پمپ, پمپ پلیمری

برند های خارجی پمپ پلیمری

قیمت-پمپ-پلیمری

پمپ پلیمری با نام های پمپ اسید یا پمپ ضد اسید نیز شناخته می شود. نحوه عملکرد آن هم مانند سایر پمپ های گریز از مرکز است. با شروع به کار الکتروموتور پمپ، پروانه کوپل شده به آن می چرخد. سپس با چرخش پره های پروانه، فشار سیال افزایش می یابد. همین امر باعث خروج سیال می شود.

در پمپ ضد اسید آب بندی و عدم نشتی، بسیار مهم می باشد. برای این منظور از واشرها و اورینگ های ضد خوردگی و مقاوم در برابر فشارهای بالا، استفاده می شود. این پمپ ها به دو نوع پمپ مگنتی و محرک مغناطیسی تقسیم می شوند. همچنین به دلیل مقاومت بالا به عنوان پمپ برای سیالات خورنده شناخته شده اند. این پمپ ها اندازه ها و برند های مختلفی دارند. که متناسب با ویژگی های هر کدام قیمت پمپ پلیمری مشخص می شود.

برای اینکه خرید پمپ پلیمری متناسب با نیاز شما باشد باید مشخصات فنی هر یک را به دقت بررسی کنید. شما می توانید جهت خرید پمپ پلیمری و دریافت مشاوره با ما در شهر پمپ تماس بگیرید. در ادامه برخی از برند های خارجی این پمپ را معرفی می کنیم.

خرید-پمپ-پلیمری

جسبرگر

برند جسبرگر متعلق به شرکتی آلمانی می باشد که تولیدات این کمپانی بر مبنای استاندارد های بین المللی و دارای رشد اقتصادی پایدار است. این برند دارای هر دو نوع پمپ ضد اسید ضد انفجار شامل پمپ پلیمری و مگنتی می باشد. که در کاتالوگ جسبرگر همه ی مدل های آن ارائه شده است. از مهم ترین ویژگی های این محصولات، امکان ساخت با متریال های مختلف با توجه به نیاز مشتری می باشد. برای دریافت کاتالوگ جسبرگر می توانید با مراجعه به سایت شهر پمپ یا تماس با ما اقدام نمایید.

شرکت جسکو

شرکت جسکو نیز آلمانی می باشد که با 60 سال تجربه و تولید بیش از 150 نوع محصول توانسته جایگاه خوبی در میان رقیبان خود پیدا کند. به همین دلیل در بیش از 70 کشور دارای نمایندگی فروش و مرکز های سرویس دهی می باشد. تولیدات جسکو با توجه به استاندارد های بین المللی و با کیفیت ساخته شده است. قیمت پمپ پلیمری جسکو نیز با توجه به جنس و کاربرد های آن متفاوت است.

دبم

برند دبم متعلق به شرکتی ایتالیایی است که محصولات آن امروزه به سراسر جهان صادر می گردد. پمپ های این برند دارای چندین مدل است و از متریال مختلفی ساخته می شود. از جمله پراستفاده ترین نوع آن، پمپ تفلونی است. پمپ های این برند دارای کیفیت بالایی هستند علاوه بر این این پمپ ها با پروانه باز و کوپله شدن مستقیم با موتور الکتریکی طراحی شده­ اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *