها
 • صنایع خودرو سازی
 • دارو سازی
 • نیروگاه ها
 • و انواع تصفیه خانه های فاضلاب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *