پمپ, پمپ دیافراگمی

برند های پمپ دیافراگمی

طرز-کار-پمپ-دیافراگمی

پمپ های دیافراگمی که به صورت خودمکش هستند جهت پمپاژ سیالات مورد استفاده قرار می گیرند. این پمپ ها به دلیل ساختار جزو پمپ های رفت و برگشتی جریان مثبت محسوب می شوند. طرز کار پمپ دیافراگمی به این صورت است که با حرکت دیافراگم داخل پمپ سیالات پمپاژ می شوند. می توان گفت طرز کار پمپ دیافراگمی شبیه پمپ های پیستونی است. ولی تفاوت آن ها در قطعات تشکیل دهنده ی پمپ است.

پمپ های دیافراگمی انواع مختلفی دارند و پمپ دیافراگمی ایرانی و خارجی از برند های این پمپ می باشد. ولی برند های خارجی تنوع و کیفیت بهتری نسبت به پمپ دیافراگمی ایرانی دارند. به همین دلیل فروش بیشتری نیز در بازار دارند. از نظر راه اندازی شامل پمپ دیافراگمی برقی ، بادی و دستی است. پمپ تزریقی دیافراگمی نوعی از این پمپ ها است. که جهت تزریق کلر به استخر، رسوب زدایی و… پمپ تزریقی دیافراگمی مورد استفاده قرار می گیرند.

در این مطلب برند های مختلف این نوع پمپ را معرفی می کنیم. همچنین شما می توانید جهت دریافت مشاوره راجع به انواع پمپ با ما در شهر پمپ تماس بگیرید. ضمنا از سایت شهر پمپ نیز می توانید به صورت آنلاین محصول مورد نظر خود را خریداری نمایید.

برند آمریکایی

یکی از این برند ها گراکو هاسکی است. تولید این کمپانی بر پایه افزایش کیفیت و خدمات عالی و نیز تولید محصولات و تجهیزات خاص نظیر فیلتر، سیلندر، تنظیم کننده و… است. دارای تنوع مدل و متریال هستند که در برابر خوردگی مقاوم می باشد.

اگر این پمپ ها به درستی استفاده شوند کمتر احتیاج به تعمیر پمپ گراکو پیدا می کنید. ولی در صورت احتیاج، تعمیر پمپ گراکو آسان است همچنین نصب و حمل راحتی نیز دارد. از دیگر برند آمریکایی ارو می باشد. که محصولات این کمپانی نیز دارای تنوع مدل و متریال است. و نصب و نگهداری راحتی دارد.

پمپ-دیافراگمی-برقی

برند ایتالیایی

برند دبم متعلق به شرکتی ایتالیایی می باشد. که فعالیت خود را در تولید و عرضه انواع پمپ ها در زمینه های متفاوت از جمله صنایع نساجی و شیمیایی از سال 1975 شروع کرده است. یکی از ویژگی های مثبت این برند، بهره وری از سیستم بادی در ساخت آن هاست. بنابراین برای محیط های با رطوبت بالا و قابل انفجار بسیار مناسب هستند.

فلویمک از دیگر برند های ایتالیایی است.  تمامی پمپ های این برند، به علت داشتن استاندارد ATEX ، ضد انفجار هستند.

کمپانی ویلدن

این کمپانی انگلیسی به عنوان سازنده پمپ دیافراگمی روغن و سایر سیال ها، از تنوع مدل بالایی در محصولات خود بهره برده است. به همین خاطر با این پمپ ها می توان غالب نیاز های بازار را پوشش داد. چرا که انواع پمپ های دیافراگمی شامل پمپ دیافراگمی برقی و بادی، در این برند قابل عرضه می باشد.

وردر

این شرکت هلندی است که از تنوع مدل خوبی برخوردار است. این تنوع هم به لحاظ میزان هد و دبی و هم از لحاظ متفاوت بودن سایز پمپ دیافراگمی می باشد. مهم ترین ویژگی این پمپ ها علاوه بر تنوع سایز، مشخصات فنی و انواع پمپ دیافراگمی برقی و بادی، در مقاومت بالای آن ها نیز هست.

دینو

ساخت پمپ دیافراگمی این برند، به گونه ایست که تمام مدل های آن توسط هوا راه اندازی شده و کار می کنند. به همین دلیل در موارد بسیاری می توانند جایگزین انواع پمپ دیافراگمی برقی شوند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *