الکتروموتور, پمپ

برند موتوژن

شرکت موتوژن تبریز

معرفی برند موتوژن

برند موتوژن برندی ایرانی و ساخت داخل  می باشد. و فعالیت خود را در تولید و عرضه انواع پمپ ها و الکتروموتور ها در کاربری های متفاوت از سال 1352 شروع کرده است. لازم به ذکر است که امروزه محصولات موتوژن علاوه بر تامین نیاز های داخلی، به برخی از کشور های دیگر نیز صادر می گردد. مبنای تولید شرکت موتوژن تبریز نیز بر مبنای افزایش روزافزون کیفیت بنا شده است. شما می توانید برای مشاهده لیست کامل محصولات این برند به کاتالوگ موتوژن مراجعه فرمایید. همچنین به منظور دریافت لیست قیمت موتوژن با شهر پمپ به عنوان نمایندگی موتوژن تبریز تماس حاصل فرمایید.

محصولات موتوژن 

پمپ ها و موتور های تولیدی این برند، تمامی کاربری های صنعتی و خانگی را در بر می گیرد. هرچند که تنوع مدلی آن ها در مقایسه با سایر برند های خارجی کمتر می باشد. در ادامه به توضیحی مختصر از هر دسته از این تولیدات شرکت موتوژن تبریز پرداخته شده است. لازم به ذکر است که تمامی اطلاعات پایین از کاتالوگ موتوژن استخراج شده است.  

برند موتوژن

 

  • پمپ آب کولری

همانطور که از نام این پمپ های کولری مشخص است، کاربرد آن ها در ساختمان داخلی کولر های آبی است. وظیفه آن ها در محفظه کولر، پمپاژ آب از طریق پروانه های موجود در این پمپ هاست. به این صورت آب به پوشال های کولر رسیده و منجر به دمیدن هوای خنک توسط این کولر ها می شود. همچنین لازم به ذکر است که این پمپ ها در دو نوع تک فاز و سه فاز تولید می گردند.

  • الکتروموتور معمولی

موتور ها به صورت کلی وظیفه تبدیل انرژی الکتریکی به مکانیکی را دارند. بنابراین در تمامی صنایع می توانند مورد استفاده قرار گیرند. نحوه عملکرد آن ها نیز به این صورت است که توسط سیم پیچ های موجود در موتور ها، میدان مغناطیسی تولید شود. این میدان نهایتا منجر به حرکت اجزای داخلی الکتروموتور و به راه انداختن دستگاه هایی نظیر پمپ ها و گیربکس ها می شود.

  • الکتروموتور کولری

موتور یا دینام کولر دقیقا وظیفه ای همچون نوع الکتروموتور معمولی را دارد. اما کاربرد این دسته از محصولات، تنها در داخل کولر ها می باشد. با این حال این برند، الکتروموتور های خود را به گونه ای طراحی کرده که قادر به اعمال دو نوع دور موتور برای دور کند و تند کولر باشند.

لیست قیمت موتوژن

مزایا و معایب برندموتوژن

همانطور که در بالا نیز ذکر شد، شما می توانید برای اطلاع از لیست قیمت موتوژن با شماره انتهای متن تماس بگیرید. اما علاوه بر این مورد، شهر پمپ مواردی از جمله مزایا و معایب این محصولات را نیز در مشاوره های رایگان خود مطرح می نماید. از این طریق مشتریان محترم می توانند انتخابی صحیح تر را داشته باشند. در ادامه به بخشی از این نکات اشاره شده است.

  • طراحی محصولات به منظور رفع نیاز های بازار
  • بهره مندی از نیروی انسانی متخصص
  • دارای گواهینامه های بین المللی مرتبط
  • کنترل کیفیت مواد اولیه مورد استفاده و ساخت محصولات
  • دارای گارانتی و خدمات پس از فروش
  • موتوژن قیمت مناسبی نیز دارد

یکی از نکات قابل توجه در خرید از برندموتوژن، تنوع مدل کم آن ها در مقایسه با سایر تولید کنندگان است. چرا که این شرکت بسیاری از پمپ ها و مدل های خاص الکتروموتور را تولید نمی کند. همچنین در مقایسه با برند های ایتالیایی، می تواند به مراتب محصولات خود را بهبود بخشد.

خرید محصولات شرکت موتوژن تبریز

امروزه محصولات موتوژن اصل، در بازار فروش بیش از پیش یافت می شود. شهر پمپ به عنوان مرکز فروش اینترنتی انواع پمپ، یکی از تعداد نمایندگی موتوژن تبریز در تهران و شهرستان ها به حساب می آید. همچنین شما می توانید برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه انتخاب صحیح موتوژن قیمت آن با شماره 44965607-021 تماس حاصل فرمایید.   

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *